Vydáno: 30. 10. 2013  /   Aktualizováno: 30. 10. 2013
Blogy
47 expres odpovědí kolem sexu rovnou od mužů!
Můžeme se tu rozepsat o tom, čím na muže uděláte v posteli dojem, ale proč by vám to nepověděli sami? Krátce a jasně. Čtěte odpovědi mužů na otázky, které vám bylo hloupé příteli položit.

1. Kdy chlapa potěší víc, že mu to udělám rukou, než samotný sex?
Jedině když ví, že byste si sex se vším všudy nemohli pořádně užít. Třeba v letadle nebo v kině.

2. Líbí se mi, když mi při pronikání současně laská klitoris, jenom nevím, jestli to pro něj není moc složité. Užije si takový sex?
Jestli tohle nezvládne levou zadní, je to postelový břídil! Dobrý milenec si s klitorisem hraje rád.

3. Líbí se mužům, když je žena poplácává po zadku?
Občas je to vzrušující, ale chlapy spíš baví, když plácají oni. Když ho ale pořádně chytnete za půlky, bude rozhodně nadšený.

4. Necítí se chlap trapně, když ho v posteli naviguju a říkám mu, co má dělat? Nepřipadá si pak neschopný?
Naopak – bude rád, že ví přesně, co dělat. Může si sex užívat bezstarostně jako jízdu autem s navigací.

5. Nezačne ho náš sex po pár letech randění nudit?
Když to budete dělat pořád stejně, tak možná ano. Pište si erotické esemesky, hrajte v posteli různé role, experimentujte.

6. Vadí mužům na ženách celulitida nebo třeba pneumatika na břiše?
Celulitidy si většina chlapů ani nevšimne. Pokud z břišních špeků nebudete dělat vědu vy, nebudou představovat problém ani pro něj.

7. Zajímalo by mě, kolikrát týdně chtějí chlapi sex?
Jestliže s přítelkyní bydlí, třikrát až pětkrát. Když bydlí každý zvlášť, tak i pětkrát až šestkrát. S milenkou při každém setkání.

8. Cítí, že při sexu zatínám poševní svaly?
Vnímá to a někdy je to příjemné, ale na jeho vzrušení to moc velký vliv nemá.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Nedávno mě na blogu Denisy Říhy Palečkové zaujal článek, ve kterém se  autorka a známá lektorka intimní komunikace zamýšlí nad zkušenostmi ze své desetileté praxe. „Potkala jsem desítky žen, které se svému muži snažily roky něco důležitého sdělit. Že jim něco vad...(Pokračování...)
Maja je krásná. Její máma hrdě sleduje, jak šikovně zkouší stavět z kostek. „Jsi šťastná?“ ptám se, i když vidím, že je. Maje jsou téměř dva roky, se svými rodiči žije však teprve pár týdnů. Maju neboli Marii adoptovali. „Další měsíc, kdy se to...(Pokračování...)
1. První zmínky o makronkách se objevují v italských klášterních spisech z 9. století. Benátští mniši tehdy křehké cukrovinky nejen sami vyráběli, ale i prodávali. Šlo o jednotlivé kousky „sušenek“ z bílků a mandlové mouky – bez příchuti...(Pokračování...)
Když Lisa Eldridge, dvaačtyřicetiletá, uznáváná make-up artistka a hvězda beauty tutorialů prohlásila, že rozmach sociálních médií je tím nejlepším, co se ve světě zkrášlování kdy přihodilo, stala se u svých vrstevníků terčem posměchu. „Ani mi o tom nemluvte,“ odsekla...(Pokračování...)
Tahle sladce vonící popínavá rostlina s chomáčky bílých květů pochází z tropických a subtropických oblastí. V mírném podnebí by původní odrůda nepřežila, ale její věhlas se do chladnějších oblastí rozšířil natolik, že podnítil botaniky k vyš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Už dvě tisíciletí platí za spolehlivé afrodiziakum. Navíc dokáže zklidnit pocuchané nervy a vykouzlit radost ze života!
Jak málo stačí, aby se muž proměnil v neodolatelného sekáče. Tihle pánové a jejich proměny to dokazují.
Něco ho žere, ale odmítá vás zasvětit. Pátrali jsme, proč je váš milý tak uzavřený a jak mu s jeho tajemstvím co nejlíp pomoct.
Usnout je pro vás proces minimálně na hodinu? Teď už ne!
Zdravý vztah by měl být jako povolený doping: měl by vás posouvat výš. Co máte dělat a nedělat, aby vám láska dodávala sebevědomí?
Anorgasmie. Jak se cítí žena, která při sexu nezažívá vyvrcholení – nikdy? Vyslechli jsme tajnou zpověď čtyřiatřicetileté Ivy.
Máte svého partnera ráda, jenže čím déle spolu jste, tím víc vás štvou jeho mouchy? A co když vám jsou právě jeho protivnosti k něčemu...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná