Vydáno: 14. 7. 2017  /   Aktualizováno: 14. 7. 2017
Líčení
Jendnobarevné vyznání podle Cary Delevingne
Pokud byste měla svoje líčení podřídit diktátu jedné barvy, rozhodně neváhejte použít růžovou. Inspirujte se slavnou britskou modelkou a herečkou.

1. Růžovou tvářenkou osvěžte nejen líce, ale použijte ji i místo očního stínu. Barvu rozmázněte na víčko a protáhněte i pod spodní linii řas. Pohled můžete umocnit ještě temně fialovým tónem na horním víčku.
2. K výraznému líčení očí stačí jemné rty. Vystačíte si s rtěnkou v tělovém odstínu, jenom střed úst proklepněte krémovou tvářenkou.
3. Sladkou tečkou bude skvěle upravené obočí.

krémová tvářenka, Royal Blush, odstín 003, RIMMEL London, 169 Kč

Autor: Cosmoplitan
Foto: getty

Další články z rubriky

Jestli už i ve vašem šatníku přibyly módní zelené kousky, u líčení se můžete inspirovat dvěma looky, které jsme pro vás získali z dílny značky Dermacol. Jemná během dne… Při denním líčení mějte na paměti, že méně je více a k barevně výraznému outfitu...(Pokračování...)
Tento velmi sofistikovaný look přitáhne zaručeně pozornost a jeho velkou výhodou je, že se hodí jak na denní nošení, tak na večer i na party. Nejprve sjednoťte barvu pleti vaším oblíbeným make-upem, pak středovou část obličeje prosvětlete korektorem Fit Me o odstín světlejším než je skutečná...(Pokračování...)
Na tuto přehlídku vytvořil hlavní make-up artista přehlídky Gato velmi jemný fresh look. Pleť sjednotil make-upem Dream Matte Mousse, který není již potřeba dále pudrovat, středovou část obličeje ještě prosvětlil korektorem Fit Me. Korektor volte tak, aby byl o jeden odstín světlejší než je odstín pleti. Oboč...(Pokračování...)
Vizážista Yadim využil jako inspiraci pro looky k této přehlídce „velké “ make-upy z fotografií Richarda Avedona nebo Helmuta Newtona – všeho bylo hodně!  Jak si s líčením poradit? Na sjednocení pleti použijte make-up Dream Matte Mousse od Maybelline NY, který už nemusíte pudrovat. Oči orámujte...(Pokračování...)
Na dílo tohoto průlomového umělce odkazuje celá speciální edice: od odstínů, přes názvy až po samotnou paletku. Basquiat se, podobně jako Urban Decay, vymykal konvencím, zpochybňoval zažité standardy a používal barvu netradičním způsobem. Nenucené graffiti, mix médií i barev, včetně kritiky sociáln...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Barvou roku 2017 se stala hráškově zelená „Greenery“. Pokud v této barvě zvolíte celý outfit nebo pouze doplňky, měly byste vědět, že...
Skvěle vám poslouží tužka na oči, zapomeňte ale na černou, která sice oči zvýrazňuje, ale stejně jako tmavé oblečení zužuje, a zkuste...
Líbí se vám, ale nejste zrovna z těch šikovnějších, takže o nich jen sníte? Máme pro vás super trik, který vám s orámováním pomůže!
Zářivé oči a výrazné rty jako symbol slunečních dnů? Víme, jak se nalíčit podle posledních trendů s vkusem i radostí.
Hvězdy červeného koberce se většinou snaží zářit a být dokonalé pro všudypřítomné fotografy. Krásné líčení ale není vyhrazeno jen pro...
Stačí jen malý detail a okolí z vás nespustí oči. Jsou jím magické tečky.
Šikovní vizážisté letos s dávkami hvězdného prachu rozhodně nešetří. Než se ovšem i vy vydáte na vesmírnou cestu, řiďte se tipy, jak a...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná