Vydáno: 28. 2. 2015  /   Aktualizováno: 28. 2. 2015
Líčení
Looky plné fantazie od světových vizážistů: SANDY LIANG
Opět představujeme několik looků, které nás zaujaly na únorovém New York Fashion Week. Jak tyto looky vytvořit doma radí oficiální make-up artistka Maybelline New York pro Českou republiku a Slovensko, Margita Skřenková.

Dominique, supervizor přehlídky, nejprve sjednotil pleť make-upem Fit Me a pod oči aplikoval také korektor Fit Me. Vše zafixoval pudrem Fit Me. Obočí upravil řasenkou na obočí Brow Drama a stínem z paletky Nudes definoval tvar obočí. Poté použil světlý perleťový stín z této paletky a použil ho jako rozjasňovač nad lícními kostmi a na horním víčku. S gelovou linkou Eye Studio Gel liner vytvořil tenkou linku těsně u řas od poloviny horního víčka a protáhnul ji směrem ven. Tím vytvořil krásný kočičí pohled. Řasy pročesal řasenkou Lash Sensational. K tomuto looku se hodí jemný tělový odstín rtěnky Color Sensational – vklepejte ho na rty.


Foto: L'Oréal

Další články z rubriky

Tento velmi sofistikovaný look přitáhne zaručeně pozornost a jeho velkou výhodou je, že se hodí jak na denní nošení, tak na večer i na party. Nejprve sjednoťte barvu pleti vaším oblíbeným make-upem, pak středovou část obličeje prosvětlete korektorem Fit Me o odstín světlejším než je skutečná...(Pokračování...)
Na tuto přehlídku vytvořil hlavní make-up artista přehlídky Gato velmi jemný fresh look. Pleť sjednotil make-upem Dream Matte Mousse, který není již potřeba dále pudrovat, středovou část obličeje ještě prosvětlil korektorem Fit Me. Korektor volte tak, aby byl o jeden odstín světlejší než je odstín pleti. Oboč...(Pokračování...)
Vizážista Yadim využil jako inspiraci pro looky k této přehlídce „velké “ make-upy z fotografií Richarda Avedona nebo Helmuta Newtona – všeho bylo hodně!  Jak si s líčením poradit? Na sjednocení pleti použijte make-up Dream Matte Mousse od Maybelline NY, který už nemusíte pudrovat. Oči orámujte...(Pokračování...)
Na dílo tohoto průlomového umělce odkazuje celá speciální edice: od odstínů, přes názvy až po samotnou paletku. Basquiat se, podobně jako Urban Decay, vymykal konvencím, zpochybňoval zažité standardy a používal barvu netradičním způsobem. Nenucené graffiti, mix médií i barev, včetně kritiky sociáln...(Pokračování...)
Odlesky zlata Rozjasňovač ve zlatém odstínu kraluje líčení. Nejvíce ovšem lichotí opálené a olivové pleti. Pokud vás příroda obdařila bledou pokožkou nebo pokožkou s růžovým podtónem, přípravek použijte, ale musíte ho do kůže obzvlášť pečlivě vpracovat. Anebo zkuste jemnějš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Margita Skřenková, vizážistka značky Maybelline NY vám poradí, jak vyzrát na tenhle rudý trend.
Margita Skřenková, vizážistka značky Maybelline NY, vám prozradí, jak si tenhle look sama vytvoříte.
Výrazný look z newyorského Fashion Weeku přibližuje Maybelline NY National Make-up Artist Margita Skřenková.
Hvězdy červeného koberce se většinou snaží zářit a být dokonalé pro všudypřítomné fotografy. Krásné líčení ale není vyhrazeno jen pro...
Jak ozdobit rty hvězdným prachem? Poradíme vám!
Na show Sandy Liang vytvořila make-up artistka Grace Lee ultimátní New Yorskou cool girl.
Také vás okouzlilo tohle jednoduché líčení, se kterým se předvedla tahle slavná herečka a ambasadorka L'Oréal Paris letos na...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná