Vydáno: 13. 2. 2017  /   Aktualizováno: 13. 2. 2017
Líčení
Nehty potažené kovem a k tomu stylový drink
Drápky lehce chromované budou skvěle ladit k vašemu metalickému hrnku na Moscow Mule.

1. krok
Nehty přelízněte zlatým lakem (Nail Enamel, odstín 933, Revlon, 159 Kč) a počkejte, dokud nátěr nezaschne.
2. krok
Drápky přetřete lepidlem určeným na zdobicí nehtové fólie, chvíli počkejte a přimáčkněte k drápku kousek stříbrné fólie – kovovou stranou vzhůru (obří výběr přípravků seženete třeba na Amazonu).
3. krok
Zdobicí fólii uhlaďte, plast, na kterém byla přichycena, odloupněte a vyhoďte. Stříbro přilne k zlatému podkladu a vytvoří chromovaný efekt. Manikúru zakončete bezbarvým nátěrem (ale opatrně, rychleschnoucí lak může způsobit, že se fólie scvrkne).

Tekutý jablečný koláč
0,45 dl jablečného cideru
0,6 dl vodky s příchutí jablečného koláče
1,2 dl zázvorového piva
plátky jablka
snítka skořice
měsíček citronu

Smíchejte cider s vodkou a přelijte přes led. Navrch nalijte zázvorové pivo. Přidejte ještě plátky jablka, celou skořici a vymačkejte trochu citronu.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Slunečných dnů přibývá, proto se vrhněte do něčeho trochu troufalejšího. Poprašte oči nekonečnou září a vybarvěte svá víčka žlutými tóny, které úžasně otevřou každý pohled. Světoznámá vizážistka Lisa Eldridge má celkem jednoduchý návod, jak v takovém l...(Pokračování...)
Poté použijte hydratační rtěnku, která pusu šťavnatě napumpuje. Ujistěte se ale, že tyčinka obsahuje třpytky, matná by naopak ústa ztenčila. Nakonec mázněte trochu lesklého balzámu na střed dolního rtu a s hrdostí můžete konkurovat i Scarlett Johanssonové.(Pokračování...)
Pokud nechcete příliš experimentovat s výraznými barvami, orámujte oko tužkou v břidlicově šedém odstínu, který sluší každému bez výjimky. Obtáhněte horní linku očí a pak vymalujte vnitřní koutky do tvaru V bílým třpytivým stínem. Odrazí světlo, což...(Pokračování...)
Našli jsme zajímavý způsob, který vám pomůže s přesností linky tak, že budete mít konečně každé oko naprosto stejné. Taky občas nemáme své dny a bojujeme s přesností linky. Tento způsob jsme vyzkoušeli a je prostě geniální. Rozhodně používejte tekutou linku, která bude krásně kop...(Pokračování...)
Svět krásy nikdy nespí a nepřestane překvapovat. Prostě ne:-) Je pravda, že obočí se ještě nezačalo využívat ve svých celých schopnostech. Tak tady možná začíná nějaký počátek. Za chvíli budeme plést francouzáky a navlékat korálky. Co myslíte? Je to vůbec nositelné? (Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Ruce toho o vás prozradí víc, než byste chtěly. Proto je důležité se o ně starat.
Vsadit na tenhle postup se vám vyplatí. Celý týden se budete kochat nádherně nalakovanými nehty – bez oloupaných konečků!
Jaro je skoro tu a s ním i nekonečně odšťavňování plné zdraví a svěžesti. Naučte se tento jednoduchý džus a dopujte jim své tělo a...
Bourbon na ledu zatraceně sluší i ženským dlaním! Buďte za sexy drsňačku a svůj oblíbený drink doplňte stylovou úpravou nehtů.
Instagram pohltila vlna plná jemných kovových drátků, které se stáří po lůžkách nehtů. Zajímavé!
Smyslný drink sladěný s vašimi drápky spolehlivě přitáhne obdiv.
Snažíte se dostat do formy ještě před létem? Takovou dobrotu si zamilujete a rozhodně nemusíte mít špatné svědomí.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná