Vydáno: 18. 3. 2017  /   Aktualizováno: 18. 3. 2017
Blogy
Jak poznáte, že o vás stojí
Z gest a mimiky poznáte, zda o vás nový objev stojí.
Čtěte více: muž, rande, gesta, nový objev

Sedněte si s mužem do pohodlných křesel, oba si nalijte víno a zkuste následující: Po pěti minutách rozhovoru třeba o vašich oblíbených koníčcích se znenadání opřete. Pokud protějšek také změní dosavadní způsob sezení, zřejmě se o vás skutečně zajímá, protože dává pozor nejen na vaše slova, ale i pohyby. Za dalších pět minut se opět narovnejte a sledujte, co udělá on. Touží s vámi splynout? Když se chopíte skleničky, sáhne po ní taky.

Autor: Cosmopolitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

1. První zmínky o makronkách se objevují v italských klášterních spisech z 9. století. Benátští mniši tehdy křehké cukrovinky nejen sami vyráběli, ale i prodávali. Šlo o jednotlivé kousky „sušenek“ z bílků a mandlové mouky – bez příchuti...(Pokračování...)
Když Lisa Eldridge, dvaačtyřicetiletá, uznáváná make-up artistka a hvězda beauty tutorialů prohlásila, že rozmach sociálních médií je tím nejlepším, co se ve světě zkrášlování kdy přihodilo, stala se u svých vrstevníků terčem posměchu. „Ani mi o tom nemluvte,“ odsekla...(Pokračování...)
Tahle sladce vonící popínavá rostlina s chomáčky bílých květů pochází z tropických a subtropických oblastí. V mírném podnebí by původní odrůda nepřežila, ale její věhlas se do chladnějších oblastí rozšířil natolik, že podnítil botaniky k vyš...(Pokračování...)
Když se muže dotknete v rozkroku, a to jakkoliv, projede jeho tělem silné vzrušení. Bohužel poslední věc, na kterou se ve slastném okamžiku zmůže, je navádět vás, jak máte s jeho nádobíčkem správně zacházet. „Hlavní erotogenní zóny muže jsou přitažlivá žena a jeho penis,“ shrnuje p...(Pokračování...)
Znáte to, v lednu si říkáte, že budete běhat a cvičit a jíst zdravě a bla bla bla. Zvládnete to posouvat do začátku června. No, a pak zjistíte, že nic nestihnete a s postavou jste na tom jako minulý rok - NIC MOC! Takže se každým rokem děsíte plavkové sezony. Co takhle se na ty nervy letos jednoduše vyprdnout a pořiďit si...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Jeremy Meeks je jedním z nejznámějších lumpů dnešní doby. Tenhle chlápek toho však využil a teď chodí po molech.
Pokud tápe i ten váš a orgasmus se vám s každým prstem vzdaluje, tohle video by mu mohlo pomoct.
Zajímá vás, jací chlapi frčí v jiných zemích po celém světě? Tak mrkejte...
Vzhledem k tomu, že pánové poznají tak dvě lahvičky, zbytek neví, na co jsou, vás asi nepřekvapí, že to nedopadne zrovna moc dobře....
Tenhle chlápek si ze sebe teda umí vystřelit. I díky tomu má fanoušky po celém světě. Jen se na ty jeho vousy podívejte.
Jakmile přežijete ve zdraví vaše první setkání, už řešíte, jak se blýsknout na tom druhém. A on to má úplně stejně. Následující...
Adéla Antošová žije v New Yorku, vášnivě randí a píše si o tom zápisky. Jaká pravidla lásky se naučila v USA?
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná