Vydáno: 31. 10. 2014  /   Aktualizováno: 31. 10. 2014
Blogy
Model Camp
V prostorách Pure Jatomi Harfa jsme finalistkám soutěže Cosmopolitan Model by Unique One odtajnili recept na úspěšnou kariéru profesionálních modelek.

V rámci přípravého model campu se dívky setkaly nejen s úspěšnou modelkou a majitelkou agentury Unique One Karolínou Bosákovou, která s nimi sdílela své zkušenosti a pozitivní přístup ke kariéře. Ale také s týmem profesionálů, který dívky zasvětil do tajů dokonalého líčení, éterické chůze, upravených vlasů a zdravého životního stylu.

Rady na správné líčení se značkou Bourjois, triky pro dokonale upravené vlasy s produkty Matrix a představení žhavých trendů F&F si dívky velmi užívaly.
 
Jistě nejen proto, celý den provázelo nadšení a skvělá atmosféra.

Autor: PR

Další články z rubriky

Nedávno mě na blogu Denisy Říhy Palečkové zaujal článek, ve kterém se  autorka a známá lektorka intimní komunikace zamýšlí nad zkušenostmi ze své desetileté praxe. „Potkala jsem desítky žen, které se svému muži snažily roky něco důležitého sdělit. Že jim něco vad...(Pokračování...)
Maja je krásná. Její máma hrdě sleduje, jak šikovně zkouší stavět z kostek. „Jsi šťastná?“ ptám se, i když vidím, že je. Maje jsou téměř dva roky, se svými rodiči žije však teprve pár týdnů. Maju neboli Marii adoptovali. „Další měsíc, kdy se to...(Pokračování...)
1. První zmínky o makronkách se objevují v italských klášterních spisech z 9. století. Benátští mniši tehdy křehké cukrovinky nejen sami vyráběli, ale i prodávali. Šlo o jednotlivé kousky „sušenek“ z bílků a mandlové mouky – bez příchuti...(Pokračování...)
Když Lisa Eldridge, dvaačtyřicetiletá, uznáváná make-up artistka a hvězda beauty tutorialů prohlásila, že rozmach sociálních médií je tím nejlepším, co se ve světě zkrášlování kdy přihodilo, stala se u svých vrstevníků terčem posměchu. „Ani mi o tom nemluvte,“ odsekla...(Pokračování...)
Tahle sladce vonící popínavá rostlina s chomáčky bílých květů pochází z tropických a subtropických oblastí. V mírném podnebí by původní odrůda nepřežila, ale její věhlas se do chladnějších oblastí rozšířil natolik, že podnítil botaniky k vyš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

První ročník soutěže Cosmopolitan Model by UNIQUE ONE skončil! Vyhrála Darja Kozáková!
První focení advetorialu soutěže Cosmopolitan Model by UNIQUE ONE.
Hledáme deset finalistek, které získají exkluzivní smlouvu s modelingovou agenturou Unique One. Absolutní vítězku vybere odborná...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná