Vydáno: 5. 1. 2017  /   Aktualizováno: 5. 1. 2017
Líčení
Jarní kolekce Lancôme Absolutely Rôse je tu!
Každé jaro, Paříž znovu objevuje samu sebe. A tento rok si bere inspiraci z růže, květiny kteráprojasňuje sny každé Pařížanky.

V duchu Paříže
Letošní jarní kolekce od Lancôme Vás přenese do Paříže. Je inspirovaná elegantními pařížským i interiéry v sofistikovaném stylu: stropy dosahující nekonečných výšek, skvostné dřevěné parkety a nádherný jas.
Lahodná vůně růže a záblesky skvostného růžového zlata spojují kolekci Absolutely Rôse!, která přináší nové inovativní produkty i nové trendy odstíny oblíbených Lancôme produktů.

LA ROSE A POUDRER
Hlavním  hvězdným  produktem  tohoto  jara je La  Rose a Poudrer,  rozjasňující  pudr ukrytý v nádherné růži, pro projasnění Vaší pleti. Vzrušující
inovace ukrytá v roztomilém balení. Malá kulatá krabička ve stylu francouzských sypkých pudrů 50. let - trochu vintage a velmi ženská. Nezbytnost každého francouzského budoáru.
Tato elegantní a přesto okouzlující krabička odhaluje velkou růži z jemného textilu, jejíž okvětní lístky v sobě  ukrývají  perleťový  rozjasňovač  pleti  pro  delikátní  narůžovělý  lesk. Aplikujte tento transparentní růžový pudr na líce a dekolt a odhalte tak svou vnitřní záři. 

Foto: L'Oréal

Další články z rubriky

Tou obkružte vnitřní hrany oka. Toť vše z líčení zraků! Výsledek by měl působit nenuceně… Anebo víčka jen lehce poprašte šedým stínem, jako kdyby na ně dopadl poprašek cigaretového popela. Pokud byste ale toužila po něčem rafinovanějším, můžete si pohrát s barevnými variantami. (Pokračování...)
Svoje líčící zvyklosti můžete osvěžit i meruňkovým odstínem, elektrizujícím pomerančem, fuchsiovou tyčinkou či vínovošedou barvou. Chcete něco výrazného? Inspirujte se vizážisty, kteří mixují odstíny i textury. Tip: Kontury rtů nejdřív zdůrazněte tužkou v třešňovém odstínu,...(Pokračování...)
Obočí je jedním ze základních nástrojů fyziognomie – nauky o informacích ukrytých v naší tváři. O tom, jací jsme, vypovídá jeho posazení, tvar, výška, hustota, ale často i barva. „Mnoho lidí si to neuvědomuje, ale vzhled obočí velmi výrazně ovlivňuje první...(Pokračování...)
Ať už zvolíte slavnostní disko poprašek, který můžete rozetřít až ke spánkům a přes oční víčka, nebo si pohrajete s narůžovělým rozjasňovačem, mějte na paměti, že tvářenka musí být vidět. Tip: Odstínem zdravíček můžete ozdobit i rty. Anebo to zkuste opačně. Nejdřív vyberte rtěnku a tou samou tyčinkou...(Pokračování...)
Slunečných dnů přibývá, proto se vrhněte do něčeho trochu troufalejšího. Poprašte oči nekonečnou září a vybarvěte svá víčka žlutými tóny, které úžasně otevřou každý pohled. Světoznámá vizážistka Lisa Eldridge má celkem jednoduchý návod, jak v takovém l...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Styl, odvaha, inovace... to jsou klíčová slova podzimní limitované edice líčení značky Lancôme.
Její polymorfní krása, jednak smyslná i klidná, jí udělala ambasadorkou 18 make-up kampaní, včetně řasenky Hypnôse.
Tímhle líčením okouzlila Kate Winslet na Zlatých Globech 2016.
Vítejte v pop, retro-futuristické Paříži: světě poetických překvapení, kde věci nejsou nikdy takové, jaké se zdají. Dejte průchod své...
Spontánní a přímo nakažlivá svojí veselou povahou. Taková je novinářka a herečka, dcera hudebníka Phila Collinse.
Představujeme nový brand film značky Lancôme k oslavě výročí 80 let.
Maison Lancôme s potěšením představuje Lisu Eldridge jako novou kreativní ředitelku pro Lancôme make-up.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná