Vydáno: 27. 11. 2014  /   Aktualizováno: 27. 11. 2014
Blogy
24 důvodů, proč navštívit Norsko
Tahle zem je stvořená pro toulky přírodou. Pokud rády nazouváte trekové boty a spaní pod širákem vám není cizí, tato nádherná země stojí za úvahu.
Tato zem je tak moc krásná a má vše, co si milovník přírody může přát. Zvedněte hlavu a žasněte nad polární září. Procházejte se mezi krásnými lesy a hlubokými fjordy. Vyškrábejte se na zasněžené hory a studené, arktické tundry.
#1 Svolvaer
 
Norsko je zeměpisnou raritou, protože jeho délka -od severu k jihu- způsobuje velké rozdíly v prostředí, počasí a teplotách. Z krásných listnatých lesů můžete přijet do arktické tundry. Tato země vypadá opravdu chladně a mrazivě, ale celsia jsou do jisté míry ovlivněny poměrně teplým severním Atlantikem a mořskými proudy. 
 
#2 Reinebringen
 
Namlsejte své oko a třeba naplánujte romantické toulky s partnerem nebo neotřelou dovolenou s rodinou někde v horské chatě uprostřed dechberoucí přírody.
#3 Renndølsetra
 
#4 Reine
 
#5 Twilight
 
#6 Rána v Norsku
 
Autor: Markéta
Foto: boredpanda

Další články z rubriky

Nedávno mě na blogu Denisy Říhy Palečkové zaujal článek, ve kterém se  autorka a známá lektorka intimní komunikace zamýšlí nad zkušenostmi ze své desetileté praxe. „Potkala jsem desítky žen, které se svému muži snažily roky něco důležitého sdělit. Že jim něco vad...(Pokračování...)
Maja je krásná. Její máma hrdě sleduje, jak šikovně zkouší stavět z kostek. „Jsi šťastná?“ ptám se, i když vidím, že je. Maje jsou téměř dva roky, se svými rodiči žije však teprve pár týdnů. Maju neboli Marii adoptovali. „Další měsíc, kdy se to...(Pokračování...)
1. První zmínky o makronkách se objevují v italských klášterních spisech z 9. století. Benátští mniši tehdy křehké cukrovinky nejen sami vyráběli, ale i prodávali. Šlo o jednotlivé kousky „sušenek“ z bílků a mandlové mouky – bez příchuti...(Pokračování...)
Když Lisa Eldridge, dvaačtyřicetiletá, uznáváná make-up artistka a hvězda beauty tutorialů prohlásila, že rozmach sociálních médií je tím nejlepším, co se ve světě zkrášlování kdy přihodilo, stala se u svých vrstevníků terčem posměchu. „Ani mi o tom nemluvte,“ odsekla...(Pokračování...)
Tahle sladce vonící popínavá rostlina s chomáčky bílých květů pochází z tropických a subtropických oblastí. V mírném podnebí by původní odrůda nepřežila, ale její věhlas se do chladnějších oblastí rozšířil natolik, že podnítil botaniky k vyš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

K létu je to sice ještě kousek, ale nic se nemá zanedbat. A to nemluvě o výběru plavek. Obchody se plní letním zbožím, tak nastartujte...
Co takhle shodit nějaké to kilčo úplně normálním a všedním pohybem?
Zima je největším elektrikářem, co se týče vašich vlasů. Jak se tohoto nepříjemného náboje zbavit?
Nezapomínejte se o sebe v zimním období starat o něco víc. Tyto čtyři tipy by vám mohly napovědět, jak na to.
Zima je nekompromisní protivník. Známe však dobré zbraně, které ji pomůžou hravě přežít.
Jsou krásné, ale nemají to zadara. Jenže znají ty nejlepší fígle od svých trenérů, které jim ke krásné postavě pomáhají. Teď je budete...
Všichni v zimě trpíme na popraskané a suché rty. Tenhle tip vám však pomůže vyzrát na nevlídné počasí a stále si tak dovolit výraznou...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná