Vydáno: 18. 8. 2014  /   Aktualizováno: 18. 8. 2014
Blogy
Tyto pravidla v lásce prostě platí!
Klidně si kormidlujte vztah po svém, ale tyhle rady berte vážně. Platí totiž pro každou dvojici.

Když ho hlídáte, chce vám utéct
Čím zdráhavěji pouštíte drahého na ryby a fotbal v pánské společnosti, tím častěji zatouží pařit bez vás. Potřebuje si totiž dokázat, že si může dělat, co chce. Jestli svému drahocennému navíc bujarý večer s chlapskou partou zpestřujete kontrolními telefonáty, nestihne se na vás domů těšit. Příště ho pusťte z hnízda s úsměvem a přáním veselé zábavy. Vrátí se rekordně brzy a zasype vás pozorností!

Výčitky nefungují
Jestli váš dravec často poslouchá fňukání typu „už zase jsi přišel pozdě, vůbec si mě nevážíš“, nedivte se, že na schůzky doráží s čím dál větším zpožděním. Kdykoli ho zasypete hned po příchodu výčitkami, nemůžete se divit, že za vámi bude příště pospíchat ještě pomaleji. Raději se na svého hříšníka vytaste s pochvalami – pokud výjimečně přešlapuje před kinem včas, nadšeně plesejte. A až vás zase nechá čekat, zapřeďte: „Škoda že jsi nedorazil dřív, chtěla jsem tě před filmem pozvat na pivo.“ Vidina odměny ho příště popíchne ke spěchu.

Přirozenost je víc než trend
Možná věříte, že jste svého milovníka sbalila na zabijácké podpatky a upírsky rudou rtěnku, on by vám ale nejspíš nedokázal zopakovat, co jste měla na první schůzce na sobě. Potěší ho, že jste se kvůli němu vyšlechtila, ale je mu úplně jedno, jestli máte na sobě minisukni z loňské, nebo letošní kolekce. Víc než vašeho látkového obalu si chlapík cení toho, že si klidně umažete sukni od trávy a pořídíte si pusu požitkářsky modrou od borůvek. Nejvíc zabodujete přirozeností.

Lásku potřebuje zajíst
Kdykoli mu předložíte kus lahodného žvance, rozbouříte ve svém jedlíkovi příval něhy. Je přitom úplně jedno, že mu naservírujete třeba jenom topinky s česnekem. Ocení, že o něho láskyplně pečujete.

Svěží dech = víc sexu
Po každém jídle se ohánějte zubním kartáčkem a nití, zlepšíte si sexuální život! Jestli míváte v puse jako v polepšovně, nemůžete se divit, že milenec hněte počítačovou myš častěji (a raději!) než vaše roztoužená ňadra. Pozor, totéž platí i pro něj.

Autor: Cosmopolitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Nedávno mě na blogu Denisy Říhy Palečkové zaujal článek, ve kterém se  autorka a známá lektorka intimní komunikace zamýšlí nad zkušenostmi ze své desetileté praxe. „Potkala jsem desítky žen, které se svému muži snažily roky něco důležitého sdělit. Že jim něco vad...(Pokračování...)
Maja je krásná. Její máma hrdě sleduje, jak šikovně zkouší stavět z kostek. „Jsi šťastná?“ ptám se, i když vidím, že je. Maje jsou téměř dva roky, se svými rodiči žije však teprve pár týdnů. Maju neboli Marii adoptovali. „Další měsíc, kdy se to...(Pokračování...)
1. První zmínky o makronkách se objevují v italských klášterních spisech z 9. století. Benátští mniši tehdy křehké cukrovinky nejen sami vyráběli, ale i prodávali. Šlo o jednotlivé kousky „sušenek“ z bílků a mandlové mouky – bez příchuti...(Pokračování...)
Když Lisa Eldridge, dvaačtyřicetiletá, uznáváná make-up artistka a hvězda beauty tutorialů prohlásila, že rozmach sociálních médií je tím nejlepším, co se ve světě zkrášlování kdy přihodilo, stala se u svých vrstevníků terčem posměchu. „Ani mi o tom nemluvte,“ odsekla...(Pokračování...)
Tahle sladce vonící popínavá rostlina s chomáčky bílých květů pochází z tropických a subtropických oblastí. V mírném podnebí by původní odrůda nepřežila, ale její věhlas se do chladnějších oblastí rozšířil natolik, že podnítil botaniky k vyš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Už dvě tisíciletí platí za spolehlivé afrodiziakum. Navíc dokáže zklidnit pocuchané nervy a vykouzlit radost ze života!
Proč si pořád něco vyčítáte, litujete svých činů a užíráte se? Víme, kdy je nejlepší zamáčknout pocit viny hned v zárodku a co můžete...
Něco ho žere, ale odmítá vás zasvětit. Pátrali jsme, proč je váš milý tak uzavřený a jak mu s jeho tajemstvím co nejlíp pomoct.
Co drží šťastné páry pohromadě?
Jste single a stále spoléháte na své virtuální pátrání po partnerovi? Známe důvody, proč se vyplatí vyrazit spíš mezi lidi z masa a...
V jednu chvíli je usměvavý, ale vzápětí z jeho očí šlehají blesky – a vy se jen ptáte, proč?
Zdravý vztah by měl být jako povolený doping: měl by vás posouvat výš. Co máte dělat a nedělat, aby vám láska dodávala sebevědomí?
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná