Vydáno: 5. 1. 2017  /   Aktualizováno: 5. 1. 2017
Líčení
Jarní kolekce Lancôme Absolutely Rôse je tu!
Každé jaro, Paříž znovu objevuje samu sebe. A tento rok si bere inspiraci z růže, květiny kteráprojasňuje sny každé Pařížanky.

V duchu Paříže
Letošní jarní kolekce od Lancôme Vás přenese do Paříže. Je inspirovaná elegantními pařížským i interiéry v sofistikovaném stylu: stropy dosahující nekonečných výšek, skvostné dřevěné parkety a nádherný jas.
Lahodná vůně růže a záblesky skvostného růžového zlata spojují kolekci Absolutely Rôse!, která přináší nové inovativní produkty i nové trendy odstíny oblíbených Lancôme produktů.

LA ROSE A POUDRER
Hlavním  hvězdným  produktem  tohoto  jara je La  Rose a Poudrer,  rozjasňující  pudr ukrytý v nádherné růži, pro projasnění Vaší pleti. Vzrušující
inovace ukrytá v roztomilém balení. Malá kulatá krabička ve stylu francouzských sypkých pudrů 50. let - trochu vintage a velmi ženská. Nezbytnost každého francouzského budoáru.
Tato elegantní a přesto okouzlující krabička odhaluje velkou růži z jemného textilu, jejíž okvětní lístky v sobě  ukrývají  perleťový  rozjasňovač  pleti  pro  delikátní  narůžovělý  lesk. Aplikujte tento transparentní růžový pudr na líce a dekolt a odhalte tak svou vnitřní záři.



 

Foto: L'Oréal

Další články z rubriky

1. krok Papírovou lepenku našmikejte na deset malých čtverců – a po jednom pak lepte na drápky. K tomu vám poslouží pinzeta. 2. krok Nehty přetřete měděným lakem (Mini Nail Polish, odstín 02, Max Factor, 129 Kč). 3. krok Sotva nátěr zaschne, opatrně nálepku odstraňte a odhalený tvar zafixujte svrchním bezbarv...(Pokračování...)
Také milujete výrazné rty? Dneska to zkuste třeba takhle... Je to jednoduché. Vytáhněte svou oblíbenou rtěnku a orámujte sí dnešní ty jen tak napůl. Stačí je obtáhnout a konturu barvy rozmýt směrem dovnitř. Úsměv prosím!(Pokračování...)
Nejnovější trendy v úpravě obočí se řídí heslem "nechat růst a trhat jen to, co opravdu překáží." Nechte tedy svým obloukům tvar a hustotu, které jim nadělila příroda, a pinzetou se vypořádejte jen s neukázněnci, kteří zaběhnou směrem k víčku nebo ke spánkům mimo souvislý p...(Pokračování...)
„Vytvořil jsem tajemnou atmosféru a zaměřil jsem se na hru svádění, tato kolekce se zaměřuje na efekt „skrýt/odhalit“ plesu s maskami. Sofistikované výtvory Stephena Jonese a masky u některých modelů byly taktéž inspirací pro vznik velmi poetického pohledu.” Peter Philips dodává: „Tato mladá žena představuje prerafaelitskou krásu. Podstatné bylo...(Pokračování...)
1. krok Nehty přelízněte zlatým lakem (Nail Enamel, odstín 933, Revlon, 159 Kč) a počkejte, dokud nátěr nezaschne. 2. krok Drápky přetřete lepidlem určeným na zdobicí nehtové fólie, chvíli počkejte a přimáčkněte k drápku kousek stříbrné fólie – kovovou stranou vzhůru (obří výběr př...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Styl, odvaha, inovace... to jsou klíčová slova podzimní limitované edice líčení značky Lancôme.
Její polymorfní krása, jednak smyslná i klidná, jí udělala ambasadorkou 18 make-up kampaní, včetně řasenky Hypnôse.
Tímhle líčením okouzlila Kate Winslet na Zlatých Globech 2016.
Vítejte v pop, retro-futuristické Paříži: světě poetických překvapení, kde věci nejsou nikdy takové, jaké se zdají. Dejte průchod své...
Spontánní a přímo nakažlivá svojí veselou povahou. Taková je novinářka a herečka, dcera hudebníka Phila Collinse.
Představujeme nový brand film značky Lancôme k oslavě výročí 80 let.
Maison Lancôme s potěšením představuje Lisu Eldridge jako novou kreativní ředitelku pro Lancôme make-up.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná