Vydáno: 16. 1. 2017  /   Aktualizováno: 16. 1. 2017
Líčení
Rozhovor s tvůrci nového Opia a řasenky The Shock YSL
Lidé stojící za Black Opium Floral Shock a Mascara Volume Effet Faux Cils The Shock hovoří o tom, co pro ně znamená šok:

Co pro vás znamená slovo „šok“?
Perfuméři Nathalie Lorsonová, Marie Salamagneová, Honorine Blancová a Olivier Cresp:
„Jde především o inovativnost, absolutně nečekanou vůni, něco, co překvapí a k čemu budeme chtít vonět znovu a znovu! Když jsme poprvé uvedli Black Opium, byl to šok kvůli silnému motivu kávy, kterou jsme elegantně vyvážili květinovými tóny. Bylo to něco nevídaného. Přinesli jsme adrenalin a vzrušení, do něčeho tak známého (do kávy) jsme vložili zcela novou, nečekanou, návykovou a ryze ženskou vlastnost.“
Caroline Nègreová, YSL Beauté Scientific Communications Director:
„Co by tak mohlo na řasence šokovat? Něco, co by mohlo přinést takový objem, který by překračoval veškeré hranice. Objem, jaký jsme ještě nikdy nenabídli. Řasenky od YSL Beauté byly vždycky mimořádně oblíbené, takže jsme stáli před novou výzvou: šokovat řasenkou, jakou svět ještě neviděl.“

Co je tak šokujícího na Black Opium Floral Shock a Mascara Volume Effet Faux Cils THE SHOCK?
Perfuméři Nathalie Lorsonová, Marie Salamagneová, Honorine Blancová a Olivier Cresp:
„Black Opium Floral Shock pokračuje v tradici představovat něco tak odlišného, že to rozbouří hladinu světa vůní. V tomto případě jsme nabídli akord černé kávy ve spojení se svěžím minerálním akordem, dva olfaktorické motivy, které ještě nikdy nikdo nespojil! Květinové tóny připomínající mořský vánek jsme vyvážili květinovým srdcem, které jsme trochu oživili a povzbudili nezaměnitelnými tóny jasmínu a pomerančového květu. Taková kompozice je skutečně inovativní.“

Caroline Nègreová, YSL Beauté Scientific Communications Director:
„Mascara Volume Effet Faux Cils THE SHOCK je inovativní hned ve dvou ohledech: obsahuje náš nejnovější a nejširší kartáček, který byl navržen tak, aby maximalizoval uvolňování produktu. Dosahuje toho díky speciálním zásobním rýhám. Jde o kartáček se speciálními vlákny, optimálním zatočením a stopkou se širokým průměrem. Kdykoliv vsunete kartáček do tuby, všechny čtyři rezervoáry se naplní barvou, kterou pak nebývale snadno nanesete na řasy.
Tím druhým ohledem je samotné složení řasenky, které je hutné a intenzivně černé. Inspiraci pro barvu jsme čerpali v asfaltu. Geniální na tom je fakt, že se složení rozlévá a zároveň tuhne, takže ho můžete vrstvit bez obav ze žmolků.”


Foto: L'Oréal

Další články z rubriky

Tento velmi sofistikovaný look přitáhne zaručeně pozornost a jeho velkou výhodou je, že se hodí jak na denní nošení, tak na večer i na party. Nejprve sjednoťte barvu pleti vaším oblíbeným make-upem, pak středovou část obličeje prosvětlete korektorem Fit Me o odstín světlejším než je skutečná...(Pokračování...)
Na tuto přehlídku vytvořil hlavní make-up artista přehlídky Gato velmi jemný fresh look. Pleť sjednotil make-upem Dream Matte Mousse, který není již potřeba dále pudrovat, středovou část obličeje ještě prosvětlil korektorem Fit Me. Korektor volte tak, aby byl o jeden odstín světlejší než je odstín pleti. Oboč...(Pokračování...)
Vizážista Yadim využil jako inspiraci pro looky k této přehlídce „velké “ make-upy z fotografií Richarda Avedona nebo Helmuta Newtona – všeho bylo hodně!  Jak si s líčením poradit? Na sjednocení pleti použijte make-up Dream Matte Mousse od Maybelline NY, který už nemusíte pudrovat. Oči orámujte...(Pokračování...)
Na dílo tohoto průlomového umělce odkazuje celá speciální edice: od odstínů, přes názvy až po samotnou paletku. Basquiat se, podobně jako Urban Decay, vymykal konvencím, zpochybňoval zažité standardy a používal barvu netradičním způsobem. Nenucené graffiti, mix médií i barev, včetně kritiky sociáln...(Pokračování...)
Odlesky zlata Rozjasňovač ve zlatém odstínu kraluje líčení. Nejvíce ovšem lichotí opálené a olivové pleti. Pokud vás příroda obdařila bledou pokožkou nebo pokožkou s růžovým podtónem, přípravek použijte, ale musíte ho do kůže obzvlášť pečlivě vpracovat. Anebo zkuste jemnějš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Téhle éterické krásce je sice teprve patnáct, ale už teď je tváří kampaně parfému Daisy od Marc Jacobs. Jak vypadá její život?
Konec pomalých rozjezdů, zkuste hned od rána zásobovat mozek kvalitní energií.
Nový trend je na světě! Tohle lattéčko má anti-age vlastnosti a bude vám chutnat.
Taky se při snídani nemůžete rozhodnout, jestli sáhnete po energetickém kafi, nebo sladkém džusu?
Když vám někdo nabídne setkání s Kenzo Takadou, nezaváháte ani minutu. Neváhala ani Sabrina Karasová.
Slavná dcera ještě slavnější matky - Madonny se úspěšně živí jako modelka. Může si tak připsat další zajímavý kšeft.
Tahle začínající herečka se stala tváří nové vůně N°5 L’EAU.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná