Vydáno: 25. 4. 2017  /   Aktualizováno: 25. 4. 2017
Blogy
5 tajných bodů mužské rozkoše
Na mapě chlapského těla leží zákoutí, jejichž průzkumem přivodíte milenci výbuchy slasti. Víme, jak tajemné body najdete a rozehrajete s nimi kouzelnické představení.

Když se muže dotknete v rozkroku, a to jakkoliv, projede jeho tělem silné vzrušení. Bohužel poslední věc, na kterou se ve slastném okamžiku zmůže, je navádět vás, jak máte s jeho nádobíčkem správně zacházet. „Hlavní erotogenní zóny muže jsou přitažlivá žena a jeho penis,“ shrnuje pánský postoj k sexu psycholožka a specialistka na lidskou sexualitu Laura Janáčková z pražské Všeobecné fakultní nemocnice. Určitě vás těší, jak chlapi dokážou vaše doteky ocenit. Zrovna tak by vás potěšilo, kdybyste od přítele občas dostala také pár tipů, co přesně se jeho mužnému nástroji líbí. Bez nápovědy totiž těžko odhadnete, kterým partiím máte v jeho rozkroku věnovat nejvíc pozornosti a jak přesně se jim věnovat. Na penisu a v jeho okolí leží několik bodů protkaných množstvím citlivých nervových zakončení. „Na penisu jsou uspořádány velmi účinně, zejména vezmeme-li v úvahu soulož,“ vysvětlují v knize Sex (vydal Slovart, 2009) dopisovatelky britského Cosmopolitanu Em & Lo. „Během průniku do vaginy jsou totiž všechna tato vzrušivá místa stimulována naráz, což představuje jeden z důvodů, proč soulož muži vždycky přináší orgasmus.“ Když čarovné body znáte, můžete partnerovi každý večer namíchat jiný koktejl slastných pocitů. Jednou mu zařídíte rychlou a výbušnou rozkoš, jindy si jeden druhého vychutnáte pomaleji a užijete si dlouhé minuty plíživé slasti. Tahle mapa k jeho spínačům blaha vám pomůže partnera stále překvapovat.

1. Bod Ž (jako žalud)
Kde leží: Pokud chcete přítele polaskat na nejcitlivějším místě, zaměřte se na žalud. Tahle část penisu je totiž stejně vzrušivá jako váš klitoris, takže když žalud hladíte nebo líbáte, s mužem cloumají přímo poryvy slastných pocitů. Ale pozor! Stejně jako klitoris i žalud se může snadno předráždit. Jestliže si budete počínat příliš důrazně, vaše doteky začnou milého spíš bolet než těšit.
Jak bod laskat: Jednou dlaní obemkněte spodní část penisu a ve druhé sevřete vršek (kromě žaludu). Pak začněte špičkou jazyka rychle jako had kmitat po špici údu. Střídejte třepotavé pohyby a olizování. Sliny žalud navlhčí a roztouženého chlapa bude na kůži smyslně chladit váš dech. Citlivý hrot penisu můžete rozvášnit i při pronikání. Položte milence na záda, osedlejte si ho, ale nedovolte mu, aby se do vás celý zanořil. Místo toho do sebe pusťte jen žalud a pohybujte se na něm nahoru a dolů. Po chvíli nechte nástroj úplně vyklouznout, několik minut partnera líbejte a pak znovu nasedněte tak, aby se do vás opět dostal jen na pár centimetrů. Penis díky přerušované rozkoši ještě víc ztvrdne a bude připravený na dobytí pokladu.

2. Bod K (jako kořen)
Kde leží: Kořen penisu, tedy místo, kde mužný milostný nástroj vyrůstá z podbřišku, je napěchováno nervovými zakončeními. Vyplatí se vědět, že když kořen penisu správně stisknete, stanete se šéfkou partnerova vyvrcholení. Do kopí totiž přestane proudit krev, takže pánský orgasmus na sebe nechá čekat..., jak dlouho budete chtít!
Jak bod laskat: Obemkněte kořen penisu palcem a ukazováčkem. Zbytek nástroje sevřete v dlani druhé ruky a pumpujte nahoru a dolů (nejlepší výsledky přináší středně silný tlak), nepřestávejte však po celou dobu kroužkem z prstů svírat spodek kopí. Přítel bude vzrušený, ale na orgasmus nedojde. Druhou rukou rozpumpujete krev, která už se předtím do penisu nahrnula, takže pyj se promění v kus žuly. Pokud sníte o společném orgasmu (nebo se mu chcete alespoň přiblížit), požádejte partnera, aby vám při pronikání naznačil, kdy už začíná balancovat na hraně vyvrcholení. Jestliže vy ještě potřebujete čas, sáhněte mezi vaše těla (nejjednodušeji to jde v misionářské poloze), prsty mu obkružte kolem bodu K a zařaďte drahému zpátečku. Jak do vás bude pronikat, spolu s ním rukou pohybujte nahoru a dolů. Možná vás překvapí, jak vás neobvyklá pozice vzruší! Až ucítíte, že se k vám blíží orgasmus, dejte ruku pryč. Partner nejspíš zasténá rozkoší téměř okamžitě, protože do vás bude moct konečně proniknout celý. Ta úleva!

3. Bod U (jako uzdička)
Kde leží: Uzdička je extrémně citlivý kus vaziva na spodní straně penisu, který drží na svém místě předkožku a najdete na ní obrovské množství citlivých nervů. Jakmile je probudíte k životu, penis se ještě víc vzruší. Tuhle oblast byste při milování za žádnou cenu neměla zanedbávat. Dokáže totiž vašemu postelovému parťákovi zařídit nadpozemské vzrušení.
Jak bod laskat: Sevřete v dlani spodní část penisu a rytmicky kopí masírujte. Současně bříškem ukazováčku druhé ruky krouživými pohyby laskejte uzdičku. Nejvíc partnera rozdivočíte, když budete oběma rukama pohybovat ve stejném rytmu. Tip: Citlivé body na uzdičce se snadno rozezpívají při pronikání, protože když se ve vás partner pohybuje, kůže na penisu se mu přirozeně stahuje dozadu a dopředu. Proto mu dopřejte polohy, v nichž se může hodně rozparádit a užívat si výrazné tření. Klesněte třeba na všechny čtyři a vybídněte ho, aby chvíli divoce pumpoval.

4. Bod V (jako varlata)
Kde leží: Určitě dobře víte, že na mužském těle neexistuje citlivější místo než varlata. Stačí si vybavit, jak vyplašeně si je milý kryje, kdykoli hrozí, že by ho něco mohlo uhodit mezi nohy. Na koženém váčku mezi svými stehny má ale i oblast, která mu může zařídit neobyčejně slastné chvění. Jde o proužek silnější kůže, který vypadá jako šev a táhne se odshora dolů uprostřed šourku. Většina žen o tomto citlivém pruhu neví, takže i když si hrají s varlaty, tenhle spínač slasti opomíjejí. Jen pozor: Někteří muži mají šev tak citlivý, že jsou jim na něm doteky nepříjemné. Nejdřív proto zkuste jen jemné pohlazení bříškem prstu. Když milý ucukne, stáhněte se.
Jak bod laskat: Chytněte proti sobě palec a ukazováček, jako když se snažíte naznačit, že něco je malé. Pak položte palec na šev u kořene penisu a ukazováček na šev v místě, kde se dotýká hráze mezi penisem a konečníkem. Jemně stiskněte, aby se prsty mezi varlaty skoro setkaly, a pak povolte. Několikrát zopakujte. Spoustě mužů se líbí, když jim partnerka jemně masíruje varlata, a když mu takhle poškádlíte ještě šev, vystřelíte ho na vrchol blaha. Až se oba pořádně rozparádíte, položte přítele na záda, a až na něm budete rajtovat, sáhněte za sebe a jedním prstem mu jemně přejíždějte po švu (zkuste stejný pohyb, jako když někoho lákáte, aby přišel blíž). Jestliže si tenhle grif schováte na závěr, drahý nejspíš jen díky němu exploduje rozkoší. Tip: Jemné popotahování za varlata může některým mužům oddálit orgasmus.

5. Bod M (jako mostek)
Kde leží: Hladký mostek mezi varlaty a řitním otvorem se nazývá hráz a funguje jako startér slasti. Každého muže vzruší jemné laskání a olizování tohoto místa, ale když přitlačíte, zařídíte mu ještě větší blaho. „Masírováním hráze se nepřímo stimuluje prostata,“ upozorňují ve své knize autorky Em & Lo. Na prostatě se nachází supercitlivé místo, kterému se přezdívá mužský bod G. Když na něj správně zacílíte, zdvojnásobíte přítelovu rozkoš.
Jak bod laskat: Při ústní práci sjeďte jazykem dolů po penisu, přitiskněte rty na hladkou hráz a začněte kůži jemně sát. Pokud chcete potěšit milencovu prostatu, bude zapotřebí trochu víc přitlačit. Lehněte si na záda, a až do vás milenec pronikne, sáhněte mu mezi nohy a přitiskněte na hráz klouby prstů (kdybyste použila bříška, mohla byste ho nechtěně poškrábat nehty). Snažte se střídat silnější a slabší tlak, aby si milenec na dráždění nezvykl. Až poznáte, že supí vstříc orgasmu, zatlačte trochu víc a dodejte jeho slasti křídla.

Autor: Cosmoplitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Nedávno mě na blogu Denisy Říhy Palečkové zaujal článek, ve kterém se  autorka a známá lektorka intimní komunikace zamýšlí nad zkušenostmi ze své desetileté praxe. „Potkala jsem desítky žen, které se svému muži snažily roky něco důležitého sdělit. Že jim něco vad...(Pokračování...)
Maja je krásná. Její máma hrdě sleduje, jak šikovně zkouší stavět z kostek. „Jsi šťastná?“ ptám se, i když vidím, že je. Maje jsou téměř dva roky, se svými rodiči žije však teprve pár týdnů. Maju neboli Marii adoptovali. „Další měsíc, kdy se to...(Pokračování...)
1. První zmínky o makronkách se objevují v italských klášterních spisech z 9. století. Benátští mniši tehdy křehké cukrovinky nejen sami vyráběli, ale i prodávali. Šlo o jednotlivé kousky „sušenek“ z bílků a mandlové mouky – bez příchuti...(Pokračování...)
Když Lisa Eldridge, dvaačtyřicetiletá, uznáváná make-up artistka a hvězda beauty tutorialů prohlásila, že rozmach sociálních médií je tím nejlepším, co se ve světě zkrášlování kdy přihodilo, stala se u svých vrstevníků terčem posměchu. „Ani mi o tom nemluvte,“ odsekla...(Pokračování...)
Tahle sladce vonící popínavá rostlina s chomáčky bílých květů pochází z tropických a subtropických oblastí. V mírném podnebí by původní odrůda nepřežila, ale její věhlas se do chladnějších oblastí rozšířil natolik, že podnítil botaniky k vyš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Dnešní večer je váš? Lehce obkružte ta správná místa světlým korektorem a vaše rty budou působit větší a smyslnější.
Zrovna dnes potřebujete zazářit v šik líčení, které se jen tak neokouká? Podle tohoto videa to zvládnete!
Milujete výrazné rty? A děláte vše správně tak, aby byly dokonalé? Známe pár chyb, které se dají snadno vymazat...
Anorgasmie. Jak se cítí žena, která při sexu nezažívá vyvrcholení – nikdy? Vyslechli jsme tajnou zpověď čtyřiatřicetileté Ivy.
Pokud tápe i ten váš a orgasmus se vám s každým prstem vzdaluje, tohle video by mu mohlo pomoct.
Taky vás z vysedávání před písíčkem pobolívá krční páteř? Máme jednoduché, zato účinné protažení!
Tahle pastva pro oči vám rozzáří den. Na to vemte jed!
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná