Vydáno: 17. 2. 2017  /   Aktualizováno: 17. 2. 2017
Blogy
Kdo je kdo na party
Jako svíčkové dodají ten správný švih závěrečné brusinky, tak i vy si labužnicky vychutnáte každou party, když do ní vstoupíte s něčím navíc – totiž se schopností na první pohled odhalit, kdo je kdo.

Naučíme vás pravidla skupinové dynamiky, díky nimž ihned poznáte, v které části pokoje vás čeká zábava, flirt nebo práce a který hlouček vás může ohrozit nudou nebo vás prohlásit za královnu mejdanu. Ověřeno agentkami FBI!

Kroužek nezadaných
Jídlo uvolňuje napětí, což je ostatně důvod, proč se lidé sdružují kolem bufetového stolu nebo v kuchyni. Je to nejlepší místo, kde můžete potkat nezadaného chlapíka. Když chcete navázat kontakt, postavte se k dotyčnému raději z boku na znamení, že přicházíte v míru (postoj tváří v tvář je konfrontační, znamená přípravu k boji). Mrkněte, co dotyčný pojídá, a zeptejte se, jestli si to máte dát taky. Jídlo je dobré startovací téma.

Tábořiště nejpřitažlivějších chlapů
Muži si už od pravěku potřebují vymezit území a to pak chrání. Nejzdatnější lovci se proto na mejdanu přilepí k jednomu gauči a celý večer se k němu vracejí. Určitě zakotví hned u počítače nebo sterea a s ostatními nadšenci proberou nejnovější elektronické zlepšováky těchto svých zbraní. Jestli se stydíte prolomit jejich obranu jako první, počkejte, až je vyruší jiná žena. Nálada kroužku se v přítomnosti žen okamžitě zjemní, lovci se promění v gentlemany.

Centrum zábavy
Vítejte v srdci mejdanu! Tohle je nejživější místo každého večírku. Právě tady se odvíjí nejvýbušnější konverzace, padá jeden vtip za druhým a účastníci jiskří vzrušením. Chcete se připojit? Počkejte, až se kruh zúčastněných rozroste nejmíň na čtyři. Trojice bývají uzavřené a nerady přijímají další členy! Udržujte si sklenici poloprázdnou, poslouží vám spolu s větou „jdu si pro pití, chcete taky něco?" jako skvělý prostředek k zapojení.

Kout nejnudnějšího pavouka
Držte si bezpečný odstup od vyprázdněných zadních koutů místnosti, nebo se stanete obětí nějakého nanicovatého trouby, kterému akorát tak páchne z pusy. Jakmile vás tam nikým nechtěný společník zahlédne, okamžitě se vydá na lov. Před jeho vtíravou blízkostí budete instinktivně couvat, až vás obklíčí v rohu. Z pavučiny jeho sebestředných hlášek uniknete jedině tak, že zamáváte na kamarádku a vymluvíte se, že jste na ni celou dobu čekala.

Holčičí vítací zóna
Ať vlezete na jakýkoliv večírek, hned u dveří narazíte na dámský drbací sbor. Ženy mají odpradávna rády přehled o společnosti, takže se tyhle dračice postaví tak, aby každý nový host musel projít kolem nich a pozdravit se s nimi. Nikdo jim neunikne. Pokud chcete rozšířit řady svých známých, začněte jízdu právě tady. Vítačky vás samy od sebe představí každému příchozímu.

Intimní dvojka
Chodí s ní, nebo je volný? Jestli je dělí míň než půl metru, něco spolu mají. Větší mezera mezi oběma a pohled, kterým občas projede i místnost, znamená, že si s ním můžete později zaflirtovat.

Vlivné jádro
Nejžádanější želízka ve večírkovém ohni o své důležitosti dobře vědí. Proto se shlukují v rohu, s obíháním hostů se neobtěžují a naopak očekávají, že ostatní přijdou k nim. Pokud se chcete připojit, zamiřte k nim v okamžiku, kdy se jeden z debatujících odpojí. Důležití totiž mezi sebou udržují stálou vzdálenost, skupinka se poslušna pravěkým zákonům tlupy stahuje. Za chvíli by tam pro vás už nezbylo místo. A startovací věta? Zeptejte se jednoho z mocných, jak dobře zná hosty nebo hostitele. Rád poreferuje.

Autor: Cosmopolitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Když se muže dotknete v rozkroku, a to jakkoliv, projede jeho tělem silné vzrušení. Bohužel poslední věc, na kterou se ve slastném okamžiku zmůže, je navádět vás, jak máte s jeho nádobíčkem správně zacházet. „Hlavní erotogenní zóny muže jsou přitažlivá žena a jeho penis,“ shrnuje p...(Pokračování...)
Znáte to, v lednu si říkáte, že budete běhat a cvičit a jíst zdravě a bla bla bla. Zvládnete to posouvat do začátku června. No, a pak zjistíte, že nic nestihnete a s postavou jste na tom jako minulý rok - NIC MOC! Takže se každým rokem děsíte plavkové sezony. Co takhle se na ty nervy letos jednoduše vyprdnout a pořiďit si...(Pokračování...)
Občas vám může připadat, že ať uděláte cokoli, následuje pocit viny. Po obědě si dáte čokoládový dort a vzápětí si vyčítáte, že jste té kalorické bombě neodolala. Ve výprodeji si koupíte tričko a ještě než vyjdete z obchodu, už vám hlavou běží, že podobných máte doma už pět a...(Pokračování...)
Medvědí česnek najdete zrovna teď u lesa a vlhčích místech. Nebo skočte na trhy, tam je ho teď taky dost. Co budete potřebovat: natvrdo uvařená vejce 6 ks čerstvý medvědí česnek 1 menší svazek jarní cibulka 2 ks plnotučná hořčice 1 lžička kvalitní majonéza 150 g / nebo jogurt sůl a čerstvě namletý bílý...(Pokračování...)
Když se konečně dostanete domů z práce a chcete si lehnout a stále vidět.   Když si chcete vychutnat šálek horké kávy.   Nejlepší je prohledat celý dům a pak zjistit, že máte brýle celou dobu na hlavě.    Když jste právě začal nosit brýle a pár měsíců později.    K čertu s...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Honí vás mlsná? Tahle mazlavá mňamka ji zažene a ještě vám přidá potřebné vitamíny a minerály.
Milujete letní hodování u ohně, ale bojíte se přívalu kalorií? Držte se našeho návodu na ‚štíhlé grilování‘ a nepřiberete ani gram!
Rozmazané šmouhy kolem očí, mastná pleť, povadlý dech - no, to se uprostřed rande může stát, jsme přece lidé!
Po náročných svátcích si vaše tělo zaslouží trochu regenerace.
Silvestr se blíží... Víte ale, co dělá alkohol s vaším tělem? Jak poznat, když už máte dost? A jak se ubránit ranní kocovině? Poradíme...
I líčení podléhá trendům. Buďte na večírku s přáteli, večeři s rodinou, nebo na jakékoliv party originální a šik.
Vdávat se v zimě je tak romantické! Pokud jste jedna z popelek, která se chce vdávat za mihotání vloček, mrkněte na krásné nápady, jak...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná