Vydáno: 9. 9. 2013  /   Aktualizováno: 16. 3. 2014
Celebrity
Jessica Biel a její upocené tajemství
Tímhle trikem si pomáhá herečka Jessica Biel při slavnostních událostech.
Čtěte více: pocení, Jessica Biel

Kdysi na sebe v jednom rozhovoru prozradila, že když sedí v autě a míří na premiéru či udílení cen, vkládá si do podpaží papírový kapesní, aby neupotila jemnou látku večerních šatů. A celou cestu si říká: "Prosím, jen se nepoť, jen se nepoť." Kapesníčky vyhodí ještě před tím, než vyskočí z auta a nasadí profesionální úsměv, takže nikdo o jejím tajemství neví.


Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Rodinné pouto Tahle kráska je dcerou Cindy Crawford, jedné z nejslavnějších topomodelek 90. let. „Sladká, něžná, uvolněná a přitom strašně cool. Vůně Daisy skvěle ladí s mojí povahou.“ „Při natáčení kampaně Marc Jacobs bylo pěkně chladno, na což já jako holka z rozpálené...(Pokračování...)
Charlotte Crosby Kariéru odstartovala kronikou plastických operací, které kdy absolvovala, a líčením útrap s vlastním hubnutím. Chloe Khan Modelka Playboye nejčastěji pózuje předkloněná – ohýbá se snad pod váhou svých rtů, prsou a bronzeru? Kylie Jenner Upozornila na sebe v rodinné...(Pokračování...)
1. Nebojte se vzepřít „Když jsem dostala nabídku moderovat na MTV, nosila jsem dlouhé vlasy, které jsem ale nenáviděla. Nechala jsem si je narůst jen proto, abych se v televizi vecpala do dveří. Zeptala jsem se, jestli se můžu nechat ostříhat. Prý ne, jenže já to stejně udělala. Kdyby mi přednesli rozumné důvody, proč nemůžu m...(Pokračování...)
S redaktorkou amerického Cosma se modelka a herečka Ruby Rose sešla nad veganskými burgery v trendy restauraci Crossroads v LA. Jde o podnik zařízený v jednoduchém skandinávském stylu, kde můžete v době večeře narazit třeba na Gwyneth Paltrow nebo Dannyho DeVita. A poznávací znamení Ruby? Netuší, kolik je hodin....(Pokračování...)
Hollywoodské hvězdy jsou neustále na očích veřejnosti a vypadat dobře je součástí jejich práce. Jsou však slavní lidé, kteří věkem zrají jako dobré víno. Tenhle seznam to dokazuje.    LIV TYLER Od dob bláznivého klipu Aerosmith uběhlo již 23 let. Vážně?  NATALIE PORTMAN...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Antiperspiranty a deodoranty používáte každý den, ale jste si jistá, že o nich víte vše potřebné?
Pocení považujeme za něco nepříjemného a obtěžujícího. Faktem ale je, že tento proces je důležitý pro regulaci tělesné teploty... Co...
Nadměrné pocení, známé taky jako hyperhydróza, je stav, který nutí tělo, aby se bezdůvodně potilo víc, než je běžné, aniž by za tím...
Pokud stále oddalujete pohyb a změnu jídelníčku na další a další týden, tohle video je přesně pro vás! Vztyk a jdeme do toho!
Myslíte, že si můžou dovolit všechno, protože mají kolem sebe ty nejlepší odborníky? Všechno jim ale nesluší, mrkejte...
Pokud se chystáte na svatbu, promoci, či jinou velkou slávu, mrkněte na tento tutorial líčení, které je jemné, přirozené a tak krásné.
Když se pravidelně potíte, chráníte si ňadra.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná