Vydáno: 12. 4. 2017  /   Aktualizováno: 12. 4. 2017
Nová kolekce FIELD by Libor Šula
Nová kolekce Libor Šula The Salon je inspirována přírodou, ovšem velmi specifickou. Přírodou mírně zlomenou, přemoženou. Jako kdyby něco, co nebylo v plánu, najednou zafungovalo, propojilo se a vytvořilo celek, nad kterým zůstává rozum stát.

Pole. Dlouhé lány plné barev a pohybu. Každé roční období mu dává jiný nádech, jiný pocit. Hlína, nakrájená jako máslo, s lehkostí otočená, aby se nadechla. Obilí, které se snaží odlepit jako vlna v moři, ale musí zůstat ukázněně v řadě a jen se pozvolna oddávat větru. Mraky, vichřice, to vše má na svědomí pohyb, vůni a pocit, že stačí jen běžet, nechat se unášet a pokusit se přitom dotknout červeného nebe s meruňkovým odleskem, které se vpíjí do zlatých tónů obilí.

Grain
Strukturovaný střih dvou na sebe nenavazujících partií, které jsou odlehčené, ale zároveň plné a neprotenčené. Platinová barva, podtržená přelivem v kouřovém odstínu, dodává celkovému vzhledu měkký, hedvábný pocit.

Clay
Hravý účes s prameny spletenými okolo obličeje, které jsou nakrepované, aby působily bohatším dojmem. Povytažené vlasy dokreslují celkovou lehkost a zbytek navlněných pramínků je spletený do tvaru.

Alpenglow
Pěšinka uprostřed dává prostor pohrát si se strukturou. Vlasy jsou vyfoukané do tvaru účesu, slabší pásy dále tupírované v různých délkách a celek propojen konci pramenů.

Storm
Těžký základ je s pomocí kulmy a žehličky ztrojnásoben a zafixován. Pro dosažení pocitu lehkosti a zjemnění, jsou v návaznosti na ofinu vytaženy další prameny, směřující k bradě. Ofina je nagelovaná a kopíruje čelo. To proto, aby byl pocit upravenosti co možná nejreálnější.


Foto: L'Oréal

Mohlo by se Vám líbit

BOMTON STUDIA ve spolupráci s REDKEN představila novou inspirativní kolekci, která hraje všemi barvami – novinkou CITY BEATS!
Pokochejte se novou kolekcí pro rok 2017.
WHO´S THAT TEAM? - pod tímto názvem představili tvůrci účesů svoji novou kolekci.
Kadeřník Honza Kořínek představuje novou tvář svého salonu – herečku Marii Doležalovou.
Pražský salon HAIRBORN představil svou vůbec první ryze ženskou vlasovou kolekci, která nese název DISTINCTIVE.
Oblíbená česká herečka a zpěvačka se představila v nové kolekci pod názvem Happiness!
Inspirujte se novou kolekcí Join the Club - hravou, týmovou, ale stále individuální.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná