Vydáno: 31. 8. 2016  /   Aktualizováno: 1. 9. 2016
Blogy
Kreslíř maluje ženy, jak vidí samy sebe a jak je vidí ostatní
Velmi zajímavý experiment, který ukazuje, jak vidíme samy sebe a jak působíme na ostatní. Oba obrázky jsou ale velmi rozdílné.

Kreslíř Gil Zamora, který pracoval pro FBI, se pustil do úžasného experimentu. Kreslí ženu ve dvou portrétech. Nejprve popisuje sama sebe tak, jak se vidí. Druhý portrét je podle cizí osoby. Celé to dokazuje, že se vidíme skepticky a jsme na sebe zbytečně přísné. Mějte se rády a smějte se:-)

Autor: Markéta
Foto: Dove

Další články z rubriky

Nedávno mě na blogu Denisy Říhy Palečkové zaujal článek, ve kterém se  autorka a známá lektorka intimní komunikace zamýšlí nad zkušenostmi ze své desetileté praxe. „Potkala jsem desítky žen, které se svému muži snažily roky něco důležitého sdělit. Že jim něco vad...(Pokračování...)
Maja je krásná. Její máma hrdě sleduje, jak šikovně zkouší stavět z kostek. „Jsi šťastná?“ ptám se, i když vidím, že je. Maje jsou téměř dva roky, se svými rodiči žije však teprve pár týdnů. Maju neboli Marii adoptovali. „Další měsíc, kdy se to...(Pokračování...)
1. První zmínky o makronkách se objevují v italských klášterních spisech z 9. století. Benátští mniši tehdy křehké cukrovinky nejen sami vyráběli, ale i prodávali. Šlo o jednotlivé kousky „sušenek“ z bílků a mandlové mouky – bez příchuti...(Pokračování...)
Když Lisa Eldridge, dvaačtyřicetiletá, uznáváná make-up artistka a hvězda beauty tutorialů prohlásila, že rozmach sociálních médií je tím nejlepším, co se ve světě zkrášlování kdy přihodilo, stala se u svých vrstevníků terčem posměchu. „Ani mi o tom nemluvte,“ odsekla...(Pokračování...)
Tahle sladce vonící popínavá rostlina s chomáčky bílých květů pochází z tropických a subtropických oblastí. V mírném podnebí by původní odrůda nepřežila, ale její věhlas se do chladnějších oblastí rozšířil natolik, že podnítil botaniky k vyš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Tyhle vedlejší účinky kolísání hormonálních hladin vás jedině potěší.
Tyhle přípravky během noci dokážou divy, o kterých se vám nezdálo.
Trápí vás nepříjemné neduhy vaší pleti? Suchá místa, akné, rozšířené póry a začervenalé skvrnky? Vyzkoušejte náš recept na všechny...
Toužíte po novém obrázku a portrét je vaším favoritem? Tenhle styl vás bude zajímat!
Tahle krásná Ruska ne nebojí fotit na pořádně riskantních místech. Ty fotky jsou ale boží!
Někdy se prostě vzbudíte a vaše tvář nevypadá zrovna nejlépe. Tato jednoduchá technika ji hodí zase do pohody.
Nosíte na své tváři malá znaménka krásy? Tyhle lidé také a neskutečně jim sluší!
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná