Vydáno: 19. 4. 2017  /   Aktualizováno: 19. 4. 2017
Líčení
Staňte se majitelkou svůdně plných rtů
Těsně nad srdíčko rtů rozetřete bezbarvý balzám s leskem, který odráží světlo a podpoří tak iluzi plných rtů.

Poté použijte hydratační rtěnku, která pusu šťavnatě napumpuje. Ujistěte se ale, že tyčinka obsahuje třpytky, matná by naopak ústa ztenčila. Nakonec mázněte trochu lesklého balzámu na střed dolního rtu a s hrdostí můžete konkurovat i Scarlett Johanssonové.

Autor: Cosmoplitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Slunečných dnů přibývá, proto se vrhněte do něčeho trochu troufalejšího. Poprašte oči nekonečnou září a vybarvěte svá víčka žlutými tóny, které úžasně otevřou každý pohled. Světoznámá vizážistka Lisa Eldridge má celkem jednoduchý návod, jak v takovém l...(Pokračování...)
Pokud nechcete příliš experimentovat s výraznými barvami, orámujte oko tužkou v břidlicově šedém odstínu, který sluší každému bez výjimky. Obtáhněte horní linku očí a pak vymalujte vnitřní koutky do tvaru V bílým třpytivým stínem. Odrazí světlo, což...(Pokračování...)
Našli jsme zajímavý způsob, který vám pomůže s přesností linky tak, že budete mít konečně každé oko naprosto stejné. Taky občas nemáme své dny a bojujeme s přesností linky. Tento způsob jsme vyzkoušeli a je prostě geniální. Rozhodně používejte tekutou linku, která bude krásně kop...(Pokračování...)
Svět krásy nikdy nespí a nepřestane překvapovat. Prostě ne:-) Je pravda, že obočí se ještě nezačalo využívat ve svých celých schopnostech. Tak tady možná začíná nějaký počátek. Za chvíli budeme plést francouzáky a navlékat korálky. Co myslíte? Je to vůbec nositelné? (Pokračování...)
Nemusíte je vyplňovat zrovna červenou rtěnkou. Pro dosažení plnějšího sexy vzhledu použijte jednoduchý trik. Horní obloučky a spodní linii jemně obtáhněte korektorem a zapracujte. Vaše rty okamžitě vystoupí a budou působit smyslněji. Pak už vám stačí jen lesk nebo oblíbená rtěnka.  Tip: Před fináln...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Nafoukněte své polštářky do maxima rychlým trikem a vysoustružte si tak mega objem!
Tenhle jednoduchý trik promění vaši pusu v nadýchané polštářky.
Vykouzlete ze svých rtů sexy naducané polštáře!
Stačí troška barvy, lesku a náš návod a i nejužší rty získají svůdný objem jak na líbací maraton.
Stačí jen čtyři jednoduché kroky a máte smyslně plná ústa k políbení.
Výrazné rtěnky jsou jarním trendem. Co když máte ale rty úzké nebo zase velké jako afričanka?
Prozrazené fintičky přímo z přehlídky
Vyzkoušejte tři jednoduché fígle, které používají přední maskéři světových módních zákulisí.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná