Vydáno: 4. 5. 2013  /   Aktualizováno: 4. 5. 2013
Blogy
Skvělá zpráva! Tommy Hilfiger slavnostně otevřel nový obchod
Když se otevírá nový obchod, provází to obvykle velká sláva. U obchodu Tommy Hilfiger v OC Nový Smíchov tomu nebylo jinak.

Nejnovější kousky této módní značky přišla okouknout i spousta hvězd. Nechyběla zprávačka Emma Smetana, modelka Hana Mašlíková, herečka Míša Mauerová a modelka Jana Doležalová. Na zákazníky, kteří tento den přišli nakoupit, čekalo nejedno překvapení. Se správnou volbu outfitu jim radili přední čeští stylisté - Filip Vaněk a Lucie Janotová, módní ředitelka časopisu Harper's Bazaar. Po povedeném nákupu si mohli zákazníci dopřát minidortíky z vyhlášené rodinné Smetanové cukrárny a další vynikající občerstvení. Mnozí také využili focení na fiktivní titulku Cosmopolitanu, které nabízel koutek Fotolabu.

Chystáme další zajímavé VIP nákupy, sledujte naše stránky www.tobitex.cz, ať vám neunikne další termín.

Autor: jpk

Další články z rubriky

Nedávno mě na blogu Denisy Říhy Palečkové zaujal článek, ve kterém se  autorka a známá lektorka intimní komunikace zamýšlí nad zkušenostmi ze své desetileté praxe. „Potkala jsem desítky žen, které se svému muži snažily roky něco důležitého sdělit. Že jim něco vad...(Pokračování...)
Maja je krásná. Její máma hrdě sleduje, jak šikovně zkouší stavět z kostek. „Jsi šťastná?“ ptám se, i když vidím, že je. Maje jsou téměř dva roky, se svými rodiči žije však teprve pár týdnů. Maju neboli Marii adoptovali. „Další měsíc, kdy se to...(Pokračování...)
1. První zmínky o makronkách se objevují v italských klášterních spisech z 9. století. Benátští mniši tehdy křehké cukrovinky nejen sami vyráběli, ale i prodávali. Šlo o jednotlivé kousky „sušenek“ z bílků a mandlové mouky – bez příchuti...(Pokračování...)
Když Lisa Eldridge, dvaačtyřicetiletá, uznáváná make-up artistka a hvězda beauty tutorialů prohlásila, že rozmach sociálních médií je tím nejlepším, co se ve světě zkrášlování kdy přihodilo, stala se u svých vrstevníků terčem posměchu. „Ani mi o tom nemluvte,“ odsekla...(Pokračování...)
Tahle sladce vonící popínavá rostlina s chomáčky bílých květů pochází z tropických a subtropických oblastí. V mírném podnebí by původní odrůda nepřežila, ale její věhlas se do chladnějších oblastí rozšířil natolik, že podnítil botaniky k vyš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Když nemáte času nazbyt a potřebujete sebe i pleť přeladit do alfa vln, zamiřte do salonu Pohoda paní Trojanové.
Když vám někdo nabídne setkání s Kenzo Takadou, nezaváháte ani minutu. Neváhala ani Sabrina Karasová.
Bývalý andílek z Victoria's Secret Miranda Kerr neodolala a nechala si pokrátit své kadeře o slušný kus. Ve videu můžete také...
Parfumerie Douglas a časopis Cosmopolitan vás zvou na zábavný den s dekorativní kosmetikou Douglas, make-up artisty a líčením, který...
Vyzvali jsme čtyři české blogerky, aby na vlastních vlasech vyzkoušely účinnost nové řady Dove Oxygen & Moisture.
Blogerka martina z theblondieverse.com vyzkoušela novou řadu Dove Oxygen & Moisture. Přečtěte si, jak si užila testování i focení...
Vybrané čtenářky Cosmopolitanu měly nedávno jedinečnou možnost otestovat produkty Nivea Care & Protect na vlastní kůži.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná