Vydáno: 5. 1. 2017  /   Aktualizováno: 5. 1. 2017
Líčení
Jarní kolekce Lancôme Absolutely Rôse je tu!
Každé jaro, Paříž znovu objevuje samu sebe. A tento rok si bere inspiraci z růže, květiny kteráprojasňuje sny každé Pařížanky.

V duchu Paříže
Letošní jarní kolekce od Lancôme Vás přenese do Paříže. Je inspirovaná elegantními pařížským i interiéry v sofistikovaném stylu: stropy dosahující nekonečných výšek, skvostné dřevěné parkety a nádherný jas.
Lahodná vůně růže a záblesky skvostného růžového zlata spojují kolekci Absolutely Rôse!, která přináší nové inovativní produkty i nové trendy odstíny oblíbených Lancôme produktů.

LA ROSE A POUDRER
Hlavním  hvězdným  produktem  tohoto  jara je La  Rose a Poudrer,  rozjasňující  pudr ukrytý v nádherné růži, pro projasnění Vaší pleti. Vzrušující
inovace ukrytá v roztomilém balení. Malá kulatá krabička ve stylu francouzských sypkých pudrů 50. let - trochu vintage a velmi ženská. Nezbytnost každého francouzského budoáru.
Tato elegantní a přesto okouzlující krabička odhaluje velkou růži z jemného textilu, jejíž okvětní lístky v sobě  ukrývají  perleťový  rozjasňovač  pleti  pro  delikátní  narůžovělý  lesk. Aplikujte tento transparentní růžový pudr na líce a dekolt a odhalte tak svou vnitřní záři. 

Foto: L'Oréal

Další články z rubriky

Na přehlídkových molech to letos zahýřilo barvami. Jak přenést extravagantní líčení do běžného života? K duhovému zkrášlování nastavte oční víčka a rty. Přitom postačí, když další barvou skropíte vnitřní koutek oka a linii řas obkroužíte tenkou čárou zase...(Pokračování...)
Móda je neustále se měnící a rozmarný organismus. Tohle nás ale neskutečně baví. Proto jsme to vzali na sebe a našli 10 zásadních změn, které budou udávat  trendy zase ten letošní rok. Totálně vykreslené oblouky ustupují před těmi přírodními. Matnou pusu nechte minul...(Pokračování...)
Renata Zelinková k tomu říká: „Pro aktuální hvězdný look se skvěle hodí opravdu výrazné oči a lesklé rty, spolu s jemným konturováním. Nikdy nezapomeňte ani na dokonale upravené obočí!“ Na pleť použijte matující make-up Infallible Matte, tváře zdůrazněte pomoc...(Pokračování...)
Pátek je za rohem. Co se zrovna lehce odvázat a pod oči namalovat jednu nebo více teček? Zaručujeme vám, že se stanete středobodem společnosti - a to okamžitě! JAK NA TO Pokud chcete jen jednu tečku, vezměte si na pomoc tekuté linky a dejte si opravdu záležet, abyste na sebe koukala rovně do zrcadla. Tečky pak udělejte podle středu panenek. Zajistíte si tak...(Pokračování...)
Pak Renata Zelinková radí: „Naličte své oči dokulata. Použijte růžové barvy na oči, tváře i rty a na řasy vyzkoušejte novou řasenkou Baby Doll.“ I u tohoto looku je třeba pleť lehce sjednotit, pro jemnost postačí Nude Magic BB. Obočí jen lehce zafixujte díky řasence na obočí Brow Artist Maker, oči lehce orámujte...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Styl, odvaha, inovace... to jsou klíčová slova podzimní limitované edice líčení značky Lancôme.
Její polymorfní krása, jednak smyslná i klidná, jí udělala ambasadorkou 18 make-up kampaní, včetně řasenky Hypnôse.
Tímhle líčením okouzlila Kate Winslet na Zlatých Globech 2016.
Vítejte v pop, retro-futuristické Paříži: světě poetických překvapení, kde věci nejsou nikdy takové, jaké se zdají. Dejte průchod své...
Spontánní a přímo nakažlivá svojí veselou povahou. Taková je novinářka a herečka, dcera hudebníka Phila Collinse.
Představujeme nový brand film značky Lancôme k oslavě výročí 80 let.
Maison Lancôme s potěšením představuje Lisu Eldridge jako novou kreativní ředitelku pro Lancôme make-up.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná