Líčení

Tentokrát zahoďte klasické barvy a sáhněte po růžové v celé šíři jejich odstínů. Využijte kombinací s modrou řasenkou a nebojte se experimentovat i s nanášením růžové rtěnky právě na vaše víčka. Dobře budou vypadat růžové linky, u kterých si můžete dovolit elektrické odst... (Pokračování...)
1. krok Papírovou lepenku našmikejte na deset malých čtverců – a po jednom pak lepte na drápky. K tomu vám poslouží pinzeta. 2. krok Nehty přetřete měděným lakem (Mini Nail Polish, odstín 02, Max Factor, 129 Kč). 3. krok Sotva nátěr zaschne, opatrně nálepku odstraňte a odhalený tvar zafixujte svrchním bezbarv... (Pokračování...)
Také milujete výrazné rty? Dneska to zkuste třeba takhle... Je to jednoduché. Vytáhněte svou oblíbenou rtěnku a orámujte sí dnešní ty jen tak napůl. Stačí je obtáhnout a konturu barvy rozmýt směrem dovnitř. Úsměv prosím! (Pokračování...)
Nejnovější trendy v úpravě obočí se řídí heslem "nechat růst a trhat jen to, co opravdu překáží." Nechte tedy svým obloukům tvar a hustotu, které jim nadělila příroda, a pinzetou se vypořádejte jen s neukázněnci, kteří zaběhnou směrem k víčku nebo ke spánkům mimo souvislý p... (Pokračování...)
„Vytvořil jsem tajemnou atmosféru a zaměřil jsem se na hru svádění, tato kolekce se zaměřuje na efekt „skrýt/odhalit“ plesu s maskami. Sofistikované výtvory Stephena Jonese a masky u některých modelů byly taktéž inspirací pro vznik velmi poetického pohledu.” Peter Philips dodává: „Tato mladá žena představuje prerafaelitskou krásu. Podstatné bylo... (Pokračování...)
1. krok Nehty přelízněte zlatým lakem (Nail Enamel, odstín 933, Revlon, 159 Kč) a počkejte, dokud nátěr nezaschne. 2. krok Drápky přetřete lepidlem určeným na zdobicí nehtové fólie, chvíli počkejte a přimáčkněte k drápku kousek stříbrné fólie – kovovou stranou vzhůru (obří výběr př... (Pokračování...)
Tohle je prý nový trend, který se bude nosti napříč světem. Žádný nový lak ale nečekejte. Tady půjde hlavně o jemný kokový drátek, který buď lemuje celý nehet nebo se kroutí do zajímavého ornamentu. Líbí? (Pokračování...)
1. krok Z metalického celofánu si nastříhejte drobné geometrické tvary. 2. krok Na nehet naneste dvě vrstvy neprůhledného laku v tělovém odstínu (Nail Lacquer, odstín Step Right Up!, OPI, 290 Kč). 3. krok Dokud je barva ještě mokrá, přiložte na každý drápek tři až čtyři kousky lesklých ozdob. 4. krok Touž... (Pokračování...)
1. krok Nejdřív drápky přetřete dvěma vrstvami poloprůsvitného růžového laku (třeba La Petit Robe Noir Nail, odstín 061, Guerlain, 640 Kč), který zapečeťte svrchním nátěrem. 2. krok Tenkým štětečkem smočeným ve stříbrném třpytivém laku (Nail Designer, odstín Silver Fever, Sephora, 120 Kč) obtá... (Pokračování...)

Best Buys

900 Kč
YSL
Rtěnka i tvářenka
249 Kč
Rimmel London
Make-up SPF 15
199 Kč
Dermacol
Inovativní dvoufázový make-up
1290 Kč
Clarins
Bronzující pudr
Best Buys
280 Kč
Maybelline NY
Pěnový make-up
945 Kč
Orlane
Multifunkční pudr
1420 Kč
Lancome
Paletka očních stínů
490 Kč
Mary Kay
Paleta očních stínů
59 Kč
Rimmel
Balzám na rty
179 Kč
Dermacol
S obsahem vitaminu E
Best Buys
220 Kč
Sefiros
Kulatý štětec na make-up
759 Kč
Lancome
Zhušťující řasenka
1800 Kč
Giorgio Armani
Saténový rozjasňovač
1530 Kč
YSL
Paletka očních stínů
Best Buys
2030 Kč
Giorgio Armani
Paleta očních stínů
229 Kč
Avon
Paletka čtyř korekčních stínů
229 Kč
MAKEUP...
Fixační sprej na make-up
499 Kč
LUMENE
Řasenka s arktickým ostružiníkem morušky a sé...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná