Vydáno: 18. 3. 2017  /   Aktualizováno: 18. 3. 2017
Blogy
Jak poznáte, že o vás stojí
Z gest a mimiky poznáte, zda o vás nový objev stojí.
Čtěte více: muž, rande, gesta, nový objev

Sedněte si s mužem do pohodlných křesel, oba si nalijte víno a zkuste následující: Po pěti minutách rozhovoru třeba o vašich oblíbených koníčcích se znenadání opřete. Pokud protějšek také změní dosavadní způsob sezení, zřejmě se o vás skutečně zajímá, protože dává pozor nejen na vaše slova, ale i pohyby. Za dalších pět minut se opět narovnejte a sledujte, co udělá on. Touží s vámi splynout? Když se chopíte skleničky, sáhne po ní taky.

Autor: Cosmopolitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Nedávno mě na blogu Denisy Říhy Palečkové zaujal článek, ve kterém se  autorka a známá lektorka intimní komunikace zamýšlí nad zkušenostmi ze své desetileté praxe. „Potkala jsem desítky žen, které se svému muži snažily roky něco důležitého sdělit. Že jim něco vad...(Pokračování...)
Maja je krásná. Její máma hrdě sleduje, jak šikovně zkouší stavět z kostek. „Jsi šťastná?“ ptám se, i když vidím, že je. Maje jsou téměř dva roky, se svými rodiči žije však teprve pár týdnů. Maju neboli Marii adoptovali. „Další měsíc, kdy se to...(Pokračování...)
1. První zmínky o makronkách se objevují v italských klášterních spisech z 9. století. Benátští mniši tehdy křehké cukrovinky nejen sami vyráběli, ale i prodávali. Šlo o jednotlivé kousky „sušenek“ z bílků a mandlové mouky – bez příchuti...(Pokračování...)
Když Lisa Eldridge, dvaačtyřicetiletá, uznáváná make-up artistka a hvězda beauty tutorialů prohlásila, že rozmach sociálních médií je tím nejlepším, co se ve světě zkrášlování kdy přihodilo, stala se u svých vrstevníků terčem posměchu. „Ani mi o tom nemluvte,“ odsekla...(Pokračování...)
Tahle sladce vonící popínavá rostlina s chomáčky bílých květů pochází z tropických a subtropických oblastí. V mírném podnebí by původní odrůda nepřežila, ale její věhlas se do chladnějších oblastí rozšířil natolik, že podnítil botaniky k vyš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Jeremy Meeks je jedním z nejznámějších lumpů dnešní doby. Tenhle chlápek toho však využil a teď chodí po molech.
Pokud tápe i ten váš a orgasmus se vám s každým prstem vzdaluje, tohle video by mu mohlo pomoct.
Zajímá vás, jací chlapi frčí v jiných zemích po celém světě? Tak mrkejte...
Vzhledem k tomu, že pánové poznají tak dvě lahvičky, zbytek neví, na co jsou, vás asi nepřekvapí, že to nedopadne zrovna moc dobře....
Tenhle chlápek si ze sebe teda umí vystřelit. I díky tomu má fanoušky po celém světě. Jen se na ty jeho vousy podívejte.
Jakmile přežijete ve zdraví vaše první setkání, už řešíte, jak se blýsknout na tom druhém. A on to má úplně stejně. Následující...
Adéla Antošová žije v New Yorku, vášnivě randí a píše si o tom zápisky. Jaká pravidla lásky se naučila v USA?
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná