Vydáno: 5. 5. 2014  /   Aktualizováno: 4. 11. 2014
Blogy
Známe finalistky soutěže New Age Celebrity s L’Oréal Prefessionnel!
Porota soutěže New Age Celebrity, vyhlášené na stránkách jenprozeny.cz, měla velmi těžké rozhodování.

Z několika stovek přihlášených vybírala čtyři nejzajímavější finalistky! Až v pozdní večer přišel konečný verdikt. Finalistkami soutěže New Age Celebrity se staly Violetta Blagoveshchenskaya, Daniela Pavlíková, Nicola Leová a Nikola Pejková!

Kdo se stane New Age Celebrity?
Největší výzva dívky teprve čeká. Vylosují si jednu z bloggerek, která se spolu s Tecni.ART stylisty L’Oréal Professionnel postará o jejich hvězdný styling. Komu se povede nejlepší proměna, získá hlavní výhru, focení v Comopolitanu a dárky od L’Oréal Professionnel.

Sledujte celebrity.jenprozeny.cz a zjistěte více!

Dopřejte si také nový celebrity styling!

Inspiraci pro své vlasy, včetně postupů a videa, najdete na www.stylingdays.cz nebo www.stylingdays.sk.

Autor: PR

Další články z rubriky

Nedávno mě na blogu Denisy Říhy Palečkové zaujal článek, ve kterém se  autorka a známá lektorka intimní komunikace zamýšlí nad zkušenostmi ze své desetileté praxe. „Potkala jsem desítky žen, které se svému muži snažily roky něco důležitého sdělit. Že jim něco vad...(Pokračování...)
Maja je krásná. Její máma hrdě sleduje, jak šikovně zkouší stavět z kostek. „Jsi šťastná?“ ptám se, i když vidím, že je. Maje jsou téměř dva roky, se svými rodiči žije však teprve pár týdnů. Maju neboli Marii adoptovali. „Další měsíc, kdy se to...(Pokračování...)
1. První zmínky o makronkách se objevují v italských klášterních spisech z 9. století. Benátští mniši tehdy křehké cukrovinky nejen sami vyráběli, ale i prodávali. Šlo o jednotlivé kousky „sušenek“ z bílků a mandlové mouky – bez příchuti...(Pokračování...)
Když Lisa Eldridge, dvaačtyřicetiletá, uznáváná make-up artistka a hvězda beauty tutorialů prohlásila, že rozmach sociálních médií je tím nejlepším, co se ve světě zkrášlování kdy přihodilo, stala se u svých vrstevníků terčem posměchu. „Ani mi o tom nemluvte,“ odsekla...(Pokračování...)
Tahle sladce vonící popínavá rostlina s chomáčky bílých květů pochází z tropických a subtropických oblastí. V mírném podnebí by původní odrůda nepřežila, ale její věhlas se do chladnějších oblastí rozšířil natolik, že podnítil botaniky k vyš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Kadeřník Honza Kořínek představil u příležitosti oslav čtvrtých narozenin svého Hair Studia Honza Kořínek novou kolekci účesů s...
Inspirujte se nejnovější kolekcí českých a slovenských ambasadorů L’Oréal Professionnel, která boří předsudky a přináší trendy z ...
Měňte ji tak často, jak chcete. Barvy ve vlasech jsou letos zkrátka v kurzu!
Když nemáte času nazbyt a potřebujete sebe i pleť přeladit do alfa vln, zamiřte do salonu Pohoda paní Trojanové.
Kadeřník Honza Kořínek představuje novou tvář svého salonu – herečku Marii Doležalovou.
Když vám někdo nabídne setkání s Kenzo Takadou, nezaváháte ani minutu. Neváhala ani Sabrina Karasová.
Vlasy jsou u kořínků jemně uhlazené, v délkách a koncích navlněné a lehce rozcuchané prsty. Inspirujte se tipy Mishy Čadkové, stylisty...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná