Vydáno: 13. 2. 2017  /   Aktualizováno: 13. 2. 2017
Líčení
Nehty potažené kovem a k tomu stylový drink
Drápky lehce chromované budou skvěle ladit k vašemu metalickému hrnku na Moscow Mule.

1. krok
Nehty přelízněte zlatým lakem (Nail Enamel, odstín 933, Revlon, 159 Kč) a počkejte, dokud nátěr nezaschne.
2. krok
Drápky přetřete lepidlem určeným na zdobicí nehtové fólie, chvíli počkejte a přimáčkněte k drápku kousek stříbrné fólie – kovovou stranou vzhůru (obří výběr přípravků seženete třeba na Amazonu).
3. krok
Zdobicí fólii uhlaďte, plast, na kterém byla přichycena, odloupněte a vyhoďte. Stříbro přilne k zlatému podkladu a vytvoří chromovaný efekt. Manikúru zakončete bezbarvým nátěrem (ale opatrně, rychleschnoucí lak může způsobit, že se fólie scvrkne).

Tekutý jablečný koláč
0,45 dl jablečného cideru
0,6 dl vodky s příchutí jablečného koláče
1,2 dl zázvorového piva
plátky jablka
snítka skořice
měsíček citronu

Smíchejte cider s vodkou a přelijte přes led. Navrch nalijte zázvorové pivo. Přidejte ještě plátky jablka, celou skořici a vymačkejte trochu citronu.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Tentokrát zahoďte klasické barvy a sáhněte po růžové v celé šíři jejich odstínů. Využijte kombinací s modrou řasenkou a nebojte se experimentovat i s nanášením růžové rtěnky právě na vaše víčka. Dobře budou vypadat růžové linky, u kterých si můžete dovolit elektrické odst...(Pokračování...)
1. krok Papírovou lepenku našmikejte na deset malých čtverců – a po jednom pak lepte na drápky. K tomu vám poslouží pinzeta. 2. krok Nehty přetřete měděným lakem (Mini Nail Polish, odstín 02, Max Factor, 129 Kč). 3. krok Sotva nátěr zaschne, opatrně nálepku odstraňte a odhalený tvar zafixujte svrchním bezbarv...(Pokračování...)
Také milujete výrazné rty? Dneska to zkuste třeba takhle... Je to jednoduché. Vytáhněte svou oblíbenou rtěnku a orámujte sí dnešní ty jen tak napůl. Stačí je obtáhnout a konturu barvy rozmýt směrem dovnitř. Úsměv prosím!(Pokračování...)
Nejnovější trendy v úpravě obočí se řídí heslem "nechat růst a trhat jen to, co opravdu překáží." Nechte tedy svým obloukům tvar a hustotu, které jim nadělila příroda, a pinzetou se vypořádejte jen s neukázněnci, kteří zaběhnou směrem k víčku nebo ke spánkům mimo souvislý p...(Pokračování...)
„Vytvořil jsem tajemnou atmosféru a zaměřil jsem se na hru svádění, tato kolekce se zaměřuje na efekt „skrýt/odhalit“ plesu s maskami. Sofistikované výtvory Stephena Jonese a masky u některých modelů byly taktéž inspirací pro vznik velmi poetického pohledu.” Peter Philips dodává: „Tato mladá žena představuje prerafaelitskou krásu. Podstatné bylo...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Bourbon na ledu zatraceně sluší i ženským dlaním! Buďte za sexy drsňačku a svůj oblíbený drink doplňte stylovou úpravou nehtů.
Instagram pohltila vlna plná jemných kovových drátků, které se stáří po lůžkách nehtů. Zajímavé!
Smyslný drink sladěný s vašimi drápky spolehlivě přitáhne obdiv.
Snažíte se dostat do formy ještě před létem? Takovou dobrotu si zamilujete a rozhodně nemusíte mít špatné svědomí.
Chystáte se na večírek nebo jen tak někam s příteli? Tyhle určitě zaujmou!
Jaké jídlo udělá vám i vašemu tělu dobře? Je tam i čokoláda;-)
Co jsou tahle cizokrajná semínka zač asi říkat nemusíme. Pokud si je však dopřáváte, využijte jich naplno a nechte je, aby vám...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná