Vydáno: 2. 6. 2014  /   Aktualizováno: 2. 6. 2014
Blogy
Splněné sny - Signal
Signal vám přinesl krásný projekt, ve kterém se rozhodl rozzářit úsměv vybraným ženám mimo jiné i zprostředkováním nevšedního snového dne.

Ze stovek došlých registrací vybrala redakce dvě soutěžící Annu a Janu, kterým splnila jejich originální přání. Obě dívky si vůj výjimečný den náležitě užily a z Prahy odjížděly plné krásných a hlavně nezapomenutelných zážitků.

Annu čeká příští rok významný den - její maturitní ples. A jako každá dívka, i ona si přeje mít ty nejkrásnější šaty. Díky soutěži Signal se jí sen splnil!

Známá módní návrhářka Helena Mertlová vybrala pro Annu troje společenské šaty. Ke každým z nich vytvořila vizážistka dokonalé looky. Anna se tak proměnila v éterickou ženu nebo v ženu vamp. Jako opravdová hollywoodská hvězda vypadala Anna ve vínových šatech, ty si také vybrala pro svůj maturitní ples.

„Focení jsem si náramně užila. Seznámila jsem se s mnoha novými lidmi, byla jsem v rukou zkušených vizážistů, vyzkoušela jsem si focení s profesionálním fotografem a měla možnost zkusit si několik nádherných šatů od známé české návrhářky Heleny Mertlové. Všichni se o mě moc pěkně starali. Co si více přát? Byl to skvělý den a neuvěřitelný zážitek. Chtěla bych moc poděkovat Signalu za splnění mého přání, nalézt jedinečné šaty, ve kterých budu moci zazářit.“

Jana si přála zažít nezapomenutelný den plný nákupů v Praze. A ten také zažila!

Bláznivý den ve znamení nákupů ve vysněných obchodech zahájila Jana jako mnoho z nás, v koupelně s pastou Signal.Krásný úsměv ji provázel celým dnem. Domů se Jana vracela bohatší o mnoho dárků i skvělých zážitků.

„Největší zažitek jsem si odnesla z showroomu Jeleních šperků, kde mi bylo umožněno mimo jiné nahlédnout do zákulisí výroby jelínků a osobně se seznámit s Bárou Vogeltanzovou. V prodejně Dara bags jsme se zase s Františkem dobře pobavili při vybírání kabelek. Celkově den daleko předčil všechna má očekávání a byl dokonalý do nejmenších detailů! Odnáším si z něj spoustu nezapomenutelných zážitků a pozitivní energii.Každému bych přála, aby alespoň jeden takový prožil!

Signal splnil sen dvěma mladým ženám, které na své zážitky budou jistě celý život vzpomínat!

Klikněte na obrázek a spustí se vám video:

Autor: PR

Další články z rubriky

Nedávno mě na blogu Denisy Říhy Palečkové zaujal článek, ve kterém se  autorka a známá lektorka intimní komunikace zamýšlí nad zkušenostmi ze své desetileté praxe. „Potkala jsem desítky žen, které se svému muži snažily roky něco důležitého sdělit. Že jim něco vad...(Pokračování...)
Maja je krásná. Její máma hrdě sleduje, jak šikovně zkouší stavět z kostek. „Jsi šťastná?“ ptám se, i když vidím, že je. Maje jsou téměř dva roky, se svými rodiči žije však teprve pár týdnů. Maju neboli Marii adoptovali. „Další měsíc, kdy se to...(Pokračování...)
1. První zmínky o makronkách se objevují v italských klášterních spisech z 9. století. Benátští mniši tehdy křehké cukrovinky nejen sami vyráběli, ale i prodávali. Šlo o jednotlivé kousky „sušenek“ z bílků a mandlové mouky – bez příchuti...(Pokračování...)
Když Lisa Eldridge, dvaačtyřicetiletá, uznáváná make-up artistka a hvězda beauty tutorialů prohlásila, že rozmach sociálních médií je tím nejlepším, co se ve světě zkrášlování kdy přihodilo, stala se u svých vrstevníků terčem posměchu. „Ani mi o tom nemluvte,“ odsekla...(Pokračování...)
Tahle sladce vonící popínavá rostlina s chomáčky bílých květů pochází z tropických a subtropických oblastí. V mírném podnebí by původní odrůda nepřežila, ale její věhlas se do chladnějších oblastí rozšířil natolik, že podnítil botaniky k vyš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Zuby čisté, ale stejně to občas není ono? A co když děláte jednu z těchto chyb?
Nyní je ta správná chvíle si zasoutěžit o novinku ETERNITY NOW od Calvin Klein! Na Instagramu a Facebooku rozdáváme celkově 60...
Calvin Klein přináší novou vůni pro ni a pro něj. Jemná a zároveň svůdná vůně jde ruku v ruce s láskou, která trvá věčně. Novinku...
Už to nejsou takové perličky jako dřív? Nemusíte hned na bělení. Zkuste využít přírodních sil, které má třeba kokosový olej.
Vlasy jsou vizitkou každé ženy. Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči. Objevte současné trendy a aktuální módní styl....
Ve videu představila vůni Hugo Boss. Nyní můžete soutěžit pod jejím nejnovějším videem a vyhrát dámskou a pánskou vůni HUGO BOSS.
Teď bude ještě lepší! Právě k tomuto svátku všech zamilovaných máme připraveny dvě soutěže o vůně Hugo Woman a Hugo Man!
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná