Vydáno: 10. 2. 2012  /   Aktualizováno: 10. 2. 2012
Blogy
Vše o mužích a o randění
Chce vás, ale maskuje to. Víme, proč...
Vše o mužích a o randění
Čtěte více: muži, rande, schůzka

• ...vás po úžasné schůzce nepolíbí.
Když po vás začne skutečně toužit, nepustí se váš nový objev do dalšího kroku, dokud si nebude stoprocentně jistý, že i vy o něho stojíte. Ujistěte ho proto svůdnými úsměvy a letmými doteky. Pokud například utrousí vtipnou poznámku, zasmějte se a stiskněte mu přitom paži. Nemusíte se pak bát, že zůstanete nepolíbená.

• ...si hraje s mobilem.
Když se cítíte nesvá, pohráváte si s vlasy. Jestliže je nervózní váš drahý, sáhne po telefonu. Pozlobte ho otázkou: „To tě opravdu tak nudím?“ Jakmile mu docvakne, že navenek signalizuje nezájem, zatímco uvnitř mu krevním řečištěm zmítá touha, vypne mobil a zaručeně už si na něj celý večer nevzpomene.

• ...trvá věčnost, než vám zavolá.
Muži se soustředí mnohem více na práci než na vztahy. Pokud je tedy váš milý plně vytížen, neutrhne se ani na chvilku, aby vyťukal vaše číslo. A může zůstat utopený v práci třeba celý týden. Proto se na konci každé schůzky pokuste předem naplánovat další.

• ...vás zásobuje esemeskami.
Váš neohrožený dobyvatel se v otázkách citu jen nejistě plácá. Proto vám raději nacvaká zprávu, než aby riskoval, že ho do očí nebo do telefonu odmítnete. Jestliže ho chcete utvrdit v tom, že jeho pozice zůstávají neohrožené, šibalsky prohoďte: „Určitě mi cinkni, až budeš mít čas.“

86 % mužů má po první schůzce strach, jestli jste se dobře bavila.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Nedávno mě na blogu Denisy Říhy Palečkové zaujal článek, ve kterém se  autorka a známá lektorka intimní komunikace zamýšlí nad zkušenostmi ze své desetileté praxe. „Potkala jsem desítky žen, které se svému muži snažily roky něco důležitého sdělit. Že jim něco vad...(Pokračování...)
Maja je krásná. Její máma hrdě sleduje, jak šikovně zkouší stavět z kostek. „Jsi šťastná?“ ptám se, i když vidím, že je. Maje jsou téměř dva roky, se svými rodiči žije však teprve pár týdnů. Maju neboli Marii adoptovali. „Další měsíc, kdy se to...(Pokračování...)
1. První zmínky o makronkách se objevují v italských klášterních spisech z 9. století. Benátští mniši tehdy křehké cukrovinky nejen sami vyráběli, ale i prodávali. Šlo o jednotlivé kousky „sušenek“ z bílků a mandlové mouky – bez příchuti...(Pokračování...)
Když Lisa Eldridge, dvaačtyřicetiletá, uznáváná make-up artistka a hvězda beauty tutorialů prohlásila, že rozmach sociálních médií je tím nejlepším, co se ve světě zkrášlování kdy přihodilo, stala se u svých vrstevníků terčem posměchu. „Ani mi o tom nemluvte,“ odsekla...(Pokračování...)
Tahle sladce vonící popínavá rostlina s chomáčky bílých květů pochází z tropických a subtropických oblastí. V mírném podnebí by původní odrůda nepřežila, ale její věhlas se do chladnějších oblastí rozšířil natolik, že podnítil botaniky k vyš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Jak málo stačí, aby se muž proměnil v neodolatelného sekáče. Tihle pánové a jejich proměny to dokazují.
Z gest a mimiky poznáte, zda o vás nový objev stojí.
Ten předvánoční shon co? Tihle pánové se zvonečky v trenkách vám připomenou, že Vánoce jsou hlavně svátky klidu, pohody a tak :-D
Nosily se knírky a plnovousy, krátké i dlouhé vlasy. Video, které ukazuje, jak se ti naši chlapi s dobou mění.
Taky vás z vysedávání před písíčkem pobolívá krční páteř? Máme jednoduché, zato účinné protažení!
Tahle pastva pro oči vám rozzáří den. Na to vemte jed!
Ano, cop neumí i některé ženy. Takže pokud jste to právě vy, pobavte se nad tímto velmi vtipným videem, a napravte jednoduchou...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná