Celebrity

Vystudovala jste pedagogickou fakultu, mnoho let se už ale živíte jako herečka. Kde vás teď můžeme vidět? „Už skoro rok hraju lékařku Mariku v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Vlastně ani nechápu, jak jsem se mohla stát herečkou, možná proto, že se až tak moc nesnažím, netlačím na pilu. Hodně lidí Ordinaci odsuzuje, ale k... (Pokračování...)
Břicho je dost složité místo na hubnutí. Nestačí pouze cvičit, ale dost záleží také na stravě. Žádné skalpely a pily však nevytahujte, vyzkoušejte triky, které mají vyzkoušené ty největší celebrity. Poradili jim je úspěšní trenéři, kteří opravdu v... (Pokračování...)
Její tvář zdobí kampaň k nové vůni Luna od Niny Ricci. vůně, Luna, Nina Ricci, EdT 50 ml za 1610 Kč „Když už se musím nalíčit, použiju korektor a make-up.“ „Snažím se udržet si pleť hydratovanou. Piju proto hodně vody, to funguje.“ „Dopuju se vitaminy C, E, B2 a zinkem. Často totiž dokážou zkrášlit l... (Pokračování...)
Gwen Stefani jste měla možná zaškatulkovanou jako ženu, které vychází vše, na co sáhne: Z milovnice ska-punku se tak už koncem 80. let vyloupla sexy frontmanka kapely No Doubt, později zazářila i coby sólová zpěvačka, jež chrlí jeden hit za druhým a jen tak bokem navrhuje módu (L.A.M.B.) a prodává... (Pokračování...)
Řím, 1952, natáčení filmové verze opery Aida. Ve studiu se nachází i filmový producent Carlo Ponti, který v jedné z hereček pozná bývalou účastnici soutěže krásy. Nádherné brunetce s plnými rty a oříškovýma očima je jen osmnáct, ale její výraz... (Pokračování...)
Kdo je Kenzo Takada: Legenda mezi módními návrháři, rytíř Řádu umění a literatury. Značku Kenzo vybudoval v Paříži, v roce 1993 ji prodal a o pár let později odešel do důchodu. Což v praxi znamená, že se sedmdesátisedmiletý muž denně věnuje navrhování uměleckých předmětů a letos přicház... (Pokračování...)
Tahle sexy Londýňanka se stala hrdou ambasadarkou značky RIMMEL London. Její filozofie „Skutečná krása je všude, stačí se jen otevřít příležitostem. Navíc existuje tolik věcí, které dělají ženu krásnou, třeba sebedůvěra nebo talent!" „Nelíčím se každý den, ale když jdu na speci... (Pokračování...)
„Stala jsem se tváří nového parfému Deep Euphoria od Calvin Klein (50 ml za 1850 Kč) a užívám si to! Je nápadná, ale zároveň velmi ženská a sexy, stejně jako moje postava z filmu Terminal, který jsem shodou okolností letos točila.“ Ranní rituály „Ráno si smíchám džus... (Pokračování...)
Lizzy se narodila jako Elizabeth Scarlett Jagger v New Yorku a je nejstarší dcerou supermodelky ze 70. let Jerry Hall a rockové hvězdy Micka Jaggera z Rolling Stones. Její nádherně tvarovaná postava a úchvatné červené vlasy z ní dělají dokonalou volbu pro značku Redken. „Lizzyiny typicky výrazné... (Pokračování...)

Best Buys

600 Kč
Avon
Parfémová voda
1375 Kč
Lancôme
Parfémová voda
685 Kč
Karl Lagerfeld
Květinově-ovocná vůně
655 Kč
L'Occitane
Domácí parfém
Best Buys
1129 Kč
Versace
Orientálně-ovocná vůně
1549 Kč
Guerlain
Květinově-ovocná vůně
879 Kč
Lanvin
Květinová vůně
1199 Kč
Cartier
Květinová vůně
849 Kč
Shiseido
Květinový vůně
1500 Kč
Cartier
Květinová vůně
Best Buys
1349 Kč
DKNY
Květinová vůně
1629 Kč
Calvin Klein
Krémově-květinová vůně
1329 Kč
Jil Sander
Kořeněná vůně
1990 Kč
Calvin Klein
Sluneční oreintální vůně se solí
Best Buys
560 Kč
Lady Gaga
Květinová vůně
2179 Kč
Lancome
Květinová vůně
1499 Kč
Carolina...
Květinově-ovocná vůně
589 Kč
Guess
Květinově-dřevitá vůně
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná