Vydáno: 14. 5. 2014  /   Aktualizováno: 14. 5. 2014
Líčení
Vymalujte si západu slunce ve tváři
Při západu slunce jste nejkrásnější. Zastavte ten okamžik a vtiskněte jeho prchavé světlo své tváři pomocí lichotivých odstínů.

Naše kouzlo: Sáhněte po krémových líčidlech. Snadno se roztírají a přirozeně vám obličej projasní. Tři věci, které budete potřebovat: rozjasňující make-up, bronzer a korálovou tvářenku.
Pomahači: rozjasňující make-up, Teint Ideal, Vichy, 549 Kč na celý obličej

Soleil Tan de Chanel Bronzing Makeup Base, Chanel na lícní kosti

Cream-Rouge, korálový odstín, Artdeco, 359 Kč na lícní kosti

Autor: Cosmopolitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Tento velmi sofistikovaný look přitáhne zaručeně pozornost a jeho velkou výhodou je, že se hodí jak na denní nošení, tak na večer i na party. Nejprve sjednoťte barvu pleti vaším oblíbeným make-upem, pak středovou část obličeje prosvětlete korektorem Fit Me o odstín světlejším než je skutečná...(Pokračování...)
Na tuto přehlídku vytvořil hlavní make-up artista přehlídky Gato velmi jemný fresh look. Pleť sjednotil make-upem Dream Matte Mousse, který není již potřeba dále pudrovat, středovou část obličeje ještě prosvětlil korektorem Fit Me. Korektor volte tak, aby byl o jeden odstín světlejší než je odstín pleti. Oboč...(Pokračování...)
Vizážista Yadim využil jako inspiraci pro looky k této přehlídce „velké “ make-upy z fotografií Richarda Avedona nebo Helmuta Newtona – všeho bylo hodně!  Jak si s líčením poradit? Na sjednocení pleti použijte make-up Dream Matte Mousse od Maybelline NY, který už nemusíte pudrovat. Oči orámujte...(Pokračování...)
Na dílo tohoto průlomového umělce odkazuje celá speciální edice: od odstínů, přes názvy až po samotnou paletku. Basquiat se, podobně jako Urban Decay, vymykal konvencím, zpochybňoval zažité standardy a používal barvu netradičním způsobem. Nenucené graffiti, mix médií i barev, včetně kritiky sociáln...(Pokračování...)
Odlesky zlata Rozjasňovač ve zlatém odstínu kraluje líčení. Nejvíce ovšem lichotí opálené a olivové pleti. Pokud vás příroda obdařila bledou pokožkou nebo pokožkou s růžovým podtónem, přípravek použijte, ale musíte ho do kůže obzvlášť pečlivě vpracovat. Anebo zkuste jemnějš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Velkou výhodou termální vody je její snadné a univerzální použití. Praktické balení ve spreji se vejde do kabelky a lze ho použít...
Takové značky by vám utrhly kapsu? Přeci jen si dopřejte trochu luxusu a pořiďte si alespoň mašli haute couture.
Stačí menší úprava a v mžiku máte řezané líce.
Potřebujete ulevit od stresu, uklidnit mysl a získat duševní pohodu? Inspirujte se 10 technikami lektorky jógy Zuzany Klingrové, které...
Nastal čas hravých očí! Podzim je plný barev. Obtiskněte jej na svá víčka.
Lucia Pica, kreativní make-up designérka Chanel si povídala o líčení se slavnou modelkou.
Tahle začínající herečka se stala tváří nové vůně N°5 L’EAU.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná