Blogy

Cosmopolitan Sedněte si s mužem do pohodlných křesel, oba si nalijte víno a zkuste následující: Po pěti minutách rozhovoru třeba o vašich oblíbených koníčcích se znenadání opřete. Pokud protějšek také změní dosavadní způsob sezení, zřejmě se o vás skutečně zajímá, protože d... (Pokračování...)
Cosmopolitan 1. trik – Útok na bar. Pokud jste přišla na večírek, kde nikoho neznáte, a cítíte lehké napětí, chopte se skleničky. Proč se asi na společenských akcích podává welcome drink? Když se něčeho držíte, cítíte větší kontrolu nad situací (jakoby ji držíte ve svých... (Pokračování...)
Cosmopolitan Naučíme vás pravidla skupinové dynamiky, díky nimž ihned poznáte, v které části pokoje vás čeká zábava, flirt nebo práce a který hlouček vás může ohrozit nudou nebo vás prohlásit za královnu mejdanu. Ověřeno agentkami FBI! Kroužek nezadaných Jídlo uvolňuje napětí, což je... (Pokračování...)
Cosmopolitan To, že má hlavu plnou starostí, na něm vždycky poznáte. „Tváří se, jako by ho bolelo břicho, a  ztratí řeč,“ popisuje typické příznaky u svého přítele devětadvacetiletá Martina. „Když se vyptávám, většinou se akorát dozvím, že se mizerně vyspal, nebo se mi jen něco zd... (Pokračování...)
Cosmopolitan Uchopila jste sklenici pevně – jednou rukou? Jestli jste sklenici chytla celou dlaní, značí to o vás, že se cítíte sebejistě a celkově vyzařujete pozitivní vibrace. Svíráte ji oběma rukama Tuhle metodu jste zvolila nejspíš proto, že jste trochu nervózní. Je to tak? Držíte nápoj ve volném stisku... (Pokračování...)
Markéta Tohle zná každý. Zdravé jídlo je skvělé, ale občas je chuť i na nějaký ten hřích. Tak pozor! Tohle je kombinace obou variant. Vyzkoušejte úžasné kučecí stripsy a nebudete chtít jiné! Pokud nejíte kuře, vyměňte ho klíďo za tofu, krevety nebo nějakou rybu. SUROVINY: kuřecí maso bílý... (Pokračování...)
Cosmopolitan Lucie s Petrem spolu chodí dva a půl roku, jenže v poslední době to už mezi nimi není ono. „Odcizujeme se, často hádáme…,“ stěžuje si Lucie. Podobně se zatím vyvíjely všechny její vztahy, z nichž žádný nepřežil tři roky. „Nikdy ale v mých rozchodech neměla prsty nevěra nebo nějaký zá... (Pokračování...)
Cosmopolitan Brus Barva, hmotnost a čistota jsou dané už od přírody, ale brus představuje jediné kritérium, které může lidská ruka u diamantu změnit. Nejoblíbenějším je přitom briliantový výbrus s padesáti sedmi ploškami, další podle názvu evokují tvar: Pořídit si tak můžete ovál, kapku,... (Pokračování...)
Markéta Přemýšlíte, jakou dobrotu uvařit o víkendu? Vyzkoušejte kachýnku v kombinaci s kaki a nebudete chtít nic jiného. Přísady: 2 kachní prsa - každé 400 g 2 ks kaki Persimon Bouquet 300 ml šťávy z kachny 100 ml octa z malin 100 ml likéru z pomerančů 200 g cukru 1 lžička másla 1 svazek čerstvého... (Pokračování...)
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná