Vydáno: 22. 9. 2014  /   Aktualizováno: 22. 9. 2014
Líčení
Inspirujte se newyorským Fashion Weekem - Cushnie et Ochs
Jak na tenhle look vás navede Margita Skřenková, vizážistka značky Maybelline New York.

K dokonalosti pleti napomůže make-up Fit Me spolu s korektorem téže řady. Středovou část obličeje lehce přepudrujeme pudrem Fit Me. Jako rozjasňovač použijeme mastný stín Color Tattoo v odstínu Barely Branded, tváře definujeme vystínováním tmavým pudrem nebo bronzerem pod lícními kostmi. Tomuto looku vévodí ostré velké černé linky, které jednoduše zvládneme pomocí gelových linek Lasting Drama. Linku povedeme těsně u řas s tím, že začneme již u vnitřního koutku oka. U vnějšího koutku linku protáhneme směrem ven a lehce nahoru, a povedeme ji zpět horním víčkem směrem k místu, kde jsme začali. Linka by neměla být příliš vysoko, snažíme se vytvořit trojúhelník, nikoli ovál. Takto připravený tvar vyplníme barvou z gelové linky a pro lepší fixaci a dokonalý lesk naneseme ještě černý mastný stín Color Tattoo. Dolní okraj víčka a vnitřní koutek jemně přejedeme balzámem Baby Lips, čímž se celý look výrazně zjemní. Tímto balzámem vyživíme následně i rty.

Další články z rubriky

Tento velmi sofistikovaný look přitáhne zaručeně pozornost a jeho velkou výhodou je, že se hodí jak na denní nošení, tak na večer i na party. Nejprve sjednoťte barvu pleti vaším oblíbeným make-upem, pak středovou část obličeje prosvětlete korektorem Fit Me o odstín světlejším než je skutečná...(Pokračování...)
Na tuto přehlídku vytvořil hlavní make-up artista přehlídky Gato velmi jemný fresh look. Pleť sjednotil make-upem Dream Matte Mousse, který není již potřeba dále pudrovat, středovou část obličeje ještě prosvětlil korektorem Fit Me. Korektor volte tak, aby byl o jeden odstín světlejší než je odstín pleti. Oboč...(Pokračování...)
Vizážista Yadim využil jako inspiraci pro looky k této přehlídce „velké “ make-upy z fotografií Richarda Avedona nebo Helmuta Newtona – všeho bylo hodně!  Jak si s líčením poradit? Na sjednocení pleti použijte make-up Dream Matte Mousse od Maybelline NY, který už nemusíte pudrovat. Oči orámujte...(Pokračování...)
Na dílo tohoto průlomového umělce odkazuje celá speciální edice: od odstínů, přes názvy až po samotnou paletku. Basquiat se, podobně jako Urban Decay, vymykal konvencím, zpochybňoval zažité standardy a používal barvu netradičním způsobem. Nenucené graffiti, mix médií i barev, včetně kritiky sociáln...(Pokračování...)
Odlesky zlata Rozjasňovač ve zlatém odstínu kraluje líčení. Nejvíce ovšem lichotí opálené a olivové pleti. Pokud vás příroda obdařila bledou pokožkou nebo pokožkou s růžovým podtónem, přípravek použijte, ale musíte ho do kůže obzvlášť pečlivě vpracovat. Anebo zkuste jemnějš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Margita Skřenková, vizážistka značky Maybelline NY vám poradí, jak vyzrát na tenhle rudý trend.
Margita Skřenková, vizážistka značky Maybelline NY, vám prozradí, jak si tenhle look sama vytvoříte.
Výrazný look z newyorského Fashion Weeku přibližuje Maybelline NY National Make-up Artist Margita Skřenková.
Na show Sandy Liang vytvořila make-up artistka Grace Lee ultimátní New Yorskou cool girl.
Margita Skřenková, vizážistka Maybelline NY komentuje žhavý trend z módního mola, pro které sama v New Yorku líčila.
Tahle značka je největším odborníkem na řasenky. Kdy se objevil jejich první kousek?
Zkuste tipy Margity Skřenkové, vizážistky značky Maybelline New York.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná