Vydáno: 29. 5. 2013  /   Aktualizováno: 29. 5. 2013
Blogy
Módní horečka už brzy zachvátí Prahu!
Přivítejte léto v novém a vyznačte si v kalendáři 30. 5. jako nákupní maraton ve znamení Prague Fashion Night!

Prague Fashion Night navazuje na podzimní projekt „Prague (Dreft) Fashion Week“, který zaznamenal v roce 2011 a 2012 obrovský úspěch. Dreft Fashion Week letos poprvé proběhne pod novým názvem Prague Fashion Week a cílem obou projektů je prezentace Prahy v zahraničí jako módní destinace. Hlavním záměrem Prague Fashion Night „módní nákupní noci“ je prezentace módních značek, butiků, vybraných restaurací a barů v centru Prahy. Každý zúčastněný butik připravuje pro své návštěvníky na tento večer zajímavý program. PFN se zúčastní více než 40 módních značek, butiků a českých módních návrhářů. Celá akce je inspirována světovým projektem „Fashion Night Out“, který slaví fenomenální úspěch již několik let ve světových metropolích, jako je Miláno, Londýn, Madrid nebo New York.

Hlavní lokací, kde se nákupní noc uskuteční, je Pařížská ulice a její okolí: Dušní, Široká, Dlouhá, Vězeňská a další přilehlé ulice na Starém městě. Ve čtvrtek 30. května tak centrum města na jeden večer ožije módou, zábavou a doprovodnými akcemi jednotlivých butiků, restaurací a barů. Mladí módní návrháři, kteří nemají svůj butik budou mít prezentaci svých kolekcí v Puma Social Club Store v Maiselově, k vidění bude kolekce vítězky Dreft Black Card 2012 Jindry Jansové, dále kolekce: Libora Komosného, MIM Michaely Čapkové, Jsem, Jany Minaříkové.

Tento speciální večer budou mít butiky prodlouženu otevírací dobu a celý program bude probíhat od 17 do 22 hodin.

Prague Fashion Night bude zahájena před hotelem InterContinental Prague v 17 hodin za účasti supermodelky Petry Němcové, radní hl. Města Prahy Aleksandry Udženija, předsedkyně představensta Prospekta Moda CZ, a.s. Lenky Vejvalkové, šéfredaktorky Harper’s Bazaar Barbary Nesvadbové a módní návrhářky Kláry Nademlýnské.

Foto: praguefashionnight

Další články z rubriky

Když se muže dotknete v rozkroku, a to jakkoliv, projede jeho tělem silné vzrušení. Bohužel poslední věc, na kterou se ve slastném okamžiku zmůže, je navádět vás, jak máte s jeho nádobíčkem správně zacházet. „Hlavní erotogenní zóny muže jsou přitažlivá žena a jeho penis,“ shrnuje p...(Pokračování...)
Znáte to, v lednu si říkáte, že budete běhat a cvičit a jíst zdravě a bla bla bla. Zvládnete to posouvat do začátku června. No, a pak zjistíte, že nic nestihnete a s postavou jste na tom jako minulý rok - NIC MOC! Takže se každým rokem děsíte plavkové sezony. Co takhle se na ty nervy letos jednoduše vyprdnout a pořiďit si...(Pokračování...)
Občas vám může připadat, že ať uděláte cokoli, následuje pocit viny. Po obědě si dáte čokoládový dort a vzápětí si vyčítáte, že jste té kalorické bombě neodolala. Ve výprodeji si koupíte tričko a ještě než vyjdete z obchodu, už vám hlavou běží, že podobných máte doma už pět a...(Pokračování...)
Medvědí česnek najdete zrovna teď u lesa a vlhčích místech. Nebo skočte na trhy, tam je ho teď taky dost. Co budete potřebovat: natvrdo uvařená vejce 6 ks čerstvý medvědí česnek 1 menší svazek jarní cibulka 2 ks plnotučná hořčice 1 lžička kvalitní majonéza 150 g / nebo jogurt sůl a čerstvě namletý bílý...(Pokračování...)
Když se konečně dostanete domů z práce a chcete si lehnout a stále vidět.   Když si chcete vychutnat šálek horké kávy.   Nejlepší je prohledat celý dům a pak zjistit, že máte brýle celou dobu na hlavě.    Když jste právě začal nosit brýle a pár měsíců později.    K čertu s...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

V minulosti odlišovala šlechtu od běžných lidí, teď zdobí vaše prádlo a okouzluje na přehlídkových molech.
Co se schovávalo za oponou opulentních přehlídek v Londýně? Nasosejte nové trendy, které vznikaly pod rukama slavných vizážistů, make-...
Bývalý andílek z Victoria's Secret Miranda Kerr neodolala a nechala si pokrátit své kadeře o slušný kus. Ve videu můžete také...
Je krásná a velice žádaná. Do modelkovského důchodu se asi jen tak nepodívá, měla už tam dávno být. Yasmina Rossi je však výjimečná.
Šedesátá léta byla uvolněná a nikdo nic neřešil. Mrkněte na fotografie z této doby, které ukazují mladé středoškolačky z USA, jaké...
Je tou nejobsazovanější a prý nejvtipnější modelkou dnešní doby. Tohle barevné progresivní video je tím důkazem.
Barevní pomocníci jsou naší záchranou před zimou, která se vkrádá pod každý kabát. Nechte se inspirovat, jak je nápaditě uvazovat.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná