Vydáno: 9. 1. 2017  /   Aktualizováno: 9. 1. 2017
Blogy
Jak nosit… kozačky nad kolena
Tyhle sexy boty se hodí jak na procházku městem, tak na dlouhé večery s přáteli. S čím ale ultravysoké kozačky kombinovat?

1. Mixujte materiály
Chcete vytvořit zajímavý kontrast? Oblékněte hřejivý rolák, hedvábnou nebo saténovou sukni a nazujte semišové boty. Ty by ale měly být z pravého semiše, v umělé variantě byste se zbytečně potila. Proto až si budete kozačky pořizovat, nezapomeňte se optat prodavačky, po jakých máte sáhnout.

2. Vybalancujte proporce
Než vyjdete z domu, ujistěte se, že svetřík lehce překrývá boky. Kouskům, které obepínají pas, je v tomhle případě lepší se vyhnout. Ve skříni nechte i příliš těsné sukně nebo kalhoty. A když už vklouznete do vysokých kozaček, nezapomeňte je ukázat. Vysoký rozparek na sukni bude to pravé ořechové!

3. Odhalte kůži
Chcete svůj outfit ještě trochu ozvláštnit? Pak kromě samotných bot ukažte i kousek nahé kůže. Asymetrická sukně s rozparkem vypadá úžasně elegantně. Zkuste to a poodhalte maximálně 7 cm. Další partie už ale pečlivě skryjte. V opačném případě byste už vypadala lacině…

4. Najděte dokonalý pár
A jaký zvolit střih bot? Záleží čistě na vás. Můžou nohu buď obtahovat, nebo být volné, mít podpatek… třeba boty jemně nařasené užijete při každodenním nošení. Aby vám ale obuv správně držela a nesklouzávala dolů, natáhněte pod ni bavlněné podkolenky.

5. Vrstvěte
V roláku nebo mikině se necítíte? Sáhněte po oversized košili s límečkem, přes kterou přehoďte dlouhý kabát. Tmavý vlněný kabátek ve vojenském stylu je hitem letošní zimy a ke kozačkám nad kolena bude vypadat skvostně!

Autor: Cosmopolitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Sedněte si s mužem do pohodlných křesel, oba si nalijte víno a zkuste následující: Po pěti minutách rozhovoru třeba o vašich oblíbených koníčcích se znenadání opřete. Pokud protějšek také změní dosavadní způsob sezení, zřejmě se o vás skutečně zajímá, protože d...(Pokračování...)
1. trik – Útok na bar. Pokud jste přišla na večírek, kde nikoho neznáte, a cítíte lehké napětí, chopte se skleničky. Proč se asi na společenských akcích podává welcome drink? Když se něčeho držíte, cítíte větší kontrolu nad situací (jakoby ji držíte ve svých...(Pokračování...)
Naučíme vás pravidla skupinové dynamiky, díky nimž ihned poznáte, v které části pokoje vás čeká zábava, flirt nebo práce a který hlouček vás může ohrozit nudou nebo vás prohlásit za královnu mejdanu. Ověřeno agentkami FBI! Kroužek nezadaných Jídlo uvolňuje napětí, což je...(Pokračování...)
To, že má hlavu plnou starostí, na něm vždycky poznáte. „Tváří se, jako by ho bolelo břicho, a  ztratí řeč,“ popisuje typické příznaky u svého přítele devětadvacetiletá Martina. „Když se vyptávám, většinou se akorát dozvím, že se mizerně vyspal, nebo se mi jen něco zd...(Pokračování...)
Uchopila jste sklenici pevně – jednou rukou? Jestli jste sklenici chytla celou dlaní, značí to o vás, že se cítíte sebejistě a celkově vyzařujete pozitivní vibrace. Svíráte ji oběma rukama Tuhle metodu jste zvolila nejspíš proto, že jste trochu nervózní. Je to tak? Držíte nápoj ve volném stisku...(Pokračování...)
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná