Vydáno: 2. 3. 2012  /   Aktualizováno: 2. 3. 2012
Blogy
Módní přehlídka Burberry Prorsum: kapsy proklatě nízko!
Před pár dný představila značka Burberry svoji podzimní kolekci pro tento rok. Kralují výrazné boky, které lehce a s elegancí schovají i výraznější pozadí.

Každý ví, že Christopher Bailey je velký návrhář. Ale jako hvězdný kreativní ředitel v Burberry, by měl vědět něco o bocích. Dámských bocích. Burberry Prorsum Christophera Baileyho, podzim/zima 2012 v Londýně. Kolekce, kterou designer vyslal v pondělí na molo, byla celá zaměřena na vycpané kapsy pod pasem, který byl svázán páskem. I když kapsa zmizela, byl tam plápolající volán na měkkých květinových podzimních šatech, který zvýrazňoval nejvíce oblíbenou část ženského těla. Většina žen nemá ráda své boky, hlavně pokud vyčnívají ve stylu anglického chrta. Ale jediní chrti v této show byli psi, kteří sloužili jako úchytky na deštnících. Kráčeli s jinými tvory země: pozlacené liščí hlavy jako spony na kabelkách nebo sovy s jejich uhrančivýma očima na tričkách. Může se stát deštník novou kabelkou? Tak to vypadalo při živě přenášeném finále – a to nejen díky digitalizovaným efektům, ale také s deštěm padajícím na střechu stanu zatímco modelky šli pod těmito luxusními deštníky.  Příběh přehlídky se jmenoval „Town and field“ – Město a pole. Byly tam věci, které si musíte zamilovat: padnoucí kabáty, sexy ženy ve zvonových koňských šatech nebo útlé večerní šaty. To nejlepší z přehlídky bylo zefektivněné s jemným důrazem na detail. A hrálo měkkými podzimními barvami od  hnědé jako soví peří, přes benzínově modrou, borůvkovou a mechově zelenou barvu. Ale vždy to mělo boky. A jistě i nádherná Rosie Huntington Whiteley, maskot Burberry, by upřednostnila, kdyby se Bailey zaměřil i jiné části jejího perfektního těla.

Autor: jpk

Další články z rubriky

Nedávno mě na blogu Denisy Říhy Palečkové zaujal článek, ve kterém se  autorka a známá lektorka intimní komunikace zamýšlí nad zkušenostmi ze své desetileté praxe. „Potkala jsem desítky žen, které se svému muži snažily roky něco důležitého sdělit. Že jim něco vad...(Pokračování...)
Maja je krásná. Její máma hrdě sleduje, jak šikovně zkouší stavět z kostek. „Jsi šťastná?“ ptám se, i když vidím, že je. Maje jsou téměř dva roky, se svými rodiči žije však teprve pár týdnů. Maju neboli Marii adoptovali. „Další měsíc, kdy se to...(Pokračování...)
1. První zmínky o makronkách se objevují v italských klášterních spisech z 9. století. Benátští mniši tehdy křehké cukrovinky nejen sami vyráběli, ale i prodávali. Šlo o jednotlivé kousky „sušenek“ z bílků a mandlové mouky – bez příchuti...(Pokračování...)
Když Lisa Eldridge, dvaačtyřicetiletá, uznáváná make-up artistka a hvězda beauty tutorialů prohlásila, že rozmach sociálních médií je tím nejlepším, co se ve světě zkrášlování kdy přihodilo, stala se u svých vrstevníků terčem posměchu. „Ani mi o tom nemluvte,“ odsekla...(Pokračování...)
Tahle sladce vonící popínavá rostlina s chomáčky bílých květů pochází z tropických a subtropických oblastí. V mírném podnebí by původní odrůda nepřežila, ale její věhlas se do chladnějších oblastí rozšířil natolik, že podnítil botaniky k vyš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Tohle vám opravdu musíme ukázat. Instagram pohltil nový trend v úpravě obočí. Jo nebo ne?
Že patří jen na líče a rty? Omyl! Připravte se na pořádně divoké jaro!
Barevné vlasy už tu byly a ještě nějakou chvíli budou. Po růžové a šedé nastupuje zelená a všechny její odstíny.
Ozdobte své uši záplavou zajímavých šperků. Teď se to strašně hodí!
Šikovní vizážisté letos s dávkami hvězdného prachu rozhodně nešetří. Než se ovšem i vy vydáte na vesmírnou cestu, řiďte se tipy, jak a...
Nejste zrovna expertkou na malování nehtů? Tenhle podzim vám hraje do karet!
Ať nepoletují a jsou uvázané do nedbalých i uhlazených uzlů všech možných tvarů i složitostí.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná