Vydáno: 1. 9. 2015  /   Aktualizováno: 1. 9. 2015
Líčení
Maličkosti, které vás změní v ženu vamp!
Jste připravená začít načisto? Prozradíme vám chytré, snadné a zaručené metody, jak se proměnit v sexy divu.

Není zapotřebí ovládat umění vizážistů. Stačí, když si osvojíte pár triků, díky nímž budete neodolatelná za pár minut.

Kamuflujte linii rtů
Nanesete-li korektor do rýhy nad obloučky horního rtu, vytvoříte dojem dvou dokonalých vrcholků, aniž byste musela podstupovat často složitý proces s konturkou.

Stíny v záhybu víčka
Po letech, kdy odborníci radily, že nanesení stínu do rýhy horího víčka dodá očím hloubku a tvar, přicházej vizážisté s jinou radou: „Aplikujte stín podél spodních partií čelní kosti nad obočím, přímo nad očními víčky, získáte tak hlubší a dramatičtější pohled,” říká profík Troy Surratt.

Pohrajte si s konturou
Přemýšlíte, jak trochu pozvednout unavená víčka očí? Když lemujete horní řasovou linií, konturku na vnější polovině víčka lehce rozšiřte a protáhněte. Vnější koutek je místo, kde mají víčka tendenci poklesávat.

Ráno vynechejte řasenku
Nejjednodušší věc, kterou můžete udělat, aby vaše oči vypadaly větší, je natočit si řasy. Zejména v chladném období, kdy má řasenka sklon vysychat a mnohem snadněji se drolí. Chcete-li vytvořit jemnou a trvanlivou křivku, třikrát stlačte kleště na řasy od kořínků až po konečky. Poté víčka přejeďte troškou stříbrného stínu, který oči skutečně otevře.

Rozjasněte tvář nestíratelnou rtěnkou
Pro vytvoření zdravého ruměnce se hodí lépe barva neslíbatelné rtěnky než krémové zdravíčko. Dodá vám svěží, orosený nádech, ale vydrží na místě mnohem déle. Ohřejte ji na zápěstí, poté jemně vklepejte barvu na líčka a nosní přepážku.

Autor: Markéta
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Tento velmi sofistikovaný look přitáhne zaručeně pozornost a jeho velkou výhodou je, že se hodí jak na denní nošení, tak na večer i na party. Nejprve sjednoťte barvu pleti vaším oblíbeným make-upem, pak středovou část obličeje prosvětlete korektorem Fit Me o odstín světlejším než je skutečná...(Pokračování...)
Na tuto přehlídku vytvořil hlavní make-up artista přehlídky Gato velmi jemný fresh look. Pleť sjednotil make-upem Dream Matte Mousse, který není již potřeba dále pudrovat, středovou část obličeje ještě prosvětlil korektorem Fit Me. Korektor volte tak, aby byl o jeden odstín světlejší než je odstín pleti. Oboč...(Pokračování...)
Vizážista Yadim využil jako inspiraci pro looky k této přehlídce „velké “ make-upy z fotografií Richarda Avedona nebo Helmuta Newtona – všeho bylo hodně!  Jak si s líčením poradit? Na sjednocení pleti použijte make-up Dream Matte Mousse od Maybelline NY, který už nemusíte pudrovat. Oči orámujte...(Pokračování...)
Na dílo tohoto průlomového umělce odkazuje celá speciální edice: od odstínů, přes názvy až po samotnou paletku. Basquiat se, podobně jako Urban Decay, vymykal konvencím, zpochybňoval zažité standardy a používal barvu netradičním způsobem. Nenucené graffiti, mix médií i barev, včetně kritiky sociáln...(Pokračování...)
Odlesky zlata Rozjasňovač ve zlatém odstínu kraluje líčení. Nejvíce ovšem lichotí opálené a olivové pleti. Pokud vás příroda obdařila bledou pokožkou nebo pokožkou s růžovým podtónem, přípravek použijte, ale musíte ho do kůže obzvlášť pečlivě vpracovat. Anebo zkuste jemnějš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

A už víte, jaké se udály od minulého roku změny? My vám to milerádi prozradíme.
Že patří jen na líče a rty? Omyl! Připravte se na pořádně divoké jaro!
Barvu necháme na vás. Jen ji dneska zkuste jednoduše rozmýt do ztracena.
Všichni v zimě trpíme na popraskané a suché rty. Tenhle tip vám však pomůže vyzrát na nevlídné počasí a stále si tak dovolit výraznou...
Milujete výrazné rty? A děláte vše správně tak, aby byly dokonalé? Známe pár chyb, které se dají snadno vymazat...
Pokud jde o krémovou, návykovou rtěnku Vice Lipstick, platí, že ani příliš není dost. Urban Decay uvádí novinku - paletku rtěnek Vice...
Letošní podzim je to jasné! Přetřete rty na syté odstíny šťavnatých malin a bezu.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná