Vydáno: 30. 4. 2017  /   Aktualizováno: 30. 4. 2017
Krása podle Kardashianových
Nejdřív na sebe upozornily účinkováním ve vlastní rodinné reality show a teď jejich tváře zdobí nejprestižnější módní magazíny. Čím slavné sestry poutají pozornost?
Čtěte více: Kardashian, kim, khloe, kendall, kim

Božskými řasami
Khloé

Tahle kráska si prohlubuje pohled pomocí umělých řas. Jak ale zařídit, aby falešné řasy vypadaly co nejpřirozeněji? Horní hranu oka obtáhněte linkou, brvy natočte kleštičkami a začerněte řasenkou. Potom kartáče přiložte k oku a pohlídejte si, aby nebyly příliš dlouhé (pokud ano, zkraťte je). Na své nové vějíře naneste lepidlo a nechte zaschnout. Fígl: Abyste pracovala přesněji, položte si zrcátko na stůl – budete vidět líp. Řasy přilepte a po zaschnutí horní linku ještě jednou vymalujte.

Dokonalou pletí
Kendall

Největší přednost téhle supermodelky? Zářivá pleť! Aby i vaše pokožka zazářila, vylaďte ji těmi správnými odstíny. Kruhy pod očima potlačte korektorem se žlutým nádechem, červené pupínky zase zkrotíte zase zelenou barvou. Přes tohle maskování pak už jen stačí spolehlivý a přirozený BB krém.

Plnými rty
Kylie

Tahle žena klidně přizná, že se s plnými rty rozhodně nenarodila. Tak co jí pomáhá? Klasická tužka na rty. Pokud chcete její moc taky vyzkoušet, rty nejdřív promažte balzámem (zbavíte tak pusu všech odlupujících se šupinek). Pak sáhněte po pastelce ve své oblíbené barvě, pusu jí orámujte a potom i vybarvěte. Nakonec ústa přemázněte tyčinkou ve stejném odstínu nebo jen osvěžte balzámem.

Sexy rysy
Kim

Jestli taky chcete dodat obličeji výraz a sexy rysy, zapomeňte na pudrové textury. Místo nich si pořiďte krémové barvy a postupujte následovně: Nejdřív na obličej rozmáznete podklad a potom se pusťte do stínování. Tmavý odstín naneste pod lícní kosti, do linie vlasů a z obou stran hrany nosu, potom barvu šikovně vpracujte do kůže. Nakonec jablíčka tváří a hranu nosu rozsviťte rozjasňovačem a znovu ho dobře rozmažte. Hotovo!

Autor: Cosmopolitan
Foto: shutterstock

Mohlo by se Vám líbit

Návrháři ji milují, kamarádí s Gigi Hadid a Carou Delevingne a teď prozradila své oblíbené líčení i krášlící triky a zásady.
Americká Coachella celou sezónu začíná. A jelikož ji milují i modelky a všemožné celebrity, můžeme se od nich s předstihem dozvědět,...
I naše krása podléhá trendům a některé jsou opravdu příšerné. Tak schválně, najdete tam ten svůj?
Nejmladší z nejslavnějšího sesterského klanu udělala ze svých rtů přednost - má svou vlastní řadu lesků. Co říkáte na drzý spot, který...
Jsou krásné, bohaté, slavné a ještě k tomu mají um navrhnout úžasné šperky. Která z těchto krásek se zhostila svého šperkařského...
Která z celebrit adoptovala nejvíc dětí, která jich zase na svět sama nejvíc přivedla .... Tohle všechno a mnohem víc se od nás právě...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná