Vydáno: 13. 2. 2017  /   Aktualizováno: 13. 2. 2017
Líčení
Nehty potažené kovem a k tomu stylový drink
Drápky lehce chromované budou skvěle ladit k vašemu metalickému hrnku na Moscow Mule.

1. krok
Nehty přelízněte zlatým lakem (Nail Enamel, odstín 933, Revlon, 159 Kč) a počkejte, dokud nátěr nezaschne.
2. krok
Drápky přetřete lepidlem určeným na zdobicí nehtové fólie, chvíli počkejte a přimáčkněte k drápku kousek stříbrné fólie – kovovou stranou vzhůru (obří výběr přípravků seženete třeba na Amazonu).
3. krok
Zdobicí fólii uhlaďte, plast, na kterém byla přichycena, odloupněte a vyhoďte. Stříbro přilne k zlatému podkladu a vytvoří chromovaný efekt. Manikúru zakončete bezbarvým nátěrem (ale opatrně, rychleschnoucí lak může způsobit, že se fólie scvrkne).

Tekutý jablečný koláč
0,45 dl jablečného cideru
0,6 dl vodky s příchutí jablečného koláče
1,2 dl zázvorového piva
plátky jablka
snítka skořice
měsíček citronu

Smíchejte cider s vodkou a přelijte přes led. Navrch nalijte zázvorové pivo. Přidejte ještě plátky jablka, celou skořici a vymačkejte trochu citronu.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Tento velmi sofistikovaný look přitáhne zaručeně pozornost a jeho velkou výhodou je, že se hodí jak na denní nošení, tak na večer i na party. Nejprve sjednoťte barvu pleti vaším oblíbeným make-upem, pak středovou část obličeje prosvětlete korektorem Fit Me o odstín světlejším než je skutečná...(Pokračování...)
Na tuto přehlídku vytvořil hlavní make-up artista přehlídky Gato velmi jemný fresh look. Pleť sjednotil make-upem Dream Matte Mousse, který není již potřeba dále pudrovat, středovou část obličeje ještě prosvětlil korektorem Fit Me. Korektor volte tak, aby byl o jeden odstín světlejší než je odstín pleti. Oboč...(Pokračování...)
Vizážista Yadim využil jako inspiraci pro looky k této přehlídce „velké “ make-upy z fotografií Richarda Avedona nebo Helmuta Newtona – všeho bylo hodně!  Jak si s líčením poradit? Na sjednocení pleti použijte make-up Dream Matte Mousse od Maybelline NY, který už nemusíte pudrovat. Oči orámujte...(Pokračování...)
Na dílo tohoto průlomového umělce odkazuje celá speciální edice: od odstínů, přes názvy až po samotnou paletku. Basquiat se, podobně jako Urban Decay, vymykal konvencím, zpochybňoval zažité standardy a používal barvu netradičním způsobem. Nenucené graffiti, mix médií i barev, včetně kritiky sociáln...(Pokračování...)
Odlesky zlata Rozjasňovač ve zlatém odstínu kraluje líčení. Nejvíce ovšem lichotí opálené a olivové pleti. Pokud vás příroda obdařila bledou pokožkou nebo pokožkou s růžovým podtónem, přípravek použijte, ale musíte ho do kůže obzvlášť pečlivě vpracovat. Anebo zkuste jemnějš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Ruce toho o vás prozradí víc, než byste chtěly. Proto je důležité se o ně starat.
Vsadit na tenhle postup se vám vyplatí. Celý týden se budete kochat nádherně nalakovanými nehty – bez oloupaných konečků!
Jaro je skoro tu a s ním i nekonečně odšťavňování plné zdraví a svěžesti. Naučte se tento jednoduchý džus a dopujte jim své tělo a...
Bourbon na ledu zatraceně sluší i ženským dlaním! Buďte za sexy drsňačku a svůj oblíbený drink doplňte stylovou úpravou nehtů.
Instagram pohltila vlna plná jemných kovových drátků, které se stáří po lůžkách nehtů. Zajímavé!
Smyslný drink sladěný s vašimi drápky spolehlivě přitáhne obdiv.
Snažíte se dostat do formy ještě před létem? Takovou dobrotu si zamilujete a rozhodně nemusíte mít špatné svědomí.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná