Vydáno: 10. 12. 2015  /   Aktualizováno: 10. 12. 2015
Blogy
Potěšte své oči úchvatnou přírodou z Jižní Koreje
Jižní Korea je země plná barev. A jelikož jich máme u nás teď poskrovnu, pokochejte se nádhernými místy, které se odráží v hladině toků.

Fotografuje krajiny a je ze Soulu. Jaewoon U má úžasný dar zachytit ohromující scenérie krajin plné barev a hlavně vody. Zamiloval si odrazy krajiny na hladině jezer a řek. Úchvatné fotografie vytvářejí harmonické a dokonalé obrazy, které umí pohladit na duši. Až budete mít chviličku čas, zastavte se, zhluboka se nadechněte, a užijte si tuhle nádheru plnou fascinujících barevných kombinací.
            

Autor: Markéta
Foto: boredpanda

Další články z rubriky

Nedávno mě na blogu Denisy Říhy Palečkové zaujal článek, ve kterém se  autorka a známá lektorka intimní komunikace zamýšlí nad zkušenostmi ze své desetileté praxe. „Potkala jsem desítky žen, které se svému muži snažily roky něco důležitého sdělit. Že jim něco vad...(Pokračování...)
Maja je krásná. Její máma hrdě sleduje, jak šikovně zkouší stavět z kostek. „Jsi šťastná?“ ptám se, i když vidím, že je. Maje jsou téměř dva roky, se svými rodiči žije však teprve pár týdnů. Maju neboli Marii adoptovali. „Další měsíc, kdy se to...(Pokračování...)
1. První zmínky o makronkách se objevují v italských klášterních spisech z 9. století. Benátští mniši tehdy křehké cukrovinky nejen sami vyráběli, ale i prodávali. Šlo o jednotlivé kousky „sušenek“ z bílků a mandlové mouky – bez příchuti...(Pokračování...)
Když Lisa Eldridge, dvaačtyřicetiletá, uznáváná make-up artistka a hvězda beauty tutorialů prohlásila, že rozmach sociálních médií je tím nejlepším, co se ve světě zkrášlování kdy přihodilo, stala se u svých vrstevníků terčem posměchu. „Ani mi o tom nemluvte,“ odsekla...(Pokračování...)
Tahle sladce vonící popínavá rostlina s chomáčky bílých květů pochází z tropických a subtropických oblastí. V mírném podnebí by původní odrůda nepřežila, ale její věhlas se do chladnějších oblastí rozšířil natolik, že podnítil botaniky k vyš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Jsou svěží, zdravé a tak moc dobré. Můžete do nich nacpat to, co máte rádi. Tak hurá do toho. Je to hned hotové!
Takové jednoduché návyky způsobí to, že budete zdraví a stárnutí si vás jen tak nenajde.
Nesnídáte ani sousto? Jenže takové chování má za následek hromadu zbytečných obtíží, které by vás ani nenapadly.
Usnout je pro vás proces minimálně na hodinu? Teď už ne!
Cítíte se unavení a nechcete hned sahat po kávě a čokoládě? Děláte dobře, sílu můžete načerpat i přírodní cestou.
Stále ještě nepijete dostatek vody? Třeba vás tyhle důvody už konečně přesvědčí!
Možná je to k nevíře, ale když se naučíte jíst víc, zhubnete a ještě si pročistíte tělo. Poradíme vám, jak na to.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná