Vydáno: 20. 3. 2012  /   Aktualizováno: 20. 3. 2012
Blogy
Video: Chanel představil novou kolekci pro podzim 2012
Karl Lagerfeld předvedl svoji krystalovou show plnout temně lesklých modelů.

Slavný módní návrhář se vydal cestou ostázenou třpytkami, opředenou jiskrami a inspirovanou minerály. Ale navzdory všem příkrasám a lesku se zaměřil na četné vrstvy, vzorované pleteniny a rafinovaně střižené šaty v kombinaci s cigaretovými kalhotami. A co teprve ty boty na křišťálovém podpatku, do těch jsme se zamilovali!

Autor: jpk

Další články z rubriky

Nedávno mě na blogu Denisy Říhy Palečkové zaujal článek, ve kterém se  autorka a známá lektorka intimní komunikace zamýšlí nad zkušenostmi ze své desetileté praxe. „Potkala jsem desítky žen, které se svému muži snažily roky něco důležitého sdělit. Že jim něco vad...(Pokračování...)
Maja je krásná. Její máma hrdě sleduje, jak šikovně zkouší stavět z kostek. „Jsi šťastná?“ ptám se, i když vidím, že je. Maje jsou téměř dva roky, se svými rodiči žije však teprve pár týdnů. Maju neboli Marii adoptovali. „Další měsíc, kdy se to...(Pokračování...)
1. První zmínky o makronkách se objevují v italských klášterních spisech z 9. století. Benátští mniši tehdy křehké cukrovinky nejen sami vyráběli, ale i prodávali. Šlo o jednotlivé kousky „sušenek“ z bílků a mandlové mouky – bez příchuti...(Pokračování...)
Když Lisa Eldridge, dvaačtyřicetiletá, uznáváná make-up artistka a hvězda beauty tutorialů prohlásila, že rozmach sociálních médií je tím nejlepším, co se ve světě zkrášlování kdy přihodilo, stala se u svých vrstevníků terčem posměchu. „Ani mi o tom nemluvte,“ odsekla...(Pokračování...)
Tahle sladce vonící popínavá rostlina s chomáčky bílých květů pochází z tropických a subtropických oblastí. V mírném podnebí by původní odrůda nepřežila, ale její věhlas se do chladnějších oblastí rozšířil natolik, že podnítil botaniky k vyš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Takové značky by vám utrhly kapsu? Přeci jen si dopřejte trochu luxusu a pořiďte si alespoň mašli haute couture.
V minulosti odlišovala šlechtu od běžných lidí, teď zdobí vaše prádlo a okouzluje na přehlídkových molech.
Nastal čas hravých očí! Podzim je plný barev. Obtiskněte jej na svá víčka.
Lucia Pica, kreativní make-up designérka Chanel si povídala o líčení se slavnou modelkou.
Tahle začínající herečka se stala tváří nové vůně N°5 L’EAU.
Co se schovávalo za oponou opulentních přehlídek v Londýně? Nasosejte nové trendy, které vznikaly pod rukama slavných vizážistů, make-...
Pochybujete, jestli jich máte dost a jestli jsou pro vás vůbec ty pravé? Šaty, nebo přítelkyně? A co když to spolu souvisí? Zjistíte...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná