Vydáno: 14. 2. 2017  /   Aktualizováno: 14. 2. 2017
Líčení
Líčení pro Haute Couture kolekci značky Dior
Peter Philips, kreativní a image ředitel Dior make-upu, vytvořil pro Dior Jaro- Léto 2017 Haute Couture kolekci zářivé líčení s dokonalým přirozeným a prozářeným vzhledem.

„Vytvořil jsem tajemnou atmosféru a zaměřil jsem se na hru svádění, tato kolekce se zaměřuje na efekt „skrýt/odhalit“ plesu s maskami. Sofistikované výtvory Stephena Jonese a masky u některých modelů byly taktéž inspirací pro vznik velmi poetického pohledu.”
Peter Philips dodává: „Tato mladá žena představuje prerafaelitskou krásu. Podstatné bylo zdůraznit její jemnou záři a smyslnost.”

PLEŤ
Pleť je jemná a čistá. Peter Philips vysvětluje: „Abych dosáhl tohoto velmi prozářeného a přirozeného vzhledu, nechtěl jsem příliš líčení. Potřeboval jsem zachovat jemnou texturu pleti, použil jsem tedy Diorskin Forever & Ever Wear Primer jako podkladovou bázi, poté make-up Dior Forever Perfect Cushion. Tváře jsem ozdobil jemným růžovým závojem Diorblush v odstínech 756 a 876.Nakonec jsem lehce nanesl Diorskin Nude Air Luminizer – odstín 001 pro dosažení perleťového rozjasnění významných oblastí obličeje – čelní kosti, kořenu nosu nebo oblasti nad horním rtem.”

OČI
Peter Philips zdůrazňuje:
„Oči jsou nahé, bez řasenky a bledá víčka jsou sjednocená díky Diorshow Mono vodstínu 317 Metaphore a linkou Diorshow Khôl v odstínu 529 Beige. Sjednocená pleť byla zaměřená na hvězdný třpyt, vytvořil jsem několik variant, aby každá modelka měla vzhled na míru. Třpytky jsem aplikoval na lícní kosti a směrem ke spánkům. Ale rozhodl jsem se aplikovat i jednu větší rebelskou hvězdu do vnitřního koutku každého oka nebo doprostřed spodního víčka.”
RTY
„Rty byly vyhlazeny novým produktem Lip Sugar Scrub a poté jemně zkrášleny Dior Addict Lacquer Stick v odstínu 550 Tease, který jsem aplikoval do středu spodního rtu. Když aplikujete pouze jemné množství produktu, jeho krémová textura a nenápadný lesk dodá rtům plný vzhled. Rty jsou smyslné, ale ponechávají si velice přirozený vzhled.”

NEHTY
Nehty byly nenápadné s Diorlisse Abricot v podobě báze a poté byl použit Gel Coat.
VLASY
Vlasový styling vytvořil Guido Palau, vlasy byly ve stylu prerafaelitských krásek. Vlnité a dlouhé, vlasy byly volné nebo stažené dozadu.


Foto: Dior

Další články z rubriky

Pátek je za rohem. Co se zrovna lehce odvázat a pod oči namalovat jednu nebo více teček? Zaručujeme vám, že se stanete středobodem společnosti - a to okamžitě! JAK NA TO Pokud chcete jen jednu tečku, vezměte si na pomoc tekuté linky a dejte si opravdu záležet, abyste na sebe koukala rovně do zrcadla. Tečky pak udělejte podle středu panenek. Zajistíte si tak...(Pokračování...)
Pak Renata Zelinková radí: „Naličte své oči dokulata. Použijte růžové barvy na oči, tváře i rty a na řasy vyzkoušejte novou řasenkou Baby Doll.“ I u tohoto looku je třeba pleť lehce sjednotit, pro jemnost postačí Nude Magic BB. Obočí jen lehce zafixujte díky řasence na obočí Brow Artist Maker, oči lehce orámujte...(Pokračování...)
Než začnete: Pokud máte na nehtech ještě starý lak, namočte vatový tampon do odlakovače a drápky jím přetřete. Zbavíte se zbytků nánosu a zároveň nehty odmastíte, takže se nový lak nebude tak lepit. Lakování krok za krokem: 1. Nejprve naneste vrstvu podkladového laku, má mírně lepkavou strukturu...(Pokračování...)
Venku svítí sluníčko a stromy začínají rozkvétat. Zahalte své drápky do květin, barev a jarní nálady. V kreativitě se meze nekladou! 01. 02.   03. 04.   05. 06.   [pagebreak] 07. 08.   09. 10.   11. 12.  (Pokračování...)
Rukavice odhoďte do krabice a zahrabejte zase pěkně hluboko. Slunce už vystrkuje své paprsky. Vy vystrčte dokonale upravené ruce a dejte si záležet na manikúře. Pokud sledujete trendy v módě, neměly by vám uniknout ani ty z lakovacího světa. Jaký z nich si zamilujete? Lesk a třpyt? Geometrii? Nebo snad pastely?       ...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Takové značky by vám utrhly kapsu? Přeci jen si dopřejte trochu luxusu a pořiďte si alespoň mašli haute couture.
Bella Hadid se v roce 2016 stala novou ambassadorkou make-upu Dior a ve spolupráci s Peterem Philipsem vznikla nová 10dílná...
Letošní podzim je to jasné! Přetřete rty na syté odstíny šťavnatých malin a bezu.
Jaké barvy budou převládat letošní podzim na pusách jeho obdivovatelek? Tuhle otázku může zodpovědět pouze Bella Hadid.
Líčení bylo vytvořeno Peterem Philipsem pro módní přehlídku Dior Ready-to-Wear Jaro-Léto 2016.
Jsou herci, kteří se fakt povedou. Johnny rozhodně patří mezi ně! Pokochejte se nad novou reklamu na pánský parfém, který si...
Zpěvačka na naprosto skvostných fotografiích zdolala další metu svého úspěchu. Stala se totiž za éry této značky první ženou, která má...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná