Vydáno: 19. 4. 2017  /   Aktualizováno: 20. 4. 2017
Blogy
10 jednoduchých rad, jak koupit ty správné plavky
K létu je to sice ještě kousek, ale nic se nemá zanedbat. A to nemluvě o výběru plavek. Obchody se plní letním zbožím, tak nastartujte dobrou náladu a vyrazte na nákupy plné slunce.

Znáte to, v lednu si říkáte, že budete běhat a cvičit a jíst zdravě a bla bla bla. Zvládnete to posouvat do začátku června. No, a pak zjistíte, že nic nestihnete a s postavou jste na tom jako minulý rok - NIC MOC!
Takže se každým rokem děsíte plavkové sezony. Co takhle se na ty nervy letos jednoduše vyprdnout a pořiďit si plavky, které budou sedět přesně k vaší postavě?

Máme pro vás několik jednoduchých tipů, jak odcházet z obchodu naprosto spokojená.

1. Nakupujte pouze s dobrou náladou
Najít perfektní plavky není nic jednoduchého. Najděte si volný den, kdy bude hezky a vy budete lačná po courání po obchodech. S výběrem vám určitě pomůže, když si před svým velkým dnem nebudete napchávat žaludek slaným jídlem, které zadržuje vodu a jednoduše si dáte lehčí jídla. Malý tip: Získejte lehké falešné opálení, které v kabince zaručí mnohem lepší výsledky.

2. Ignorujte velikosti
Samozřejmě to nemyslíme tak, že když máte velikost 40, vezměte si 36. Nelpěte však na své velikosti, a to jak směrem dolů, tak nahoru. Jistě víte, že záleží na tom, z jaké země váš oblíbený obchod pochází. Španělské velikosti jsou o něco menší, než třeba britské nebo švédské, a to vám přeci nezkazí náladu hned na začátku. Rozhodně však navštivte obchod, kde se dají kupovat jednotlivé díly zvlášť, což rozhodně zjednoduší výběr. Při zkoušení horního dílu koukejte na to, aby vám dobře seděl a nic se nedralo ven. Spodní díl si vezměte takový, aby silně obepínal. Nesmí vám ani trochu plandat, protože pak jej namočíte a bude nepříjemně sjíždět dolů.

3. Vyhněte se trendům, které se k vašemu tělu prostě nehodí
Jasně, na modelkách, které mají velikost 0, mohou obléknout cokoliv a vypadají úchvatně, jsou ty titěrné plavečky prostě dokonalé. Jenže pokud máte větší prsa, nemůžete si prostě koupit podprsenku bez ramínek, která drží jen na dobré slovo. Tím chceme říci, že byste měla být v každém případě soudná, a když víte, že nemáte dokonalé pozadí, rozhodně byste měla nechat barevná tanga, tam, kde jsou a pořídit si klasické kalhotky v decentní barvě.

4. Držet se toho, co vaší postavě lichotí
Tělo by mělo vypadat co nejsouměrněji. To se dá však jednoduše ovlivnit. Pokud máte široké boky, sáhněte po tmavším spodku. Širší ramena nezdůrazňujte ramínky, která se zavazují za krk, ale pořiďte plavky s těmi klasickými. Jdou po pláži nejdříve vaše prsa a pak až někde vy? Pořiďte jim nenápadnou postýlku a vyblbněte se spíše na spodním díle. Vše se dá barevně a střihově vyzdvihnout i potlačit. Stačí jen zapřemýšlet.

Autor: Markéta
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Když se muže dotknete v rozkroku, a to jakkoliv, projede jeho tělem silné vzrušení. Bohužel poslední věc, na kterou se ve slastném okamžiku zmůže, je navádět vás, jak máte s jeho nádobíčkem správně zacházet. „Hlavní erotogenní zóny muže jsou přitažlivá žena a jeho penis,“ shrnuje p...(Pokračování...)
Občas vám může připadat, že ať uděláte cokoli, následuje pocit viny. Po obědě si dáte čokoládový dort a vzápětí si vyčítáte, že jste té kalorické bombě neodolala. Ve výprodeji si koupíte tričko a ještě než vyjdete z obchodu, už vám hlavou běží, že podobných máte doma už pět a...(Pokračování...)
Medvědí česnek najdete zrovna teď u lesa a vlhčích místech. Nebo skočte na trhy, tam je ho teď taky dost. Co budete potřebovat: natvrdo uvařená vejce 6 ks čerstvý medvědí česnek 1 menší svazek jarní cibulka 2 ks plnotučná hořčice 1 lžička kvalitní majonéza 150 g / nebo jogurt sůl a čerstvě namletý bílý...(Pokračování...)
Když se konečně dostanete domů z práce a chcete si lehnout a stále vidět.   Když si chcete vychutnat šálek horké kávy.   Nejlepší je prohledat celý dům a pak zjistit, že máte brýle celou dobu na hlavě.    Když jste právě začal nosit brýle a pár měsíců později.    K čertu s...(Pokračování...)
Ve skutečnosti rozhoduje nejen prvních pár vteřin, ale i prvních dvacet kroků, když vcházíte do místnosti plné neznámých lidí. Slova, jimiž se ve společnosti uvedete, naopak vytvářejí jen sedm procent z prvního dojmu, lidé totiž víc vnímají držení těla a zabarvení hlasu! Jak...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Cítíte se občas ráno skleslá, jako když z vás někdo v noci vyndal baterky? Jděte si zaběhat!
Jsou potraviny, které byste neměli jíst, pokud nechcete mít nafouklé a tučné břicho. Třeba tyhle...
Přemýšlíte, jaký účes budete nosit tohle jaro a léto? Máme pro vás malou nápovědu...
Guláš ani těstoviny to nebudou. Vyberte si z těchto čtyř variant a váš výkon bude maximální.
Čím dál víc lidí cvičí doma a v přírodě. My víme, proč je lepší vyměnit upocenou posilovnu za příjemnější domov a čerstvý vzduch!
Je nejúspěšnější modelkou už slušnou řádku let. Co jí, že vypadá stále tak nádherně? Je na sebe přísná, nebo si dopřeje nějaký ten...
Co takhle shodit nějaké to kilčo úplně normálním a všedním pohybem?
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná