Blogy

Markéta Přemýšlíte, jakou dobrotu uvařit o víkendu? Vyzkoušejte kachýnku v kombinaci s kaki a nebudete chtít nic jiného. Přísady: 2 kachní prsa - každé 400 g 2 ks kaki Persimon Bouquet 300 ml šťávy z kachny 100 ml octa z malin 100 ml likéru z pomerančů 200 g cukru 1 lžička másla 1 svazek čerstvého... (Pokračování...)
Cosmopolitan Značka TOUS pochází ze Španělska a její historie sahá do roku 1920, kdy začínala jako opravna hodinek kdesi ve vnitrozemí. Jenže od té doby uplynulo skoro sto let a pokud strávíte nějaký čas v Barceloně, zmocní se vás pocit, že butiky se čtyřmi bílými písmeny na černém pozadí a s... (Pokračování...)
Cosmopolitan 1. Mixujte materiály Chcete vytvořit zajímavý kontrast? Oblékněte hřejivý rolák, hedvábnou nebo saténovou sukni a nazujte semišové boty. Ty by ale měly být z pravého semiše, v umělé variantě byste se zbytečně potila. Proto až si budete kozačky pořizovat, nezapomeňte se optat prodavačky, po jakých m... (Pokračování...)
Cosmopolitan Kamila lovila v internetových seznamkách dlouhé tři roky. „S každým, s kým jsem si psala, to bylo fajn, dokud ovšem nedošlo na první rande. Většinou jsem se vracela domů zklamaná s myšlenkou, že tohle fakt nepůjde.“ A pak nezadaná Češka vyrazila na svatbu své kamarádky. „Usadili mě ke... (Pokračování...)
Cosmopolitan Představte si následující scénu: Sedíte s partnerem v restauraci, chutná vám, hezky si povídáte a oba sršíte dobrou náladou. Jenže pak se na vás začne mračit, podrážděně odsekává, načež odsune talíř s nedojedeným jídlem a prohlásí, že chce jet okamžitě domů.... (Pokračování...)
Jak skladovat Jemné cukroví a pečivo musí být před uskladněním vždy dokonale vystydlé. Křehké sušenky při uskladnění měknou, měkké pečivo naopak může tvrdout a vysychat. Klíč k úspěchu je uložit cukroví do neprodyšné nádoby s těsným víkem. Pro jistotu ho můžete před vložením... (Pokračování...)
Blíží se sezóna vánočních večírků! Ty jsou skvělou příležitostí, jak se setkat s kolegy mimo pracovní prostředí, ale také momentem, kdy konečně provětráte své nové šaty. Jak se na takový večírek připravit, aby vše bylo perfektní! 1. Zvolte ideální kabelku!... (Pokračování...)
Cosmopolitan ANO Ilona Kleníková, spisovatelka a novinářka „Někdy v rané pubertě jsem zkoumala pomocí dvou zrcadel ze všech úhlů svůj obličej a zjistila, že mám velký nos. Od té doby jsem si dávala pozor, abych se ke klukům, kteří se mi líbí, neotáčela bokem, a rozhodla jsem se, že až budu velká,... (Pokračování...)
Cosmopolitan 1. Nalaďte se filmem V prosince byste měla s milým hlavně relaxovat, proto zajděte do kina na francouzský animovaný snímek Červená želva o mladém trosečníkovi a jeho lásce. Snímek má právě teď premiéru! A jestli se vám nechce vytahovat paty z bytu, vsaďte na klasiku a pusťte si doma film Nebe nad Berlínem od... (Pokračování...)
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná