Vydáno: 19. 12. 2014  /   Aktualizováno: 19. 12. 2014
Blogy
Rychlé nápady, jak si za hubičku přizdobit příbytek
Vánoce jsou za dveřmi, takže pokud ještě nemáte výzdobu a zabalené dárky, mrkněte na těchto pár tutorialů, které poradí a nebo vás alespoň inspirují.

Pokud jste jako já a neinvestujete hromady peněz do výzdoby, balících papírů a stužek, tato fotogalerie vás potěší. Vybrala jsem pár zajímavých tipů, jak si vánočně přizdobit bydleníčko a trochu jinak zabalit dárečky pro vaše milé.

I jednoduše zabalené dárky můžou být krásné.
 
Ze zničené knížky, pomocí tavné pistole a třpytek si vyrobte krásné vločky.
 
Stačí lepidlo ve spreji a nebo tavná pistole, větvičky tůje, sklenice na noze a krásný svícen je hotov.
 
Balit dárky nemusí být nuda...
 
A klidně zapojte i děti...
 

Papírový řetěz trochu jinak.

Ozdoby z kůry mandarinek budou krásně vonět.
 

Autor: Markéta
Foto: tagy u fotek

Další články z rubriky

Nedávno mě na blogu Denisy Říhy Palečkové zaujal článek, ve kterém se  autorka a známá lektorka intimní komunikace zamýšlí nad zkušenostmi ze své desetileté praxe. „Potkala jsem desítky žen, které se svému muži snažily roky něco důležitého sdělit. Že jim něco vad...(Pokračování...)
Maja je krásná. Její máma hrdě sleduje, jak šikovně zkouší stavět z kostek. „Jsi šťastná?“ ptám se, i když vidím, že je. Maje jsou téměř dva roky, se svými rodiči žije však teprve pár týdnů. Maju neboli Marii adoptovali. „Další měsíc, kdy se to...(Pokračování...)
1. První zmínky o makronkách se objevují v italských klášterních spisech z 9. století. Benátští mniši tehdy křehké cukrovinky nejen sami vyráběli, ale i prodávali. Šlo o jednotlivé kousky „sušenek“ z bílků a mandlové mouky – bez příchuti...(Pokračování...)
Když Lisa Eldridge, dvaačtyřicetiletá, uznáváná make-up artistka a hvězda beauty tutorialů prohlásila, že rozmach sociálních médií je tím nejlepším, co se ve světě zkrášlování kdy přihodilo, stala se u svých vrstevníků terčem posměchu. „Ani mi o tom nemluvte,“ odsekla...(Pokračování...)
Tahle sladce vonící popínavá rostlina s chomáčky bílých květů pochází z tropických a subtropických oblastí. V mírném podnebí by původní odrůda nepřežila, ale její věhlas se do chladnějších oblastí rozšířil natolik, že podnítil botaniky k vyš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Co takhle shodit nějaké to kilčo úplně normálním a všedním pohybem?
Změňte strategii a vezměte si na pomoc zeď, třeba ve vašem obýváku.
Víte, jak skladovat cukroví? K malé radě vám prozradíme ještě jeden recept na čokoládovou mňamku, která je jak dělaná na štědrovečerní...
Záblesky kovu jsou ve vánočním čase to pravé. Kombinujte s temnými odstíny a vaše nehty budou šik jako nikdy předtím.
Prosinec je nejlepším časem, kdy si dát o trochu víc záležet a třeba se pustit do jiných vod - nebo sněhů?
Ponořte své nehty do vánoční nálady plné třpytu a sněhu.
Za necelý měsíc je tu Štědrý den a s ním i slavnostní stolování. Pokud ještě tápete, jak vyšperkovat váš stůl ku příležitosti takové...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná