Vydáno: 9. 12. 2013  /   Aktualizováno: 14. 12. 2013
Blogy
Inspirujte se vůní Loverdose Tattoo a získejte skvělé výhry!
Inspirujte se vůní Loverdose Tattoo, navrhněte vlastní tattoo motiv a získejte skvělé výhry!

Nová dámská vůně Diesel Loverdose Tattoo je plná nutkavě divoké svůdnosti. Vyjadřuje sílu sebevědomé ženy a její závislost na lásce. Inspirujte se vůní Loverdose Tattoo a vytvořte vlastní motiv. Pošlete vlastní kresbu, obrázek nebo se vyjádřete slovy.

Odborná porota vybere pět nejlepších návrhů, jejichž autorky čekají skvělé výhry. Návrh absolutní vítězky realizuje profesionální bodypainter a vítězka získá hlavní výhru: 4x VIP vstupenku na party v klubu Mecca JUST BE: BUSHWACKA, občerstvení a 4x vůni Diesel.

Pro bližší informace a registraci navštivte: diesel.jenprozeny.cz

Inspirujte se návrhy, které na své tělo přenesly bloggerky Leona, Eliška a Sára.

Tip Jenprozeny.cz
Novou dámskou vůni Loverdose Tattoo i celé portfolio značky Diesel můžete získat právě teď EXKLUZIVNĚ v parfumeriích Marrionaud se slevou 25%.
Heslo pro uplatnění slevy najdete na diesel.jenprozeny.cz, záložka AKCE.

Autor: PR

Další články z rubriky

Nedávno mě na blogu Denisy Říhy Palečkové zaujal článek, ve kterém se  autorka a známá lektorka intimní komunikace zamýšlí nad zkušenostmi ze své desetileté praxe. „Potkala jsem desítky žen, které se svému muži snažily roky něco důležitého sdělit. Že jim něco vad...(Pokračování...)
Maja je krásná. Její máma hrdě sleduje, jak šikovně zkouší stavět z kostek. „Jsi šťastná?“ ptám se, i když vidím, že je. Maje jsou téměř dva roky, se svými rodiči žije však teprve pár týdnů. Maju neboli Marii adoptovali. „Další měsíc, kdy se to...(Pokračování...)
1. První zmínky o makronkách se objevují v italských klášterních spisech z 9. století. Benátští mniši tehdy křehké cukrovinky nejen sami vyráběli, ale i prodávali. Šlo o jednotlivé kousky „sušenek“ z bílků a mandlové mouky – bez příchuti...(Pokračování...)
Když Lisa Eldridge, dvaačtyřicetiletá, uznáváná make-up artistka a hvězda beauty tutorialů prohlásila, že rozmach sociálních médií je tím nejlepším, co se ve světě zkrášlování kdy přihodilo, stala se u svých vrstevníků terčem posměchu. „Ani mi o tom nemluvte,“ odsekla...(Pokračování...)
Tahle sladce vonící popínavá rostlina s chomáčky bílých květů pochází z tropických a subtropických oblastí. V mírném podnebí by původní odrůda nepřežila, ale její věhlas se do chladnějších oblastí rozšířil natolik, že podnítil botaniky k vyš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Téhle éterické krásce je sice teprve patnáct, ale už teď je tváří kampaně parfému Daisy od Marc Jacobs. Jak vypadá její život?
Lidé stojící za Black Opium Floral Shock a Mascara Volume Effet Faux Cils The Shock hovoří o tom, co pro ně znamená šok:
Když vám někdo nabídne setkání s Kenzo Takadou, nezaváháte ani minutu. Neváhala ani Sabrina Karasová.
Slavná dcera ještě slavnější matky - Madonny se úspěšně živí jako modelka. Může si tak připsat další zajímavý kšeft.
Tahle začínající herečka se stala tváří nové vůně N°5 L’EAU.
Jak jen všechny ty věcičky, které potřebujeme pro naši krásu, uspořádat tak, aby to bylo účelné a ještě k tomu krásné? Tak mrkejte!
Calvin Klein přináší novou vůni pro ni a pro něj. Jemná a zároveň svůdná vůně jde ruku v ruce s láskou, která trvá věčně. A co na ni...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná