Vydáno: 5. 1. 2017  /   Aktualizováno: 5. 1. 2017
Líčení
Jarní kolekce Lancôme Absolutely Rôse je tu!
Každé jaro, Paříž znovu objevuje samu sebe. A tento rok si bere inspiraci z růže, květiny kteráprojasňuje sny každé Pařížanky.

V duchu Paříže
Letošní jarní kolekce od Lancôme Vás přenese do Paříže. Je inspirovaná elegantními pařížským i interiéry v sofistikovaném stylu: stropy dosahující nekonečných výšek, skvostné dřevěné parkety a nádherný jas.
Lahodná vůně růže a záblesky skvostného růžového zlata spojují kolekci Absolutely Rôse!, která přináší nové inovativní produkty i nové trendy odstíny oblíbených Lancôme produktů.

LA ROSE A POUDRER
Hlavním  hvězdným  produktem  tohoto  jara je La  Rose a Poudrer,  rozjasňující  pudr ukrytý v nádherné růži, pro projasnění Vaší pleti. Vzrušující
inovace ukrytá v roztomilém balení. Malá kulatá krabička ve stylu francouzských sypkých pudrů 50. let - trochu vintage a velmi ženská. Nezbytnost každého francouzského budoáru.
Tato elegantní a přesto okouzlující krabička odhaluje velkou růži z jemného textilu, jejíž okvětní lístky v sobě  ukrývají  perleťový  rozjasňovač  pleti  pro  delikátní  narůžovělý  lesk. Aplikujte tento transparentní růžový pudr na líce a dekolt a odhalte tak svou vnitřní záři. 

Foto: L'Oréal

Další články z rubriky

1. Růžovou tvářenkou osvěžte nejen líce, ale použijte ji i místo očního stínu. Barvu rozmázněte na víčko a protáhněte i pod spodní linii řas. Pohled můžete umocnit ještě temně fialovým tónem na horním víčku. 2. K výraznému líčení očí stačí jemné rty. Vystač...(Pokračování...)
Jestli už i ve vašem šatníku přibyly módní zelené kousky, u líčení se můžete inspirovat dvěma looky, které jsme pro vás získali z dílny značky Dermacol. Jemná během dne… Při denním líčení mějte na paměti, že méně je více a k barevně výraznému outfitu...(Pokračování...)
Tento velmi sofistikovaný look přitáhne zaručeně pozornost a jeho velkou výhodou je, že se hodí jak na denní nošení, tak na večer i na party. Nejprve sjednoťte barvu pleti vaším oblíbeným make-upem, pak středovou část obličeje prosvětlete korektorem Fit Me o odstín světlejším než je skutečná...(Pokračování...)
Na tuto přehlídku vytvořil hlavní make-up artista přehlídky Gato velmi jemný fresh look. Pleť sjednotil make-upem Dream Matte Mousse, který není již potřeba dále pudrovat, středovou část obličeje ještě prosvětlil korektorem Fit Me. Korektor volte tak, aby byl o jeden odstín světlejší než je odstín pleti. Oboč...(Pokračování...)
Vizážista Yadim využil jako inspiraci pro looky k této přehlídce „velké “ make-upy z fotografií Richarda Avedona nebo Helmuta Newtona – všeho bylo hodně!  Jak si s líčením poradit? Na sjednocení pleti použijte make-up Dream Matte Mousse od Maybelline NY, který už nemusíte pudrovat. Oči orámujte...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Styl, odvaha, inovace... to jsou klíčová slova podzimní limitované edice líčení značky Lancôme.
Její polymorfní krása, jednak smyslná i klidná, jí udělala ambasadorkou 18 make-up kampaní, včetně řasenky Hypnôse.
Tímhle líčením okouzlila Kate Winslet na Zlatých Globech 2016.
Vítejte v pop, retro-futuristické Paříži: světě poetických překvapení, kde věci nejsou nikdy takové, jaké se zdají. Dejte průchod své...
Spontánní a přímo nakažlivá svojí veselou povahou. Taková je novinářka a herečka, dcera hudebníka Phila Collinse.
Představujeme nový brand film značky Lancôme k oslavě výročí 80 let.
Maison Lancôme s potěšením představuje Lisu Eldridge jako novou kreativní ředitelku pro Lancôme make-up.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná