Vydáno: 9. 1. 2017  /   Aktualizováno: 9. 1. 2017
Blogy
Jak nosit… kozačky nad kolena
Tyhle sexy boty se hodí jak na procházku městem, tak na dlouhé večery s přáteli. S čím ale ultravysoké kozačky kombinovat?

1. Mixujte materiály
Chcete vytvořit zajímavý kontrast? Oblékněte hřejivý rolák, hedvábnou nebo saténovou sukni a nazujte semišové boty. Ty by ale měly být z pravého semiše, v umělé variantě byste se zbytečně potila. Proto až si budete kozačky pořizovat, nezapomeňte se optat prodavačky, po jakých máte sáhnout.

2. Vybalancujte proporce
Než vyjdete z domu, ujistěte se, že svetřík lehce překrývá boky. Kouskům, které obepínají pas, je v tomhle případě lepší se vyhnout. Ve skříni nechte i příliš těsné sukně nebo kalhoty. A když už vklouznete do vysokých kozaček, nezapomeňte je ukázat. Vysoký rozparek na sukni bude to pravé ořechové!

3. Odhalte kůži
Chcete svůj outfit ještě trochu ozvláštnit? Pak kromě samotných bot ukažte i kousek nahé kůže. Asymetrická sukně s rozparkem vypadá úžasně elegantně. Zkuste to a poodhalte maximálně 7 cm. Další partie už ale pečlivě skryjte. V opačném případě byste už vypadala lacině…

4. Najděte dokonalý pár
A jaký zvolit střih bot? Záleží čistě na vás. Můžou nohu buď obtahovat, nebo být volné, mít podpatek… třeba boty jemně nařasené užijete při každodenním nošení. Aby vám ale obuv správně držela a nesklouzávala dolů, natáhněte pod ni bavlněné podkolenky.

5. Vrstvěte
V roláku nebo mikině se necítíte? Sáhněte po oversized košili s límečkem, přes kterou přehoďte dlouhý kabát. Tmavý vlněný kabátek ve vojenském stylu je hitem letošní zimy a ke kozačkám nad kolena bude vypadat skvostně!

Autor: Cosmopolitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Nedávno mě na blogu Denisy Říhy Palečkové zaujal článek, ve kterém se  autorka a známá lektorka intimní komunikace zamýšlí nad zkušenostmi ze své desetileté praxe. „Potkala jsem desítky žen, které se svému muži snažily roky něco důležitého sdělit. Že jim něco vad...(Pokračování...)
Maja je krásná. Její máma hrdě sleduje, jak šikovně zkouší stavět z kostek. „Jsi šťastná?“ ptám se, i když vidím, že je. Maje jsou téměř dva roky, se svými rodiči žije však teprve pár týdnů. Maju neboli Marii adoptovali. „Další měsíc, kdy se to...(Pokračování...)
1. První zmínky o makronkách se objevují v italských klášterních spisech z 9. století. Benátští mniši tehdy křehké cukrovinky nejen sami vyráběli, ale i prodávali. Šlo o jednotlivé kousky „sušenek“ z bílků a mandlové mouky – bez příchuti...(Pokračování...)
Když Lisa Eldridge, dvaačtyřicetiletá, uznáváná make-up artistka a hvězda beauty tutorialů prohlásila, že rozmach sociálních médií je tím nejlepším, co se ve světě zkrášlování kdy přihodilo, stala se u svých vrstevníků terčem posměchu. „Ani mi o tom nemluvte,“ odsekla...(Pokračování...)
Tahle sladce vonící popínavá rostlina s chomáčky bílých květů pochází z tropických a subtropických oblastí. V mírném podnebí by původní odrůda nepřežila, ale její věhlas se do chladnějších oblastí rozšířil natolik, že podnítil botaniky k vyš...(Pokračování...)
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná