Vydáno: 12. 8. 2012  /   Aktualizováno: 12. 8. 2012
Blogy
Pomóc, jeho bývalá na scéně!
Občas vám připadá, že jste ve vztahu tři: vy, on a jeho expřítelkyně. Máte se znepokojovat, nebo zachovat klid?
Čtěte více: sex, partnerství, vztahy, láska

„Včera se s ní už zase sešel,“ vzteká se do telefonu moje kamarádka Tereza. „A minulý týden mu volala v půl dvanácté v noci. Šíleně na ni žárlím!“ Řeč je o bývalé přítelkyni jejího milého. Ti dva si spolu často večer povídají přes Skype a chodí na obědy. „Prý jsou s Dášou jenom kamarádi, ale proč má tedy Petr dodnes na Facebooku fotky z jejich společných dovolených? Nechal je tam, protože je to prý jeho minulost a do té mi nic není. Nemůžu se zbavit pocitu, že by se k ní nejraději vrátil a že mě s ní pořád srovnává...“ Podle loňského průzkumu agentury SANEP, která se zabývá zjišťováním veřejného mínění, žárlí na svého partnera jednatřicet procent Češek. Nejčastějším důvodem žárlivosti se stávají právě bývalí partneři. A není divu, vždyť váš drahý s tou ženou sdílel postel, navíc mají spoustu společných zážitků a známých. Jak můžete mít jistotu, že teď už je k sobě poutá opravdu jen přátelství? Těžko zůstanete v klidu, když stejně jako Tereza večer přistihnete milého při opakovaném skypování s bývalkou. Naštěstí se dá podle několika jednoduchých znamení odhadnout, jestli opravdu máte důvod ke znepokojení. Zní to překvapivě, ale jeho skvělý vztah s expřítelkyní můžete za určitých podmínek brát dokonce i jako dobrou zprávu!

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Nedávno mě na blogu Denisy Říhy Palečkové zaujal článek, ve kterém se  autorka a známá lektorka intimní komunikace zamýšlí nad zkušenostmi ze své desetileté praxe. „Potkala jsem desítky žen, které se svému muži snažily roky něco důležitého sdělit. Že jim něco vad...(Pokračování...)
Maja je krásná. Její máma hrdě sleduje, jak šikovně zkouší stavět z kostek. „Jsi šťastná?“ ptám se, i když vidím, že je. Maje jsou téměř dva roky, se svými rodiči žije však teprve pár týdnů. Maju neboli Marii adoptovali. „Další měsíc, kdy se to...(Pokračování...)
1. První zmínky o makronkách se objevují v italských klášterních spisech z 9. století. Benátští mniši tehdy křehké cukrovinky nejen sami vyráběli, ale i prodávali. Šlo o jednotlivé kousky „sušenek“ z bílků a mandlové mouky – bez příchuti...(Pokračování...)
Když Lisa Eldridge, dvaačtyřicetiletá, uznáváná make-up artistka a hvězda beauty tutorialů prohlásila, že rozmach sociálních médií je tím nejlepším, co se ve světě zkrášlování kdy přihodilo, stala se u svých vrstevníků terčem posměchu. „Ani mi o tom nemluvte,“ odsekla...(Pokračování...)
Tahle sladce vonící popínavá rostlina s chomáčky bílých květů pochází z tropických a subtropických oblastí. V mírném podnebí by původní odrůda nepřežila, ale její věhlas se do chladnějších oblastí rozšířil natolik, že podnítil botaniky k vyš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Nic ho nebaví. Všechno je špatně. Nic nemá smysl. Jak se máte zachovat, pokud vašemu partnerovi zhořkl život?
Už dvě tisíciletí platí za spolehlivé afrodiziakum. Navíc dokáže zklidnit pocuchané nervy a vykouzlit radost ze života!
Něco ho žere, ale odmítá vás zasvětit. Pátrali jsme, proč je váš milý tak uzavřený a jak mu s jeho tajemstvím co nejlíp pomoct.
Co drží šťastné páry pohromadě?
Jste single a stále spoléháte na své virtuální pátrání po partnerovi? Známe důvody, proč se vyplatí vyrazit spíš mezi lidi z masa a...
V jednu chvíli je usměvavý, ale vzápětí z jeho očí šlehají blesky – a vy se jen ptáte, proč?
Zdravý vztah by měl být jako povolený doping: měl by vás posouvat výš. Co máte dělat a nedělat, aby vám láska dodávala sebevědomí?
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná