Vydáno: 8. 1. 2017  /   Aktualizováno: 8. 1. 2017
Celebrity
Celebs prozradily pár dobrých tipů, díky kterým mají ploché břicho
Jsou krásné, ale nemají to zadara. Jenže znají ty nejlepší fígle od svých trenérů, které jim ke krásné postavě pomáhají. Teď je budete vědět taky.

Břicho je dost složité místo na hubnutí. Nestačí pouze cvičit, ale dost záleží také na stravě. Žádné skalpely a pily však nevytahujte, vyzkoušejte triky, které mají vyzkoušené ty největší celebrity. Poradili jim je úspěšní trenéři, kteří opravdu ví, jak naše tělo funguje. Vyberte si takový, který bude vyhovovat právě vám.

VYIGNORUJTE DVĚ POTRAVINY
Amanda Seyfried najela na sice trochu drsnou metodu, ale dost účinnou.
Hodně z nás má alergii na mléko a pšenici a ani o tom neví. Ta může být také příčinou pneumatiky na břiše. Zkuste na dva měsíce vyřadit mléčné výrobky a pšenici a uvidíte, jestli vám bude lépe. Pokud budete lehčí a plní energie, je tento způsob váš. A nebojte, dá se bez těchto dvou surovin naprosto v pohodě žít. Tělu pak dopřejte více vlákniny a potravin s hořčíkem a břicho musí zaručeně splasknout.

PIJTE SUPER SMOOTHIE
Adriana Lima nedá dopustit na kombinaci půlky avokáda, sklenice vody (nebo jeden šálek mléka a 1/2 šálku bílého jogurtu, pro hutnější mix), trochou medu (k ochucení). Startuje tak každé ráno svůj metabolismus tou nejlepší snídaní.

ZKUSTE PŘÍRODNÍ DIURETIKUM
Gwyneth Paltrow zase vsází na citrusy. Sem tam do týdne nebo když je vám těžko, dopřejte si citrusové smoothie. Dodá vám potřebný vitamin C a k tomu umí splasknout břicho.

DEJTE SI POŘÁDNĚ DO TĚLA
Beyoncé maká jak o život. Dopřává si sprinty, vytrvalostní sporty a občas se vybije do pytle. Změna rychlosti cvičení je pro břicho lepší než stále stejné tempo.

Autor: Markéta
Foto: Instagram / @gwynethpaltrow

Další články z rubriky

Je matkou šesti dětí a minulou sobotu oslavila 41 let. Tahle krásná herečka už má za sebou hodně úspěchů. Před 26 lety to však bylo poprvé, kdy si stoupla před fotoaparát. Harry Langdon ji fotil v 15 letech, což nevěděl. Angelina mu řekla, že jí je 18. Kdo by to Angelině nevěřil, její smyslné pohledy mluví za v...(Pokračování...)
Gisele je spolu s manželem Tomem Brady na těch nejvyšších příčkách žebříčků nejpřitažlivějších, nejvíce sexy a nejbohatších párů na světě. Jenže za tím vším je také hromada práce a velké dřiny. Nejslavnější a nejžádanější modelka na světě mak...(Pokračování...)
„Vždy jsem se snažila používat hlavně přírodní produkty. Kérastase teď přichází s řadou Aura Botanica, která obsahuje třeba kokosový olej (ten miluju!) a další účinné ingredience. Cítím, že moje vlasy jsou opravdu čisté, svěží a nádherně se lesknou.“ šamponová l...(Pokračování...)
Má příhodné jméno.Lolita Makuey. Je však obyčejnou středoškolačkou z města Des Moines v Iowě, která miluje studium cizích jazyků. Zatím se totiž nechystá na topmodelkovskou kariéru, to si však nemyslí většina světa. Její fotky obdivují ve všech koutech naší planety a nen...(Pokračování...)
Určitě jste postřehli kauzu tohohle chlápka. Jeremy Meeks není žádný vrah, ale do vězení se párkrát dostal. Jeho vězeňská fotka oblétla celý svět a když přesně před rokem z kriminálu vylezl, ten samý svět se s ním začal točit. Tenhle urostlý krasavec s né moc hezkou minulostí od sv...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

A už víte, jaké se udály od minulého roku změny? My vám to milerádi prozradíme.
Guláš ani těstoviny to nebudou. Vyberte si z těchto čtyř variant a váš výkon bude maximální.
Čím dál víc lidí cvičí doma a v přírodě. My víme, proč je lepší vyměnit upocenou posilovnu za příjemnější domov a čerstvý vzduch!
Co takhle shodit nějaké to kilčo úplně normálním a všedním pohybem?
Hodí se pro vás pokud: Býváte často unavená a vaše tělo si žádá pořádný detox.
Jsou neskutečně pružné, ale za tím stojí šílená dřina. Koukněte se do zákulisí závodů těchto pružin.
Nové boty. Takové radost. Ovšem, jen do té doby, než je nazujete. Máme řešení, o kterém si řeknete, proč už vás to dávno nenapadlo...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná