Vydáno: 14. 2. 2017  /   Aktualizováno: 14. 2. 2017
Líčení
Líčení pro Haute Couture kolekci značky Dior
Peter Philips, kreativní a image ředitel Dior make-upu, vytvořil pro Dior Jaro- Léto 2017 Haute Couture kolekci zářivé líčení s dokonalým přirozeným a prozářeným vzhledem.

„Vytvořil jsem tajemnou atmosféru a zaměřil jsem se na hru svádění, tato kolekce se zaměřuje na efekt „skrýt/odhalit“ plesu s maskami. Sofistikované výtvory Stephena Jonese a masky u některých modelů byly taktéž inspirací pro vznik velmi poetického pohledu.”
Peter Philips dodává: „Tato mladá žena představuje prerafaelitskou krásu. Podstatné bylo zdůraznit její jemnou záři a smyslnost.”

PLEŤ
Pleť je jemná a čistá. Peter Philips vysvětluje: „Abych dosáhl tohoto velmi prozářeného a přirozeného vzhledu, nechtěl jsem příliš líčení. Potřeboval jsem zachovat jemnou texturu pleti, použil jsem tedy Diorskin Forever & Ever Wear Primer jako podkladovou bázi, poté make-up Dior Forever Perfect Cushion. Tváře jsem ozdobil jemným růžovým závojem Diorblush v odstínech 756 a 876.Nakonec jsem lehce nanesl Diorskin Nude Air Luminizer – odstín 001 pro dosažení perleťového rozjasnění významných oblastí obličeje – čelní kosti, kořenu nosu nebo oblasti nad horním rtem.”

OČI
Peter Philips zdůrazňuje:
„Oči jsou nahé, bez řasenky a bledá víčka jsou sjednocená díky Diorshow Mono vodstínu 317 Metaphore a linkou Diorshow Khôl v odstínu 529 Beige. Sjednocená pleť byla zaměřená na hvězdný třpyt, vytvořil jsem několik variant, aby každá modelka měla vzhled na míru. Třpytky jsem aplikoval na lícní kosti a směrem ke spánkům. Ale rozhodl jsem se aplikovat i jednu větší rebelskou hvězdu do vnitřního koutku každého oka nebo doprostřed spodního víčka.”
RTY
„Rty byly vyhlazeny novým produktem Lip Sugar Scrub a poté jemně zkrášleny Dior Addict Lacquer Stick v odstínu 550 Tease, který jsem aplikoval do středu spodního rtu. Když aplikujete pouze jemné množství produktu, jeho krémová textura a nenápadný lesk dodá rtům plný vzhled. Rty jsou smyslné, ale ponechávají si velice přirozený vzhled.”

NEHTY
Nehty byly nenápadné s Diorlisse Abricot v podobě báze a poté byl použit Gel Coat.
VLASY
Vlasový styling vytvořil Guido Palau, vlasy byly ve stylu prerafaelitských krásek. Vlnité a dlouhé, vlasy byly volné nebo stažené dozadu.


Foto: Dior

Další články z rubriky

Tento velmi sofistikovaný look přitáhne zaručeně pozornost a jeho velkou výhodou je, že se hodí jak na denní nošení, tak na večer i na party. Nejprve sjednoťte barvu pleti vaším oblíbeným make-upem, pak středovou část obličeje prosvětlete korektorem Fit Me o odstín světlejším než je skutečná...(Pokračování...)
Na tuto přehlídku vytvořil hlavní make-up artista přehlídky Gato velmi jemný fresh look. Pleť sjednotil make-upem Dream Matte Mousse, který není již potřeba dále pudrovat, středovou část obličeje ještě prosvětlil korektorem Fit Me. Korektor volte tak, aby byl o jeden odstín světlejší než je odstín pleti. Oboč...(Pokračování...)
Vizážista Yadim využil jako inspiraci pro looky k této přehlídce „velké “ make-upy z fotografií Richarda Avedona nebo Helmuta Newtona – všeho bylo hodně!  Jak si s líčením poradit? Na sjednocení pleti použijte make-up Dream Matte Mousse od Maybelline NY, který už nemusíte pudrovat. Oči orámujte...(Pokračování...)
Na dílo tohoto průlomového umělce odkazuje celá speciální edice: od odstínů, přes názvy až po samotnou paletku. Basquiat se, podobně jako Urban Decay, vymykal konvencím, zpochybňoval zažité standardy a používal barvu netradičním způsobem. Nenucené graffiti, mix médií i barev, včetně kritiky sociáln...(Pokračování...)
Odlesky zlata Rozjasňovač ve zlatém odstínu kraluje líčení. Nejvíce ovšem lichotí opálené a olivové pleti. Pokud vás příroda obdařila bledou pokožkou nebo pokožkou s růžovým podtónem, přípravek použijte, ale musíte ho do kůže obzvlášť pečlivě vpracovat. Anebo zkuste jemnějš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Takové značky by vám utrhly kapsu? Přeci jen si dopřejte trochu luxusu a pořiďte si alespoň mašli haute couture.
Bella Hadid se v roce 2016 stala novou ambassadorkou make-upu Dior a ve spolupráci s Peterem Philipsem vznikla nová 10dílná...
Letošní podzim je to jasné! Přetřete rty na syté odstíny šťavnatých malin a bezu.
Jaké barvy budou převládat letošní podzim na pusách jeho obdivovatelek? Tuhle otázku může zodpovědět pouze Bella Hadid.
Líčení bylo vytvořeno Peterem Philipsem pro módní přehlídku Dior Ready-to-Wear Jaro-Léto 2016.
Jsou herci, kteří se fakt povedou. Johnny rozhodně patří mezi ně! Pokochejte se nad novou reklamu na pánský parfém, který si...
Zpěvačka na naprosto skvostných fotografiích zdolala další metu svého úspěchu. Stala se totiž za éry této značky první ženou, která má...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná