barvení vlasů

Víme, kdo, kdy a proč si začal měnit odstín své hřívy.
BOMTON STUDIA ve spolupráci s REDKEN představila novou inspirativní kolekci, která hraje všemi barvami – novinkou CITY BEATS!
"Don´t just DIY, do it YOUR WAY!"
Proč zvolit tenhle divoký odstín? V zimě zahřeje vaše bledé tváře.
Říkáte si, proč byste si měla halit hřívu do kovových tónů? Třeba proto, že petrolejová čerň dokáže odrazit chladné zimní světlo.
Říkáte si, proč byste si měla halit hřívu do kovových tónů? Třeba proto, že stříbrná s modrým základem dokáže odrazit chladné zimní světlo.
Nová kolekce značky Matrix v sobě spojuje tématiku rock´n´rollu a novou melírovací techniku STROBING. Tato technika spočívá ve zvýraznění oblíbených rysů vašeho obličeje.
Zkuste nové barvy Watercolors od značky Matrix, díky kterým budou vaše vlasy hrát všemi barvami.
Nová kolekce v sobě spojuje tématiku rock´n´rollu a novou melírovací techniku STROBING. Tato technika spočívá ve zvýraznění oblíbených rysů vašeho obličeje.
Andy Heasman a Chris Williams z anglické školy střihu RUSH přijeli do Prahy a tak jsme si s nimi popovídali o jejich inspiraci i nejnovější kolekci NEOPLASTIC.
Fenomén BRONDE, kterému podlehli světové celebrity přichází do salonů L´Oréal Professionnel.
Tak jako si měníte barvu oblečení či laků na nehty, nebojte se střídat i odstín svých kadeří a to v těch nejdivočejsích barvách.
Nová kolekce jaro-léto 2014 Jean Louis David se nese v zářivých barvách, má jemné linie střihů a především množství světelných odlesků.
Řešíte střih, barvou či neposednou hřívou? My známe odpovědi na vaše nejčastější otázky.
Tyhle kouzelné účes pro letošní jaro a léto vytvořili čeští a slovenští ambasadoři značky L'Oréal Professionnel a kolekci nazvali Ombrés Nature. Kde hledali inspiraci? Na první pohled je jasné, že v říši flory.
Tehnle osobitý styl s bohatou uhlazenou ofinou zdůrazňuje jemné rysy obličeje. Vyšel z rukou kadeřníka Petra Sýkory ze slovenského salonu Pierot.
Půvab barvených vlasů znali už v dávné minulosti. Objevte s námi jejich historii.
Tímhle stylem účesů se honosí největší celebrity stříbrného plátna. Lehký objem a výrzané vlny vám dodají sebevědomí a přílákají žádanou pozornost. S tímhle účesem zkrátka zazáříte.
Pařížanky nevyjdou z domu neupravené a i v soukromí se snaží vypadat svůdně a elegantně. Přesně takový je i tenhle účes. Smyslnost je podtržená lehkými vlnami. Žena pak vypadá upraveně a stylově.
Nebojte se experimentů a ztmavte své světlé lokny do růžova.
Odrůstá vám sexy odstín, ale na kadeřníka teď nemáte peníze? Kořínky můžete bezpečně dobarvit nebo odbarvit i doma, aniž poškodíte svůdný tón celé hřívy.
V létě sice vládne v líčení divoká paleta sytých odstínů, o barvách na vlasy to ale neplatí.
S letním vánkem vpusťte do vlasů zářivou barvu a sexy účes.
Barvení se nemusíte bát. Právě naopak, barva poskytuje vlasům další ochranu před nepříznivými vlivy.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná