Vydáno: 29. 5. 2012  /   Aktualizováno: 29. 5. 2012
Blogy
Co muži na ženách obdivují a co ne!
Pokud si myslíte, že za vrchol asexuality muži považují spodní prádlo a la Bridget Jones a že naopak sexy je pro ně každá žena s exteriérem modelky, v obojím jste vedle! Muži to vidí jinak.

I snoopy může být sexy!
V sexuálních představách řady mužů stále vítězí modelky, miniaturní spodní prádlo a krajky. Podle tohoto klišé by tedy každá normální žena v ‚bavlňácích‘ měla být asexuální. Z vlastní zkušenosti ale mohu potvrdit, že tomu tak není :-)... Zodpovědně mohu prohlásit, že ani spodní prádlo se Snoopym není dost asexuální, když ho na sobě má žena, kterou milujete...     
Petr, tiskový mluvčí, 34 let

Vytahané tepláky
Nejvíc asexuální ze všeho jsou modré vytahané tepláky. Jsou pro mne synonymem pro ztrátu ženství v sexuálním slova smyslu. Mimo ně snad již jen infekční nemoci. Jinak mi na ženách přijde sexy skoro vše...
Jakub, producent, 32 let

Fuj, horlivá!
Pominu-li ryze estetické faktory, jako jsou například neoholená dámská lýtka, tak je pro mne nejvíc asexuální žena, která je příliš horlivá a vyzývavá nejenom vzezřením, ale především svým vystupováním.
Jindřich, analytik, 24 let

Z prstů hnědých od cigaret se mi zvedá žaludek...
Když si představím, čím mi žena přijde na první pohled asexuální, jsou to chlupy v podpaží spojené se specifickým tramvajovým zápachem... Do kolen mne dostává i knírek rašící pod nosem a nebo srostlé obočí. Opačným extrémem je obočí zcela vytrhané a přemalované černou linkou (tak to nosí jedna prodavačka u nás v Albertovi).  Velmi asexuální jsou pro mě umělé nehty. Připomínají mi nehty čaro­dějnic z pohádek. Když se k tomu ještě přidají konce prstů zabarvených do hněda od cigaret, zvedá se mi žaludek. Na špičkách, ze kterých kouřily dámy za první republiky, přeci jen něco je... Rozhodně mi nevadí, když je žena silnější, pokud to umí prodat. V této souvislosti mě však napadá prezentace těla a především nadměrných prsou (myslím XXXXL), které připomínají spíše výprodej použitého zboží. Ale pro každého je sexy něco jiného...
Petr, redaktor, 35 let

Autor: Style

Další články z rubriky

Nedávno mě na blogu Denisy Říhy Palečkové zaujal článek, ve kterém se  autorka a známá lektorka intimní komunikace zamýšlí nad zkušenostmi ze své desetileté praxe. „Potkala jsem desítky žen, které se svému muži snažily roky něco důležitého sdělit. Že jim něco vad...(Pokračování...)
Maja je krásná. Její máma hrdě sleduje, jak šikovně zkouší stavět z kostek. „Jsi šťastná?“ ptám se, i když vidím, že je. Maje jsou téměř dva roky, se svými rodiči žije však teprve pár týdnů. Maju neboli Marii adoptovali. „Další měsíc, kdy se to...(Pokračování...)
1. První zmínky o makronkách se objevují v italských klášterních spisech z 9. století. Benátští mniši tehdy křehké cukrovinky nejen sami vyráběli, ale i prodávali. Šlo o jednotlivé kousky „sušenek“ z bílků a mandlové mouky – bez příchuti...(Pokračování...)
Když Lisa Eldridge, dvaačtyřicetiletá, uznáváná make-up artistka a hvězda beauty tutorialů prohlásila, že rozmach sociálních médií je tím nejlepším, co se ve světě zkrášlování kdy přihodilo, stala se u svých vrstevníků terčem posměchu. „Ani mi o tom nemluvte,“ odsekla...(Pokračování...)
Tahle sladce vonící popínavá rostlina s chomáčky bílých květů pochází z tropických a subtropických oblastí. V mírném podnebí by původní odrůda nepřežila, ale její věhlas se do chladnějších oblastí rozšířil natolik, že podnítil botaniky k vyš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Nic ho nebaví. Všechno je špatně. Nic nemá smysl. Jak se máte zachovat, pokud vašemu partnerovi zhořkl život?
V jednu chvíli je usměvavý, ale vzápětí z jeho očí šlehají blesky – a vy se jen ptáte, proč?
Považujete vlastního bratra za cizího člověka? Sestru vídáte jen na návštěvách u rodičů? Anebo si s pokrevně nejbližším příbuzným...
Máte neustále nutkání být nevěrná? A může se stát, že i když teď podvádíte, budete jednou ctít monogamii?
Anorgasmie. Jak se cítí žena, která při sexu nezažívá vyvrcholení – nikdy? Vyslechli jsme tajnou zpověď čtyřiatřicetileté Ivy.
Chce vás ochraňovat, starat se – ale taky za vás rozhodovat. Jak naložit s klaustrofobií ve vztahu s příliš pečujícím mužem?
Muži občas dělají věci, které vás přivádějí k pochybnostem, jestli vás má vůbec rád. Ale buďte v klidu, když:
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná