Vydáno: 24. 9. 2013  /   Aktualizováno: 24. 9. 2013
Líčení
Jak dlouho vám vydrží vaše zkrášlovadla?
I ty oblíbené oční stíny jednoho dne vyhodíte do koše. Kdy to bude? Jakou životnost má řasenka a kdy se zkazí krém?

Pořídily jste si kvalitní krém a teď ho máte vystavený v koupelně na poličce a používáte ho jen svátečně? Rovnou vám říkáme, že jsou to vyhozené peníze. Kosmetika se má kupovat proto, aby se spotřebovávala, protože opravdu nevydrží věčně. Objevte s námi, jak dlouho vám vydrží:

rtěnky a lesky
Rtěnky jsou velmi odolné a vydrží většinou mnohem déle, než udává výrobce. Rtěnka je použitelná i několik let. Lesk (s pěnovým nebo štětečkovým aplikátorem) má nevýhodu v tom, že se do něj při jeho nanášení dostávají nečistoty. Průměrně počítejte s půl rokem, než ho budete muset vyměnit.

štětce
Záleží na jejich kvalitě a na tom, jak se o ně staráte. Štětec na make-up pravidelně jemně ‚perte’ ve vlažné mýdlové vodě. Jakmile z něj začnou vypadávat štětinky, je na čase si pořídit nový.

krém
Čím více přírodních složek obsahuje, tím kratší má životnost. Přírodní látky reagují na světlo a vzduch a produkt se začne kazit. Při aplikaci dbejte vždy na čisté ruce, abyste do něj nezanášela nečistoty. Životnost krému je maximálně 12 měsíců od jeho otevření.

odličovací přípravky
Na rozdíl od krému se do odličovacích mlék a vod nesahá. Díky pumpičkám a uzavřeným lahvičkám vydrží mnohem déle. Proto je načaté můžete nechat stát v poličce průměrně 2 roky.

Další články z rubriky

Tento velmi sofistikovaný look přitáhne zaručeně pozornost a jeho velkou výhodou je, že se hodí jak na denní nošení, tak na večer i na party. Nejprve sjednoťte barvu pleti vaším oblíbeným make-upem, pak středovou část obličeje prosvětlete korektorem Fit Me o odstín světlejším než je skutečná...(Pokračování...)
Na tuto přehlídku vytvořil hlavní make-up artista přehlídky Gato velmi jemný fresh look. Pleť sjednotil make-upem Dream Matte Mousse, který není již potřeba dále pudrovat, středovou část obličeje ještě prosvětlil korektorem Fit Me. Korektor volte tak, aby byl o jeden odstín světlejší než je odstín pleti. Oboč...(Pokračování...)
Vizážista Yadim využil jako inspiraci pro looky k této přehlídce „velké “ make-upy z fotografií Richarda Avedona nebo Helmuta Newtona – všeho bylo hodně!  Jak si s líčením poradit? Na sjednocení pleti použijte make-up Dream Matte Mousse od Maybelline NY, který už nemusíte pudrovat. Oči orámujte...(Pokračování...)
Na dílo tohoto průlomového umělce odkazuje celá speciální edice: od odstínů, přes názvy až po samotnou paletku. Basquiat se, podobně jako Urban Decay, vymykal konvencím, zpochybňoval zažité standardy a používal barvu netradičním způsobem. Nenucené graffiti, mix médií i barev, včetně kritiky sociáln...(Pokračování...)
Odlesky zlata Rozjasňovač ve zlatém odstínu kraluje líčení. Nejvíce ovšem lichotí opálené a olivové pleti. Pokud vás příroda obdařila bledou pokožkou nebo pokožkou s růžovým podtónem, přípravek použijte, ale musíte ho do kůže obzvlášť pečlivě vpracovat. Anebo zkuste jemnějš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Líbí se vám, ale nejste zrovna z těch šikovnějších, takže o nich jen sníte? Máme pro vás super trik, který vám s orámováním pomůže!
A už víte, jaké se udály od minulého roku změny? My vám to milerádi prozradíme.
Stačí jen malý detail a okolí z vás nespustí oči. Jsou jím magické tečky.
Barvu necháme na vás. Jen ji dneska zkuste jednoduše rozmýt do ztracena.
Propadněte vlasovým olejům, které budou vaší kštici šetrně opečovávat.
Stačí menší úprava a v mžiku máte řezané líce.
Všichni v zimě trpíme na popraskané a suché rty. Tenhle tip vám však pomůže vyzrát na nevlídné počasí a stále si tak dovolit výraznou...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná