Vydáno: 7. 4. 2017  /   Aktualizováno: 7. 4. 2017
Dejte vlasům dovolenou
Dopřejte hřívě velikonoční prázdniny a odložte vlasové grilovače, jako jsou fén, kulma nebo žehlička. Ukážeme vám, jak vlasy osvěžíte dramatickou texturou i bujarým pohybem bez elektrických pomocníků.

Zvlněné kaskády
Vlasy umyjte šamponem na zvětšení objemu. Pak použijte kondicionér ze stejné řady, opláchněte a nechte kadeře schnout bez fénování. Do lehce vlhkých vlasů pak naneste stylingový krém, lokny stočte kolem vlastní osy a smotejte do drdolu, který upevněte sponkami. Až hříva uschne, rozčesejte ji kartáčem s kančími štětinami. Kudrny tak rozvolníte a účes napumpujete objemem.

Plážové lokny
Jen lehce uschlé umyté kadeře přestříkněte sprejem s mořskou solí. Pak je sem tam promačkejte směrem vzhůru k pokožce hlavy. Cílem není vypadat příliš upraveně, ale naopak získat přirozenou, rozvolněnou plážovou texturu.

Uzamkněte barvu
Teplé počasí dokáže z kadeří vysát život i barvu. Vy ji ale můžete ubránit, když zvolíte ty nejlepší ochránce, třeba šampon a balzám na barvené vlasy Biolage Color Last, Matrix.

Autor: Cosmoplitan
Foto: shutterstock

Mohlo by se Vám líbit

Americká značka profesionální vlasové kosmetiky REDKEN nás společně se salonem RED zavedli do světa moderního stylingu.
Milujete mořem krásně zvlněné vlasy? Dopřejte si tento luxus každý den s jedinečným přípravkem Wild Stylers od L’Oréal Professionnel!
Plážové vlny jsou letní vychytávkou, která vás bude stát minimum času a vypadají tak sexy.
O jednoduché plážové vlny se postaral kadeřník SAM MCKNIGHT a dovedl je k dokonalosti.
Sluneční paprsky dokáží vaši hřívu pořádně rozpálit. Dopřejte jí tedy prázdniny a odložte vlasové grilovače, jako jsou fén, kulma nebo...
Uznejte, že tyhle žhavě bláznivé vlny jste ještě nikdy neviděla! Takže nastal čas je vyzkoušet.
Tímhle stylem účesů se honosí největší celebrity stříbrného plátna. Lehký objem a výrzané vlny vám dodají sebevědomí a přílákají...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná