Vydáno: 14. 2. 2017  /   Aktualizováno: 14. 2. 2017
Líčení
Líčení pro Haute Couture kolekci značky Dior
Peter Philips, kreativní a image ředitel Dior make-upu, vytvořil pro Dior Jaro- Léto 2017 Haute Couture kolekci zářivé líčení s dokonalým přirozeným a prozářeným vzhledem.

„Vytvořil jsem tajemnou atmosféru a zaměřil jsem se na hru svádění, tato kolekce se zaměřuje na efekt „skrýt/odhalit“ plesu s maskami. Sofistikované výtvory Stephena Jonese a masky u některých modelů byly taktéž inspirací pro vznik velmi poetického pohledu.”
Peter Philips dodává: „Tato mladá žena představuje prerafaelitskou krásu. Podstatné bylo zdůraznit její jemnou záři a smyslnost.”

PLEŤ
Pleť je jemná a čistá. Peter Philips vysvětluje: „Abych dosáhl tohoto velmi prozářeného a přirozeného vzhledu, nechtěl jsem příliš líčení. Potřeboval jsem zachovat jemnou texturu pleti, použil jsem tedy Diorskin Forever & Ever Wear Primer jako podkladovou bázi, poté make-up Dior Forever Perfect Cushion. Tváře jsem ozdobil jemným růžovým závojem Diorblush v odstínech 756 a 876.Nakonec jsem lehce nanesl Diorskin Nude Air Luminizer – odstín 001 pro dosažení perleťového rozjasnění významných oblastí obličeje – čelní kosti, kořenu nosu nebo oblasti nad horním rtem.”

OČI
Peter Philips zdůrazňuje:
„Oči jsou nahé, bez řasenky a bledá víčka jsou sjednocená díky Diorshow Mono vodstínu 317 Metaphore a linkou Diorshow Khôl v odstínu 529 Beige. Sjednocená pleť byla zaměřená na hvězdný třpyt, vytvořil jsem několik variant, aby každá modelka měla vzhled na míru. Třpytky jsem aplikoval na lícní kosti a směrem ke spánkům. Ale rozhodl jsem se aplikovat i jednu větší rebelskou hvězdu do vnitřního koutku každého oka nebo doprostřed spodního víčka.”
RTY
„Rty byly vyhlazeny novým produktem Lip Sugar Scrub a poté jemně zkrášleny Dior Addict Lacquer Stick v odstínu 550 Tease, který jsem aplikoval do středu spodního rtu. Když aplikujete pouze jemné množství produktu, jeho krémová textura a nenápadný lesk dodá rtům plný vzhled. Rty jsou smyslné, ale ponechávají si velice přirozený vzhled.”

NEHTY
Nehty byly nenápadné s Diorlisse Abricot v podobě báze a poté byl použit Gel Coat.
VLASY
Vlasový styling vytvořil Guido Palau, vlasy byly ve stylu prerafaelitských krásek. Vlnité a dlouhé, vlasy byly volné nebo stažené dozadu.


Foto: Dior

Další články z rubriky

Tentokrát zahoďte klasické barvy a sáhněte po růžové v celé šíři jejich odstínů. Využijte kombinací s modrou řasenkou a nebojte se experimentovat i s nanášením růžové rtěnky právě na vaše víčka. Dobře budou vypadat růžové linky, u kterých si můžete dovolit elektrické odst...(Pokračování...)
1. krok Papírovou lepenku našmikejte na deset malých čtverců – a po jednom pak lepte na drápky. K tomu vám poslouží pinzeta. 2. krok Nehty přetřete měděným lakem (Mini Nail Polish, odstín 02, Max Factor, 129 Kč). 3. krok Sotva nátěr zaschne, opatrně nálepku odstraňte a odhalený tvar zafixujte svrchním bezbarv...(Pokračování...)
Také milujete výrazné rty? Dneska to zkuste třeba takhle... Je to jednoduché. Vytáhněte svou oblíbenou rtěnku a orámujte sí dnešní ty jen tak napůl. Stačí je obtáhnout a konturu barvy rozmýt směrem dovnitř. Úsměv prosím!(Pokračování...)
Nejnovější trendy v úpravě obočí se řídí heslem "nechat růst a trhat jen to, co opravdu překáží." Nechte tedy svým obloukům tvar a hustotu, které jim nadělila příroda, a pinzetou se vypořádejte jen s neukázněnci, kteří zaběhnou směrem k víčku nebo ke spánkům mimo souvislý p...(Pokračování...)
1. krok Nehty přelízněte zlatým lakem (Nail Enamel, odstín 933, Revlon, 159 Kč) a počkejte, dokud nátěr nezaschne. 2. krok Drápky přetřete lepidlem určeným na zdobicí nehtové fólie, chvíli počkejte a přimáčkněte k drápku kousek stříbrné fólie – kovovou stranou vzhůru (obří výběr př...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Takové značky by vám utrhly kapsu? Přeci jen si dopřejte trochu luxusu a pořiďte si alespoň mašli haute couture.
Bella Hadid se v roce 2016 stala novou ambassadorkou make-upu Dior a ve spolupráci s Peterem Philipsem vznikla nová 10dílná...
Letošní podzim je to jasné! Přetřete rty na syté odstíny šťavnatých malin a bezu.
Jaké barvy budou převládat letošní podzim na pusách jeho obdivovatelek? Tuhle otázku může zodpovědět pouze Bella Hadid.
Líčení bylo vytvořeno Peterem Philipsem pro módní přehlídku Dior Ready-to-Wear Jaro-Léto 2016.
Jsou herci, kteří se fakt povedou. Johnny rozhodně patří mezi ně! Pokochejte se nad novou reklamu na pánský parfém, který si...
Zpěvačka na naprosto skvostných fotografiích zdolala další metu svého úspěchu. Stala se totiž za éry této značky první ženou, která má...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná