Vydáno: 17. 5. 2012  /   Aktualizováno: 17. 5. 2012
Blogy
Jaké je...tančit pro indickou armádu
Šárka odvážně přijala nabídku, aby v Indii bavila spoře oděná tancem vojáky! Nám pak vyprávěla detaily.

Šárka Černá
Kolik jí je: 29 let
Co dělá: učí orientální tanec a vystupuje v Indii
Odkud je: z Prahy

O Šárce jsem nejprve věděla, že vede lekce břišního tance s nevidomými a slabozrakými tanečnicemi. Když jsem pak ale dorazila na křest její knížky o orientálních tancích, jen tak mezi řečí se mi zmínila, že má za sebou i divoké turné po Indii. A já zůstala v úžasu stát! „S břišními tanci jsem se seznámila v devatenácti letech a první lekce jsem začala vést v Ústí nad Labem, odkud pocházím. Když jsem se před šesti lety stěhovala do Prahy, moje taneční aktivity se ještě rozrostly. Začala jsem si přivydělávat vystupováním v restauracích a otevřela jsem i kurzy orientálního tance pro zrakově postižené ženy,“ vypráví Šárka. „Už ve svých tanečních začátcích – bylo to někdy v roce 2003 – jsem přes internet vyhledala lektorku orientálního tance Monu a začala za ní jezdit do Liberce. Postupem času jsme se spřátelily a v roce 2008 nás napadlo zkusit tančit jako duo. Naše video na internetu zaujalo agenturu pořádající zážitkové akce až v Indii a ta nám loni v červnu nabídla, abychom s Monou vyrazily do Indie na taneční turné! Mona váhala, jestli je cestování do neznáma dobrý nápad, ale já se pro věc nadchla. A tak jsme začaly balit kufry.“

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Nedávno mě na blogu Denisy Říhy Palečkové zaujal článek, ve kterém se  autorka a známá lektorka intimní komunikace zamýšlí nad zkušenostmi ze své desetileté praxe. „Potkala jsem desítky žen, které se svému muži snažily roky něco důležitého sdělit. Že jim něco vad...(Pokračování...)
Maja je krásná. Její máma hrdě sleduje, jak šikovně zkouší stavět z kostek. „Jsi šťastná?“ ptám se, i když vidím, že je. Maje jsou téměř dva roky, se svými rodiči žije však teprve pár týdnů. Maju neboli Marii adoptovali. „Další měsíc, kdy se to...(Pokračování...)
1. První zmínky o makronkách se objevují v italských klášterních spisech z 9. století. Benátští mniši tehdy křehké cukrovinky nejen sami vyráběli, ale i prodávali. Šlo o jednotlivé kousky „sušenek“ z bílků a mandlové mouky – bez příchuti...(Pokračování...)
Když Lisa Eldridge, dvaačtyřicetiletá, uznáváná make-up artistka a hvězda beauty tutorialů prohlásila, že rozmach sociálních médií je tím nejlepším, co se ve světě zkrášlování kdy přihodilo, stala se u svých vrstevníků terčem posměchu. „Ani mi o tom nemluvte,“ odsekla...(Pokračování...)
Tahle sladce vonící popínavá rostlina s chomáčky bílých květů pochází z tropických a subtropických oblastí. V mírném podnebí by původní odrůda nepřežila, ale její věhlas se do chladnějších oblastí rozšířil natolik, že podnítil botaniky k vyš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Chcete vědět, jak to dělají v exotických zemích, že mají tak svůdné ženy? Přečtěte si našich pár tipů ze všech koutů naší planety, jak...
Chcete vědět, jak to dělají v exotických zemích, že mají tak svůdné ženy? Přečtěte si našich pár tipů ze všech koutů naší planety, jak...
Už jste si někdy malovala ruce hennou? Není třeba se hrnout do vdavků, abyste si tuhle orientální techniku vyzkoušela i vy.
Chcete se zbavit přebytečných kil? Narovnat si záda? Zpevnit zadek? Vyberte si disciplínu šitou na míru svému cíli.
Takhle opulentně se předvedl Chanel v Indii
Před pár dny proběhla v Bombeji módní přehlídka značky Chanel. A právě zde se na ni můžete podívat.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná