Vydáno: 14. 4. 2017  /   Aktualizováno: 15. 4. 2017
Líčení
Nový trend: ROZČÍSNUTO!
Tohle vám opravdu musíme ukázat. Instagram pohltil nový trend v úpravě obočí. Jo nebo ne?

Svět krásy nikdy nespí a nepřestane překvapovat. Prostě ne:-) Je pravda, že obočí se ještě nezačalo využívat ve svých celých schopnostech. Tak tady možná začíná nějaký počátek. Za chvíli budeme plést francouzáky a navlékat korálky. Co myslíte? Je to vůbec nositelné?

Autor: Markéta
Foto: Instagram

Další články z rubriky

Tento velmi sofistikovaný look přitáhne zaručeně pozornost a jeho velkou výhodou je, že se hodí jak na denní nošení, tak na večer i na party. Nejprve sjednoťte barvu pleti vaším oblíbeným make-upem, pak středovou část obličeje prosvětlete korektorem Fit Me o odstín světlejším než je skutečná...(Pokračování...)
Na tuto přehlídku vytvořil hlavní make-up artista přehlídky Gato velmi jemný fresh look. Pleť sjednotil make-upem Dream Matte Mousse, který není již potřeba dále pudrovat, středovou část obličeje ještě prosvětlil korektorem Fit Me. Korektor volte tak, aby byl o jeden odstín světlejší než je odstín pleti. Oboč...(Pokračování...)
Vizážista Yadim využil jako inspiraci pro looky k této přehlídce „velké “ make-upy z fotografií Richarda Avedona nebo Helmuta Newtona – všeho bylo hodně!  Jak si s líčením poradit? Na sjednocení pleti použijte make-up Dream Matte Mousse od Maybelline NY, který už nemusíte pudrovat. Oči orámujte...(Pokračování...)
Na dílo tohoto průlomového umělce odkazuje celá speciální edice: od odstínů, přes názvy až po samotnou paletku. Basquiat se, podobně jako Urban Decay, vymykal konvencím, zpochybňoval zažité standardy a používal barvu netradičním způsobem. Nenucené graffiti, mix médií i barev, včetně kritiky sociáln...(Pokračování...)
Odlesky zlata Rozjasňovač ve zlatém odstínu kraluje líčení. Nejvíce ovšem lichotí opálené a olivové pleti. Pokud vás příroda obdařila bledou pokožkou nebo pokožkou s růžovým podtónem, přípravek použijte, ale musíte ho do kůže obzvlášť pečlivě vpracovat. Anebo zkuste jemnějš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Živé klony nafukovacích panen ze sexshopů sbírají jeden lajk za druhým a jejich zástupy rostou. Odkud se ženy s botoxovými rty a...
Čtěte, jak si ulehčíte zkrášlovací mučení a svou neprostupnou houštinu proměníte ve svůdnou mýtinu.
A už víte, jaké se udály od minulého roku změny? My vám to milerádi prozradíme.
Řeknete si, že taková krása snad ani není možná! Tahle mlaďounká slečna je tak neskutečně nádherná.
Že patří jen na líče a rty? Omyl! Připravte se na pořádně divoké jaro!
Přirozeně husté a jemně vybarvené. Tohle obočí vám bude slušet.
Barevné vlasy už tu byly a ještě nějakou chvíli budou. Po růžové a šedé nastupuje zelená a všechny její odstíny.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná