Vydáno: 5. 1. 2017  /   Aktualizováno: 5. 1. 2017
Líčení
Jarní kolekce Lancôme Absolutely Rôse je tu!
Každé jaro, Paříž znovu objevuje samu sebe. A tento rok si bere inspiraci z růže, květiny kteráprojasňuje sny každé Pařížanky.

V duchu Paříže
Letošní jarní kolekce od Lancôme Vás přenese do Paříže. Je inspirovaná elegantními pařížským i interiéry v sofistikovaném stylu: stropy dosahující nekonečných výšek, skvostné dřevěné parkety a nádherný jas.
Lahodná vůně růže a záblesky skvostného růžového zlata spojují kolekci Absolutely Rôse!, která přináší nové inovativní produkty i nové trendy odstíny oblíbených Lancôme produktů.

LA ROSE A POUDRER
Hlavním  hvězdným  produktem  tohoto  jara je La  Rose a Poudrer,  rozjasňující  pudr ukrytý v nádherné růži, pro projasnění Vaší pleti. Vzrušující
inovace ukrytá v roztomilém balení. Malá kulatá krabička ve stylu francouzských sypkých pudrů 50. let - trochu vintage a velmi ženská. Nezbytnost každého francouzského budoáru.
Tato elegantní a přesto okouzlující krabička odhaluje velkou růži z jemného textilu, jejíž okvětní lístky v sobě  ukrývají  perleťový  rozjasňovač  pleti  pro  delikátní  narůžovělý  lesk. Aplikujte tento transparentní růžový pudr na líce a dekolt a odhalte tak svou vnitřní záři. 

Foto: L'Oréal

Další články z rubriky

Pusu nejdřív přetřete barevným balzámem, leskem nebo rtěnkou. Prsty pak jemně vklepejte lesklý prach. Chcete plastičtější verzi líčení? Ústa ještě skropte bezbarvým leskem. Jestli ovšem chcete vypadat naopak jemněji, zvolte coby podklad bezbarvé nebo tělové líčení a pomocí štětečku...(Pokračování...)
Pečlivá příprava Peelingem na rty (zkuste sladký scrub Bubblegum, Lush, 245 Kč) krouživými pohyby ústa jemně přebruste, zbavíte je šupinek. Přípravek smyjte, pusu oblažte balzámem a po pěti minutách od přebytečného nánosu mazání osvoboďte. Vytvořte si plátno Na hranu rtů naneste korektor v pleťov...(Pokračování...)
Co pro vás znamená slovo „šok“? Perfuméři Nathalie Lorsonová, Marie Salamagneová, Honorine Blancová a Olivier Cresp: „Jde především o inovativnost, absolutně nečekanou vůni, něco, co překvapí a k čemu budeme chtít vonět znovu a znovu! Když jsme poprvé uvedli Black Opium, byl to šok kvůli siln...(Pokračování...)
Vše vám odhalí youtuberka Chloe Morello, která si v tomto videu dokonale pohrála s malovátky tak, aby nebylo poznat, že je vůbec nalíčená. Slušivá varianta, co říkáte? (Pokračování...)
Celé víčko od linie řas k očnímu záhybu přetřete podkladovou bází pod oční stíny a pak ho pokryjte třpytem. Anebo zraky nejdřív vymalujte očním stínem a jen na místa, které chcete ozdobit (vnitřní koutek oka, střed víčka, oblast pod očima, pod klenbou obočí,…) kápněte trochu b...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Styl, odvaha, inovace... to jsou klíčová slova podzimní limitované edice líčení značky Lancôme.
Její polymorfní krása, jednak smyslná i klidná, jí udělala ambasadorkou 18 make-up kampaní, včetně řasenky Hypnôse.
Tímhle líčením okouzlila Kate Winslet na Zlatých Globech 2016.
Vítejte v pop, retro-futuristické Paříži: světě poetických překvapení, kde věci nejsou nikdy takové, jaké se zdají. Dejte průchod své...
Spontánní a přímo nakažlivá svojí veselou povahou. Taková je novinářka a herečka, dcera hudebníka Phila Collinse.
Představujeme nový brand film značky Lancôme k oslavě výročí 80 let.
Maison Lancôme s potěšením představuje Lisu Eldridge jako novou kreativní ředitelku pro Lancôme make-up.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná