Vydáno: 29. 10. 2014  /   Aktualizováno: 29. 10. 2014
Líčení
Nalakovala jste si nehty a teď vás svědí tvář?
Volte laky bez chemie a s žádným problémem se už nesetkáte.

Viník:
Barvy na drápky vám mohou způsobit periorbitální dermatitidu, zánětlivé onemocnění kůže kolem očí. Jak to souvisí s lakem na nehty? Tyhle pomocníci obsahují často dráždivá rozpouštědla a změkčovadla, a tak stačí, že se po manikérské proceduře dotknete víček – a průšvih je na světě.

Lepší volba:
Poohledněte se po lacích, které neobsahují následující složky: formaldehyd, dibutylftalát a toluen. Velké množství značek je už sice vyřadilo z repertoáru, ale radši čtěte složení. Doporučujeme nátěry značky Korres, které obsahují extrakt z myrhy s antiseptickými, antibakteriálními i antimykotickými účinky.

lak na nehty, Nail Colour, Korres, 190 Kč

Autor: Cosmopolitan
Foto: korres

Další články z rubriky

Tento velmi sofistikovaný look přitáhne zaručeně pozornost a jeho velkou výhodou je, že se hodí jak na denní nošení, tak na večer i na party. Nejprve sjednoťte barvu pleti vaším oblíbeným make-upem, pak středovou část obličeje prosvětlete korektorem Fit Me o odstín světlejším než je skutečná...(Pokračování...)
Na tuto přehlídku vytvořil hlavní make-up artista přehlídky Gato velmi jemný fresh look. Pleť sjednotil make-upem Dream Matte Mousse, který není již potřeba dále pudrovat, středovou část obličeje ještě prosvětlil korektorem Fit Me. Korektor volte tak, aby byl o jeden odstín světlejší než je odstín pleti. Oboč...(Pokračování...)
Vizážista Yadim využil jako inspiraci pro looky k této přehlídce „velké “ make-upy z fotografií Richarda Avedona nebo Helmuta Newtona – všeho bylo hodně!  Jak si s líčením poradit? Na sjednocení pleti použijte make-up Dream Matte Mousse od Maybelline NY, který už nemusíte pudrovat. Oči orámujte...(Pokračování...)
Na dílo tohoto průlomového umělce odkazuje celá speciální edice: od odstínů, přes názvy až po samotnou paletku. Basquiat se, podobně jako Urban Decay, vymykal konvencím, zpochybňoval zažité standardy a používal barvu netradičním způsobem. Nenucené graffiti, mix médií i barev, včetně kritiky sociáln...(Pokračování...)
Odlesky zlata Rozjasňovač ve zlatém odstínu kraluje líčení. Nejvíce ovšem lichotí opálené a olivové pleti. Pokud vás příroda obdařila bledou pokožkou nebo pokožkou s růžovým podtónem, přípravek použijte, ale musíte ho do kůže obzvlášť pečlivě vpracovat. Anebo zkuste jemnějš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Vsadit na tenhle postup se vám vyplatí. Celý týden se budete kochat nádherně nalakovanými nehty – bez oloupaných konečků!
Bourbon na ledu zatraceně sluší i ženským dlaním! Buďte za sexy drsňačku a svůj oblíbený drink doplňte stylovou úpravou nehtů.
Drápky lehce chromované budou skvěle ladit k vašemu metalickému hrnku na Moscow Mule.
Barvu s odlesky můžete využít buď jako zdobení kolem lůžka nehtů, nebo bleskovým odrazem ozvláštněte francouzskou manikúru.
Užijte si slunce… to je zpráva, kterou Ciaté vyšle tuto sezonu touto kolekcí.
Sephora představuje svoji první, snadno použitelnou šablonku Nail Art, Smart Roller.
A k tomu ještě lakování drápků. Báječná relaxace pro volné večery.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná