Vydáno: 10. 1. 2017  /   Aktualizováno: 10. 1. 2017
Líčení
Ozdobte oči výbuchem třpytu
Líčící flitry, glitry, třpytky zažívají svoje hvězdné chvíle. Proč? Umí totiž každou i všední událost proměnit na slavnost.

Celé víčko od linie řas k očnímu záhybu přetřete podkladovou bází pod oční stíny a pak ho pokryjte třpytem. Anebo zraky nejdřív vymalujte očním stínem a jen na místa, které chcete ozdobit (vnitřní koutek oka, střed víčka, oblast pod očima, pod klenbou obočí,…) kápněte trochu báze a naneste poprašek. Pro denní líčení volte spíš přirozenější odstíny, jako třeba zlatou nebo bronzovou. Radši byste sáhla po decentnějším efektu? Pak stačí obtáhnout kořínky řas třpytivou linkou.


 

Autor: Cosmopolitan
Foto: imaxtree

Další články z rubriky

Pusu nejdřív přetřete barevným balzámem, leskem nebo rtěnkou. Prsty pak jemně vklepejte lesklý prach. Chcete plastičtější verzi líčení? Ústa ještě skropte bezbarvým leskem. Jestli ovšem chcete vypadat naopak jemněji, zvolte coby podklad bezbarvé nebo tělové líčení a pomocí štětečku...(Pokračování...)
Pečlivá příprava Peelingem na rty (zkuste sladký scrub Bubblegum, Lush, 245 Kč) krouživými pohyby ústa jemně přebruste, zbavíte je šupinek. Přípravek smyjte, pusu oblažte balzámem a po pěti minutách od přebytečného nánosu mazání osvoboďte. Vytvořte si plátno Na hranu rtů naneste korektor v pleťov...(Pokračování...)
Co pro vás znamená slovo „šok“? Perfuméři Nathalie Lorsonová, Marie Salamagneová, Honorine Blancová a Olivier Cresp: „Jde především o inovativnost, absolutně nečekanou vůni, něco, co překvapí a k čemu budeme chtít vonět znovu a znovu! Když jsme poprvé uvedli Black Opium, byl to šok kvůli siln...(Pokračování...)
Vše vám odhalí youtuberka Chloe Morello, která si v tomto videu dokonale pohrála s malovátky tak, aby nebylo poznat, že je vůbec nalíčená. Slušivá varianta, co říkáte? (Pokračování...)
Pokud jste na tom stejně jako já, tak rtěnky milujete. Pak je vám ale také dost známá skutečnost, že v zimě je nošení výrazných rtěnek tak trochu nemožné. Studený vítr, suchý vzduch a neustálé olizování způsobuje popraskanou a suchou pusu. A na tu rtěnka nepatří! Takže přichá...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Jak ozdobit rty hvězdným prachem? Poradíme vám!
Ponořte své nehty do vánoční nálady plné třpytu a sněhu.
Svoje oblíbené stínované líčení dolaďte kapkou lesku.
Třpytky a flitry. Lákaly vás už v minulých sezonách? Klidně jejich kouzlo využijte i teď.
Vyblejskejte svá líčka a ukažte zdravou pleť. Tenhle návod vám ukáže, jak na to!
I naše krása podléhá trendům a některé jsou opravdu příšerné. Tak schválně, najdete tam ten svůj?
V podstatě se jedná o intenzivnější variantu projasnění. Díky tomuhle triku si zvýrazníte a pozvednete nejvyšší body v obličeji, a to...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná