Vydáno: 28. 2. 2017  /   Aktualizováno: 1. 3. 2017
Celebrity
Přezdívají ji Black Barbie
Řeknete si, že taková krása snad ani není možná! Tahle mlaďounká slečna je tak neskutečně nádherná.

Má příhodné jméno.Lolita Makuey. Je však obyčejnou středoškolačkou z města Des Moines v Iowě, která miluje studium cizích jazyků. Zatím se totiž nechystá na topmodelkovskou kariéru, to si však nemyslí většina světa. Její fotky obdivují ve všech koutech naší planety a není se čemu divit. Tahle kráska, která je přezdívaná Black Barbie, je tak nezvykle nádherná...

Tohle nebude dlouho trvat a určitě ji budeme vídat i jinde, než jen na istagramu.

    

Autor: Markéta
Foto: typicalblackmum

Další články z rubriky

Rodinné pouto Tahle kráska je dcerou Cindy Crawford, jedné z nejslavnějších topomodelek 90. let. „Sladká, něžná, uvolněná a přitom strašně cool. Vůně Daisy skvěle ladí s mojí povahou.“ „Při natáčení kampaně Marc Jacobs bylo pěkně chladno, na což já jako holka z rozpálené...(Pokračování...)
Charlotte Crosby Kariéru odstartovala kronikou plastických operací, které kdy absolvovala, a líčením útrap s vlastním hubnutím. Chloe Khan Modelka Playboye nejčastěji pózuje předkloněná – ohýbá se snad pod váhou svých rtů, prsou a bronzeru? Kylie Jenner Upozornila na sebe v rodinné...(Pokračování...)
1. Nebojte se vzepřít „Když jsem dostala nabídku moderovat na MTV, nosila jsem dlouhé vlasy, které jsem ale nenáviděla. Nechala jsem si je narůst jen proto, abych se v televizi vecpala do dveří. Zeptala jsem se, jestli se můžu nechat ostříhat. Prý ne, jenže já to stejně udělala. Kdyby mi přednesli rozumné důvody, proč nemůžu m...(Pokračování...)
S redaktorkou amerického Cosma se modelka a herečka Ruby Rose sešla nad veganskými burgery v trendy restauraci Crossroads v LA. Jde o podnik zařízený v jednoduchém skandinávském stylu, kde můžete v době večeře narazit třeba na Gwyneth Paltrow nebo Dannyho DeVita. A poznávací znamení Ruby? Netuší, kolik je hodin....(Pokračování...)
Hollywoodské hvězdy jsou neustále na očích veřejnosti a vypadat dobře je součástí jejich práce. Jsou však slavní lidé, kteří věkem zrají jako dobré víno. Tenhle seznam to dokazuje.    LIV TYLER Od dob bláznivého klipu Aerosmith uběhlo již 23 let. Vážně?  NATALIE PORTMAN...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Živé klony nafukovacích panen ze sexshopů sbírají jeden lajk za druhým a jejich zástupy rostou. Odkud se ženy s botoxovými rty a...
Tohle vám opravdu musíme ukázat. Instagram pohltil nový trend v úpravě obočí. Jo nebo ne?
Nedávno měla narozeniny, tak si dáme trochu zpátečku a mrkneme, jak jí to slušelo, když si dala úplně první focení, jo?
Lisa Eldridge to prostě umí! Naučte se metalické líčení, s kterým na letošních večírcích zazáříte!
Jaké barvy budou převládat letošní podzim na pusách jeho obdivovatelek? Tuhle otázku může zodpovědět pouze Bella Hadid.
Slavná dcera ještě slavnější matky - Madonny se úspěšně živí jako modelka. Může si tak připsat další zajímavý kšeft.
Po rozkliknutí tohoto článku vám budou oči přecházet a chuťové pohárky natečou do maxima. Tohle snad ani není možné. Mrkejte na tu...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná