Celebrity/Parfémy

Jsou krásní, slavní a jako by se u nich zastavil čas. Stále vypadají tak skvěle, že je podezíráme z čar a kouzel. Mrkněte na srovnání z mladých let a teď.
Nedávno měla narozeniny, tak si dáme trochu zpátečku a mrkneme, jak jí to slušelo, když si dala úplně první focení, jo?
Je nejúspěšnější modelkou už slušnou řádku let. Co jí, že vypadá stále tak nádherně? Je na sebe přísná, nebo si dopřeje nějaký ten hřích?
Řeknete si, že taková krása snad ani není možná! Tahle mlaďounká slečna je tak neskutečně nádherná.
Jeremy Meeks je jedním z nejznámějších lumpů dnešní doby. Tenhle chlápek toho však využil a teď chodí po molech.
Jsou krásné, ale nemají to zadara. Jenže znají ty nejlepší fígle od svých trenérů, které jim ke krásné postavě pomáhají. Teď je budete vědět taky.
Tahle slečinka má velmi výrazné rysy. Její obočí zná každý a odteď i šťavnaté plné rty.
Slavná dcera ještě slavnější matky - Madonny se úspěšně živí jako modelka. Může si tak připsat další zajímavý kšeft.
Jsou naprosto úžasná dvojka a tahle fotogalerka to jen dokazuje. Pobavte se nad jejich vlasy, které jim my prostě závidíme.
Na Den dětí má narozeniny i nejslavnější ze všech blondýnek. Krásná Marilyn a její památná slova.
Návrháři ji milují, kamarádí s Gigi Hadid a Carou Delevingne a teď prozradila své oblíbené líčení i krášlící triky a zásady.
Bývalý andílek z Victoria's Secret Miranda Kerr neodolala a nechala si pokrátit své kadeře o slušný kus. Ve videu můžete také nahlédnout do jejího domu v Malibu.
Pondělky jsou po víkendovém relaxu těžké. Nastartovat tělo i mysl a začít zase naplno makat není nic jednoduchého. Channing vám tu dřinu zpříjemní. Uvidíte, že po shlédnutí videa se vám bude hned o něco lépe pracovat.
Je první modelkou, která se dočkala své voskové podobizny. Mrkejte na reakce krásné supermodelky, když potká samu sebe. Mimo to je ve videu vidět velký kus práce, která je za dokonalou podobiznou.
Těmto kráskám se vlasová proměna opravdu povedla. Pokud potřebujete nějakou změnu, inspirujte se a nebojte se velkých činů.
Někdy se to povede o kousek lépe než jindy. To je pak krása pohledět. Tyto dámy to vychytaly!
Odstíny hnědé jsou pro tuto zimu top! Známé krásky, by vám mohly poradit, jak kombinovat tyto odstíny.
Je superžena. Mimo roli matky, herečky a podnikatelky se také dost vyzná v kosmetice a vzhledem k tomu, že se i sama dokonale líčí na různé ceremonie, není překvapením, že je prostě profík!
Jsou nádherné a mají hromadu peněz. Můžou si tak dovolit cokoliv. Ony ale používají lehce dostupné a levné triky.
Slavný fotograf Peter Lindbergh povolal své milované krásky jako je Cindy Crawford, Eva Herzigová, Helena Christensen a jiné stále dokonale krásné super modelky. Tohle video polahodí vašemu oku.
Pokud se chystáte na večírek, nechte svá kukadla vyniknout. Pro inspiraci jsme vybrali 6 slavných krásek, které to s očima opravdu umí.
Je krásná a velice žádaná. Do modelkovského důchodu se asi jen tak nepodívá, měla už tam dávno být. Yasmina Rossi je však výjimečná.
Jedna z nejkrásnějších Kardashianek představuje nový kousek Estée Lauder v úchvatném videu.
Dvě nejslavnější Britky mezi top modelkami a v kampani, která je šťavnatá a prostě baví!
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná