Vydáno: 13. 2. 2017  /   Aktualizováno: 13. 2. 2017
Líčení
Nehty potažené kovem a k tomu stylový drink
Drápky lehce chromované budou skvěle ladit k vašemu metalickému hrnku na Moscow Mule.

1. krok
Nehty přelízněte zlatým lakem (Nail Enamel, odstín 933, Revlon, 159 Kč) a počkejte, dokud nátěr nezaschne.
2. krok
Drápky přetřete lepidlem určeným na zdobicí nehtové fólie, chvíli počkejte a přimáčkněte k drápku kousek stříbrné fólie – kovovou stranou vzhůru (obří výběr přípravků seženete třeba na Amazonu).
3. krok
Zdobicí fólii uhlaďte, plast, na kterém byla přichycena, odloupněte a vyhoďte. Stříbro přilne k zlatému podkladu a vytvoří chromovaný efekt. Manikúru zakončete bezbarvým nátěrem (ale opatrně, rychleschnoucí lak může způsobit, že se fólie scvrkne).

Tekutý jablečný koláč
0,45 dl jablečného cideru
0,6 dl vodky s příchutí jablečného koláče
1,2 dl zázvorového piva
plátky jablka
snítka skořice
měsíček citronu

Smíchejte cider s vodkou a přelijte přes led. Navrch nalijte zázvorové pivo. Přidejte ještě plátky jablka, celou skořici a vymačkejte trochu citronu.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Pátek je za rohem. Co se zrovna lehce odvázat a pod oči namalovat jednu nebo více teček? Zaručujeme vám, že se stanete středobodem společnosti - a to okamžitě! JAK NA TO Pokud chcete jen jednu tečku, vezměte si na pomoc tekuté linky a dejte si opravdu záležet, abyste na sebe koukala rovně do zrcadla. Tečky pak udělejte podle středu panenek. Zajistíte si tak...(Pokračování...)
Pak Renata Zelinková radí: „Naličte své oči dokulata. Použijte růžové barvy na oči, tváře i rty a na řasy vyzkoušejte novou řasenkou Baby Doll.“ I u tohoto looku je třeba pleť lehce sjednotit, pro jemnost postačí Nude Magic BB. Obočí jen lehce zafixujte díky řasence na obočí Brow Artist Maker, oči lehce orámujte...(Pokračování...)
Než začnete: Pokud máte na nehtech ještě starý lak, namočte vatový tampon do odlakovače a drápky jím přetřete. Zbavíte se zbytků nánosu a zároveň nehty odmastíte, takže se nový lak nebude tak lepit. Lakování krok za krokem: 1. Nejprve naneste vrstvu podkladového laku, má mírně lepkavou strukturu...(Pokračování...)
Venku svítí sluníčko a stromy začínají rozkvétat. Zahalte své drápky do květin, barev a jarní nálady. V kreativitě se meze nekladou! 01. 02.   03. 04.   05. 06.   [pagebreak] 07. 08.   09. 10.   11. 12.  (Pokračování...)
Rukavice odhoďte do krabice a zahrabejte zase pěkně hluboko. Slunce už vystrkuje své paprsky. Vy vystrčte dokonale upravené ruce a dejte si záležet na manikúře. Pokud sledujete trendy v módě, neměly by vám uniknout ani ty z lakovacího světa. Jaký z nich si zamilujete? Lesk a třpyt? Geometrii? Nebo snad pastely?       ...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Ruce toho o vás prozradí víc, než byste chtěly. Proto je důležité se o ně starat.
Vsadit na tenhle postup se vám vyplatí. Celý týden se budete kochat nádherně nalakovanými nehty – bez oloupaných konečků!
Jaro je skoro tu a s ním i nekonečně odšťavňování plné zdraví a svěžesti. Naučte se tento jednoduchý džus a dopujte jim své tělo a...
Bourbon na ledu zatraceně sluší i ženským dlaním! Buďte za sexy drsňačku a svůj oblíbený drink doplňte stylovou úpravou nehtů.
Instagram pohltila vlna plná jemných kovových drátků, které se stáří po lůžkách nehtů. Zajímavé!
Smyslný drink sladěný s vašimi drápky spolehlivě přitáhne obdiv.
Snažíte se dostat do formy ještě před létem? Takovou dobrotu si zamilujete a rozhodně nemusíte mít špatné svědomí.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná