Vydáno: 18. 3. 2017  /   Aktualizováno: 18. 3. 2017
Blogy
Jak poznáte, že o vás stojí
Z gest a mimiky poznáte, zda o vás nový objev stojí.
Čtěte více: muž, rande, gesta, nový objev

Sedněte si s mužem do pohodlných křesel, oba si nalijte víno a zkuste následující: Po pěti minutách rozhovoru třeba o vašich oblíbených koníčcích se znenadání opřete. Pokud protějšek také změní dosavadní způsob sezení, zřejmě se o vás skutečně zajímá, protože dává pozor nejen na vaše slova, ale i pohyby. Za dalších pět minut se opět narovnejte a sledujte, co udělá on. Touží s vámi splynout? Když se chopíte skleničky, sáhne po ní taky.

Autor: Cosmopolitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

1. trik – Útok na bar. Pokud jste přišla na večírek, kde nikoho neznáte, a cítíte lehké napětí, chopte se skleničky. Proč se asi na společenských akcích podává welcome drink? Když se něčeho držíte, cítíte větší kontrolu nad situací (jakoby ji držíte ve svých...(Pokračování...)
Naučíme vás pravidla skupinové dynamiky, díky nimž ihned poznáte, v které části pokoje vás čeká zábava, flirt nebo práce a který hlouček vás může ohrozit nudou nebo vás prohlásit za královnu mejdanu. Ověřeno agentkami FBI! Kroužek nezadaných Jídlo uvolňuje napětí, což je...(Pokračování...)
To, že má hlavu plnou starostí, na něm vždycky poznáte. „Tváří se, jako by ho bolelo břicho, a  ztratí řeč,“ popisuje typické příznaky u svého přítele devětadvacetiletá Martina. „Když se vyptávám, většinou se akorát dozvím, že se mizerně vyspal, nebo se mi jen něco zd...(Pokračování...)
Uchopila jste sklenici pevně – jednou rukou? Jestli jste sklenici chytla celou dlaní, značí to o vás, že se cítíte sebejistě a celkově vyzařujete pozitivní vibrace. Svíráte ji oběma rukama Tuhle metodu jste zvolila nejspíš proto, že jste trochu nervózní. Je to tak? Držíte nápoj ve volném stisku...(Pokračování...)
Tohle zná každý. Zdravé jídlo je skvělé, ale občas je chuť i na nějaký ten hřích. Tak pozor! Tohle je kombinace obou variant. Vyzkoušejte úžasné kučecí stripsy a nebudete chtít jiné! Pokud nejíte kuře, vyměňte ho klíďo za tofu, krevety nebo nějakou rybu. SUROVINY: kuřecí maso bílý...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Jeremy Meeks je jedním z nejznámějších lumpů dnešní doby. Tenhle chlápek toho však využil a teď chodí po molech.
Pokud tápe i ten váš a orgasmus se vám s každým prstem vzdaluje, tohle video by mu mohlo pomoct.
Zajímá vás, jací chlapi frčí v jiných zemích po celém světě? Tak mrkejte...
Vzhledem k tomu, že pánové poznají tak dvě lahvičky, zbytek neví, na co jsou, vás asi nepřekvapí, že to nedopadne zrovna moc dobře....
Tenhle chlápek si ze sebe teda umí vystřelit. I díky tomu má fanoušky po celém světě. Jen se na ty jeho vousy podívejte.
Jakmile přežijete ve zdraví vaše první setkání, už řešíte, jak se blýsknout na tom druhém. A on to má úplně stejně. Následující...
Adéla Antošová žije v New Yorku, vášnivě randí a píše si o tom zápisky. Jaká pravidla lásky se naučila v USA?
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná