Vydáno: 12. 5. 2017  /   Aktualizováno: 15. 5. 2017
Celebrity
Latexové královny
Ovládly Instagram, ale kolik za jejich vzhledem stojí plastik a vrstev make-pu?

Charlotte Crosby
Kariéru odstartovala kronikou plastických operací, které kdy absolvovala, a líčením útrap s vlastním hubnutím.

Chloe Khan
Modelka Playboye nejčastěji pózuje předkloněná – ohýbá se snad pod váhou svých rtů, prsou a bronzeru?

Kylie Jenner
Upozornila na sebe v rodinné reality show Keeping up with the Kardashians coby nevlastní sestra Kim Kardashian. Teď je z ní modelka, jejíž rty všichni kopírují. „Jednoduše jsem použila konturku na rty,“ tvrdí. Skutečnost je ovšem taková, že si pusu nechala uměle zvětšit.

Lil' Kim
Kde asi nakupuje make-up a pudr? Těžko říct.

Pia Mia
Obří rty, zmenšený nos, velbloudí řasy a totálně prázdný pohled: jo, Pia se stala novým sexsymbolem!

Autor: Cosmopolitan
Foto: getty

Další články z rubriky

Rodinné pouto Tahle kráska je dcerou Cindy Crawford, jedné z nejslavnějších topomodelek 90. let. „Sladká, něžná, uvolněná a přitom strašně cool. Vůně Daisy skvěle ladí s mojí povahou.“ „Při natáčení kampaně Marc Jacobs bylo pěkně chladno, na což já jako holka z rozpálené...(Pokračování...)
1. Nebojte se vzepřít „Když jsem dostala nabídku moderovat na MTV, nosila jsem dlouhé vlasy, které jsem ale nenáviděla. Nechala jsem si je narůst jen proto, abych se v televizi vecpala do dveří. Zeptala jsem se, jestli se můžu nechat ostříhat. Prý ne, jenže já to stejně udělala. Kdyby mi přednesli rozumné důvody, proč nemůžu m...(Pokračování...)
S redaktorkou amerického Cosma se modelka a herečka Ruby Rose sešla nad veganskými burgery v trendy restauraci Crossroads v LA. Jde o podnik zařízený v jednoduchém skandinávském stylu, kde můžete v době večeře narazit třeba na Gwyneth Paltrow nebo Dannyho DeVita. A poznávací znamení Ruby? Netuší, kolik je hodin....(Pokračování...)
Hollywoodské hvězdy jsou neustále na očích veřejnosti a vypadat dobře je součástí jejich práce. Jsou však slavní lidé, kteří věkem zrají jako dobré víno. Tenhle seznam to dokazuje.    LIV TYLER Od dob bláznivého klipu Aerosmith uběhlo již 23 let. Vážně?  NATALIE PORTMAN...(Pokračování...)
Je matkou šesti dětí a minulou sobotu oslavila 41 let. Tahle krásná herečka už má za sebou hodně úspěchů. Před 26 lety to však bylo poprvé, kdy si stoupla před fotoaparát. Harry Langdon ji fotil v 15 letech, což nevěděl. Angelina mu řekla, že jí je 18. Kdo by to Angelině nevěřil, její smyslné pohledy mluví za v...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Nejmladší z nejslavnějšího sesterského klanu udělala ze svých rtů přednost - má svou vlastní řadu lesků. Co říkáte na drzý spot, který...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná