Vydáno: 4. 6. 2015  /   Aktualizováno: 4. 6. 2015
Líčení
Pleť sluncem ozářená
Ostré světlo nemilosrdně odhalí i ty nejmenší nedokonalosti pleti. Vizážistka značky Maybelline New York Margita Skřenková radí, jak dostanete slunce na vaši stranu.

Připravte si perfektní pleť
Nejprve sjednoťte barvu pokožky a projasněte rysy tváře, váš obličej tak získá svěží vzhled. Postupujte podle návodu níže.

Orámujte oslnivé oči
Řasy natočte kleštičkami, otevře se vám pohled. Horní víčko i linku pod zraky vystínujte zlatým krémovým stínem. Řasenku použijte jen u kořínků brv.

Vylaďte ladná líčka
Jablíčka tváří oživte růžovou tvářenkou. Kontury obličeje můžete zvýraznit bronzerem bez třpytek, když jím vystínujete tváře pod lícními kostmi.

Namalujte malinu
Matnou rtěnku (nebo alespoň bez výrazného třpytu) v odstínu sladkých malin naneste štětečkem do středu horního i dolního rtu a prstem rozetřete. Cílem není vykreslit precizní kontury, ale vyvolat dojem, že jste si právě pochutnala na šťavnatých lesních plodech.

4 kroky k dokonalosti
1. Celou tvář pokryjte slabou vrstvou make-upu v odstínu vaší pleti.
2. Pupínky, kruhy pod očima, zarudnutí a jiné vady na kráse zamaskujte korektorem.
3. Oblasti pod očima, nad horním rtem, nosoretní rýhy a kořen nosu prosvětlete rozjasňovačem.
4. Čelo, lícní kosti a bradu poprašte průsvitným zmatňujícím pudrem.

Autor: Cosmopolitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Tento velmi sofistikovaný look přitáhne zaručeně pozornost a jeho velkou výhodou je, že se hodí jak na denní nošení, tak na večer i na party. Nejprve sjednoťte barvu pleti vaším oblíbeným make-upem, pak středovou část obličeje prosvětlete korektorem Fit Me o odstín světlejším než je skutečná...(Pokračování...)
Na tuto přehlídku vytvořil hlavní make-up artista přehlídky Gato velmi jemný fresh look. Pleť sjednotil make-upem Dream Matte Mousse, který není již potřeba dále pudrovat, středovou část obličeje ještě prosvětlil korektorem Fit Me. Korektor volte tak, aby byl o jeden odstín světlejší než je odstín pleti. Oboč...(Pokračování...)
Vizážista Yadim využil jako inspiraci pro looky k této přehlídce „velké “ make-upy z fotografií Richarda Avedona nebo Helmuta Newtona – všeho bylo hodně!  Jak si s líčením poradit? Na sjednocení pleti použijte make-up Dream Matte Mousse od Maybelline NY, který už nemusíte pudrovat. Oči orámujte...(Pokračování...)
Na dílo tohoto průlomového umělce odkazuje celá speciální edice: od odstínů, přes názvy až po samotnou paletku. Basquiat se, podobně jako Urban Decay, vymykal konvencím, zpochybňoval zažité standardy a používal barvu netradičním způsobem. Nenucené graffiti, mix médií i barev, včetně kritiky sociáln...(Pokračování...)
Odlesky zlata Rozjasňovač ve zlatém odstínu kraluje líčení. Nejvíce ovšem lichotí opálené a olivové pleti. Pokud vás příroda obdařila bledou pokožkou nebo pokožkou s růžovým podtónem, přípravek použijte, ale musíte ho do kůže obzvlášť pečlivě vpracovat. Anebo zkuste jemnějš...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Margita Skřenková, vizážistka značky Maybelline NY vám poradí, jak vyzrát na tenhle rudý trend.
Margita Skřenková, vizážistka značky Maybelline NY, vám prozradí, jak si tenhle look sama vytvoříte.
Výrazný look z newyorského Fashion Weeku přibližuje Maybelline NY National Make-up Artist Margita Skřenková.
Na show Sandy Liang vytvořila make-up artistka Grace Lee ultimátní New Yorskou cool girl.
Margita Skřenková, vizážistka Maybelline NY komentuje žhavý trend z módního mola, pro které sama v New Yorku líčila.
Tahle značka je největším odborníkem na řasenky. Kdy se objevil jejich první kousek?
Zkuste tipy Margity Skřenkové, vizážistky značky Maybelline New York.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná